Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-09 14:16:34

LOGOUT.hu

Ide várunk:
- minden saját tapasztalatot/tesztet, észrevételt a már megvett, és használatban lévő SSD-vel kapcsolatban, illetve mindenféle, megbízható forrásból való cikket/tesztet/érdekességet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51824) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves Fórumozók!
Frissítettem az összefoglalót, valamint a topik neve is változott.
Remélem ezekkel a változásokkal itt több tapasztalat/eszme csere fog létrejönni, mivel kicsit szabadabb, lazább lehete ezentúl ez a topik.

Mindenkinek további jó fórumozást!

Hozzászólások

(#42285) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Bocsi az useroffért, de nem tudom, hogy van-e teendőm az SSD-vel, miután feltelepítettem a windowst. Még vagy 10 éve volt egy ilyen 10 lépcsős miket kell kikapcsolgatni, de azt hallottam, hogy a maiaknál már nem kell?!

[ Szerkesztve ]

(#42286) Pyttawrx válasza megint én (#42285) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Jól hallottad, ma már csak használni kell. Amúgy mit sikerült szerezni?

(#42287) King Unique válasza megint én (#42285) üzenetére


King Unique
titán

Alapvetően semmi, ami korábban az OS topikjában is lett magyarázva, max. esetleg az itteni téma tudnivalóknál is szereplő "Windows 7/8/10 SSD-vel! Hogyan is?" bejegyzésben leírtak ellenőrzése, de normál esetben azok is rendben vannak. Az meg hogy a neten egyes random videókban ki mit csinál, hogyan optimalizálja a rendszerét, megint más dolog, sőt erre még 10+ éve sem volt feltétlen szükség, amit pl. a W7-nél már a Microsoft is leírt, persze egyesek náluk is jobban tudták. :))

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.