Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Firewire alaplapi kivezeto (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) neonblade


neonblade
csendes tag

Hello!
Vettem egy Nvida Crush-os Biostar M7ncgpro alaplapot de sajnos az intergralt firewire-hoz nem kaptam kivezetot utolag derult ki a manualja szerint hogy ez optional. Ahol vettem ott sajnos nincs ilyen kivezeto de mashol is vonogassak a vallukat szerintetek lehetne kapni ilyent valahol?
Elore is koszi
Neonblade

(#2) shtml válasza neonblade (#1) üzenetére


shtml
őstag

Nem biztos, hogy segít, de legalább a dühödet levezeti, ha jól kivered a cirkuszt a boltban, ahol vetted a lapot.

Sajnos én is jártam már többször így, hogy egy vásárolt eszköz fel volt készítve egy-egy opcionális kiegészítőre (magyarul: megfizettem a felkészítés és a lehetőség árát), ám a magyar boltokban sehol nem lehetett kapni azt a bizonyos opcionális kiegészítőt. Ez pedig valahol a vevő átverése.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#3) GigabyteFan válasza shtml (#2) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

ez így nem igaz ...

egy alaplapgyártó nem csinál ezer félét és a +t csak akkor fizeted ha ott a kivezetés is ... kb 3e a kül... ugye ha csak a kivezetést kéne megfizetni akkor az 2-3száz ft lenne csak ...

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Firewire alaplapi kivezeto (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.