Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Firefox ->java (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) memi


memi
csendes tag

Hello mindenkinek

Lehet van valami ilyesmi tema de most hirtelen nem lattam ezert megcsianltam ezt.
Tehat az lenne a gondom h egy SUSE9.0-as gepre felraktam a Firefox-ot. Nagyon szuper meg minden de a JAVA-t alapbol nem tamogatja. Ezert a honlapjukrol letoltottem egy j2re.....rpm fajlt. Feltelepitettem szepen be is rakta magat a /usr/java/j2re.../plugin konyvtarba. Ezt belinkeltem mmint a /usr/java/j2re.../plugin/i386/ns610/libjavapl.... fajlt belinkeltem a /opt/firefox/plugins konyvtarba ahova a firefox fel lett installalva.... de semmi a java meg mindig nem megy a bongeszoben a java enable be van kapcsolva....nem tudom h mi lehet a baj...pls aki tud az segisten

Valaszaitokat elore is koszonom

A menyorszá a klímája, a pokol a társaság miatt jó...

(#2) Geby


Geby
tag

én ma raktam fel egy uhu-ra, nem volt vele semmi probléma, amikor talált egy java-s oldalt mondta hogy ez a plugin még nincs meg, kérdezete letöltsük, mondom mehet, szépen lejött, fel is rakta magának, hozzá sem kellet nyúlnom

(#3) Geby


Geby
tag

[L]http://wp.netscape.com/plugins/jvm.html[/L]
innen szedte le nekem a plugint, mondjuk még mindig sipákol hogyha olyan oldalra tévedek, de gondolom megoldaná egy browser ujraindítás, csakhát túl sok oldal van betöltve,
remélem ez megoldja a problémád

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Firefox ->java (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.