Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz proci985 #101777 üzenetére

    érdemes szerintem egyszer megnézni, de nem egy egyszerű alkotás... :K

    a top10-es listáról a szerb filmet nem láttam még, de igazából nem is akarom megnézni, mert a leírás is pont annyira elég volt, mint a százlábúnál... :K franci kíváncsi itt nekrofíliára meg hasonló beteg dolgokra... a battle royale annyira nem beteg, a magasfeszültség meg egy jobb slasher, kis csavarral... amit még ide tettem volna, az simán lehetett volna kevin smith tusk-ja ...nem egy nagy film, de meglepett vele rendesen

    bakker ez komoly? scott le akarja saját magát járatni még jobban meg kiherélni teljesen a franchise-t? :U sajnos egyre kevésbé tudok benne bízni... kíváncsi lettem volna, hogy neill blomkamp mit hoz ki az alienből, de mondjuk annak is örülnék, ha kárpótlásul neki adnák az avp "feltámasztását" :K (kíváncsi vagyok mikor jelentik be a következő avp-t, ha beindul ennyire az alien-gyár)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés