Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) bolondember válasza Timocicu (#3) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Nálunk van a családban egy Multipla. :DDD (baráti családban meg egy FL - miután utaztak velünk párszor ők is akartak egyet)

nem szép autó (igazából olyan csúnya, hogy már szép!), de nagyon szerethető. a "régi" (tehát a szélvédő alatti hurkás-távfényes) 4 méter alatt van hosszra - konkrétan a magam 199 centijével a mögöttem lévő ülésen keresztbe tudom tenni a lábam...
A specifikus alkatrészeket beszerezni nem könnyű (tehát ilyesmit, mint hátsó lámpatest, stb), de amúgy full kompatibilis a Bravo/Brava/Marea-családdal.
A hátsó üléseket minimális gyakorlással másodpercek alatt ki lehet szedni és vissza, két pozícióban is lehet őket visszatenni - a középső még ennek tetejében állítható is előre-hátra.
Sok tárolórekesz van, elég sok cuccot lehet elsuvasztani bennük.. :)

Mivel eléggé feltűnő jószág annyira nem jellemző, hogy lopnák (legalábbis a közösség se nagyon tud róla, hogy előfordult volna ilyesmi).

Van benzin (1.6 - nekünk is az van) - nem túl takarékos (városban akár 10l; vegyesben 7-8 - de mit vár az ember egy olyan autótól ami egy tégla légellenállásával vetekszik?!); a dízel a szokásos egykilencturbó - kicsit kevesebbel beéri, de egyesek panaszkodnak, hogy az a kevés amit megspórol a tüzelőanyagon elmegy a szervizre... Van még a CNG-s változat is, na az gombokból fenntartható tankolásügyileg. :) Rick4 kollégának volt ilyenje még nemrég, szerintem még most is.

És a közösség oldala, segítőkész emberkékkel, szakértőkkel.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.