Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Nagyon szemezünk a fent nevezett autóval, mivel három gyerkőcünk van, még mindháromnak szükséges a gyermekülés, de egy normál, 5 személyes személyautóba, elég mókás bezsúfolódni, ráadásul a Párom sem kis magassággal rendelkezik, így eléggé hátra kell tolni az ülést, így Mögé még kényelmetlenebb, még egy gyerkőcnek is beülnie. Ráadásul nem túl kellemes, ha ficánkolást, rugdosást érez a hátában emiatt.

Aki rendelkezik ilyen járművel, ossza meg a nagyközönséggel a tapasztalatát - véleményét ...

Kényelmes? Jól el lehet férni benne több gyermeküléssel is? Előre lehet ültetni gyermeküléssel vagy ülésmagasítóval gyerkőcöt? Van még jól kihasználható csomagtér is mindemellett? Fogyasztása milyen? Ki melyik mellett szavaz ... benzines - gázos - disel???

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2) Timocicu


Timocicu
aktív tag

A minap hallottam, hogy gyermekekkel " terveztették " meg, hogy mi tetszene Nekik ... :Y

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#3) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Érdekesség gyanánt ...

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4) bolondember válasza Timocicu (#3) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Nálunk van a családban egy Multipla. :DDD (baráti családban meg egy FL - miután utaztak velünk párszor ők is akartak egyet)

nem szép autó (igazából olyan csúnya, hogy már szép!), de nagyon szerethető. a "régi" (tehát a szélvédő alatti hurkás-távfényes) 4 méter alatt van hosszra - konkrétan a magam 199 centijével a mögöttem lévő ülésen keresztbe tudom tenni a lábam...
A specifikus alkatrészeket beszerezni nem könnyű (tehát ilyesmit, mint hátsó lámpatest, stb), de amúgy full kompatibilis a Bravo/Brava/Marea-családdal.
A hátsó üléseket minimális gyakorlással másodpercek alatt ki lehet szedni és vissza, két pozícióban is lehet őket visszatenni - a középső még ennek tetejében állítható is előre-hátra.
Sok tárolórekesz van, elég sok cuccot lehet elsuvasztani bennük.. :)

Mivel eléggé feltűnő jószág annyira nem jellemző, hogy lopnák (legalábbis a közösség se nagyon tud róla, hogy előfordult volna ilyesmi).

Van benzin (1.6 - nekünk is az van) - nem túl takarékos (városban akár 10l; vegyesben 7-8 - de mit vár az ember egy olyan autótól ami egy tégla légellenállásával vetekszik?!); a dízel a szokásos egykilencturbó - kicsit kevesebbel beéri, de egyesek panaszkodnak, hogy az a kevés amit megspórol a tüzelőanyagon elmegy a szervizre... Van még a CNG-s változat is, na az gombokból fenntartható tankolásügyileg. :) Rick4 kollégának volt ilyenje még nemrég, szerintem még most is.

És a közösség oldala, segítőkész emberkékkel, szakértőkkel.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) Timocicu válasza bolondember (#4) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Huhh, ezeket mind jó tudni. :K

Ahogy néztük mindemellett a csomagtartó része sem kicsi a többi hasonló kaliberű autóhoz képest, mert ugye hiába a 7 ülés, ha csomagot már nem tudsz betenni ... :Y

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.