Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Fémkarcok eltüntetése (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) winp


winp
csendes tag

Sziasztok!

A problémám a következő:

Nemrégiben összekarcoltam a notebook-om fedelét egy kulccsal. A legnagyob baj az, hogy ez a felület festett fém(fémes szürke), így fogalmam sincs hogy lehetne ezt kijavítani. Ha valakinek van egy épkézláb ötlete, kérem segítsen.

Elére is köszi.

(#2) rATdrAgOn válasza winp (#1) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Festest nehez javitani :)
De szvsz nem is erdemes. :)
Az adja meg a vas patinajat. ;)
Csak nem tul esztetikus, de ez van. ;(
(Nekem a felhalott toshibam ugy nezett ki mintha a kutya szajabol rangattak volna ki, reszt vett par zuzos meloban, meg lett zuzva parszor, de a burkolat csak karcolodott/kopott, nem tort, nem halt meg - akkor. Most - harom eves koraban - orulok, ha beindul - a fene a hisztis termeszetet :DDD)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#3) Davevagyok válasza rATdrAgOn (#2) üzenetére


Davevagyok
tag

Ha festett az tényleg nem túl jó. Mit is mondtál, fém? Műanyagot lehet vatta + fogkrém kombóval, fémet is, csak hatványozottan annyi ideig tart;] (Pedig műa is eltart egy darabig...) Sajna Passz:(

Dave

(#4) GP-Sz válasza winp (#1) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Kérdezz meg egy autófényezőt.

(#5) Dufresne


Dufresne
addikt

Ha festett, akkor az tényleg gáz. Polírozás nem ér semmit:(
Kijavítani tényleg csak valami fényzős gyerek tudná szépen sztem...

(#6) rATdrAgOn válasza Dufresne (#5) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

De nem eri meg.
Mivelhogy tobb kart okoz, mint hasznot.
Raadasul, ha uj a vas, akkor gari is ugrik, mivel ajanlott lebontani rola a burkolatot.
Az meg nem tul egyszeru feladat. :)))

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Fémkarcok eltüntetése (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.