Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Braddock


Braddock
őstag

15%-kal olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#2) bollokcs80 válasza Braddock (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Az is valami. És ott azért kicsit jobb a fizuk értéke.

Egyébként jó lenne, ha ez a hivatalos Apple Refurbished lenne itthon, Mac-ek kapcsán pl. engem is érdekelne. :)

B.Cs.

(#3) robi4040


robi4040
tag

elarulok egy titkot.Mielott akarok valamit venni mindig megnezem ebayen amazonon stb mibol van a legtobb Refurbished es azt mellozom.(pl asus alaplap,samsung galaxy,samsung ,lg tv stb...)

Ha alacsony lennék vagy kisebbségi komplexusom biztos, hogy nagy autóval járnék.Bár nem értem, hogy a multimilliárdos főnökömnek miért van 12 éves Suzuki Ignis-e? Talán talán nem kicsi a farka?!

(#4) goodboy007


goodboy007
senior tag

Estimated trading value:
iPhone 13 Pro Up to $470

Aztán meg eladják 800$-ért?! Van bizniszérzék na...

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#5) Usgyi válasza goodboy007 (#4) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Erről szól az Apple :DD

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#6) Tibee86 válasza goodboy007 (#4) üzenetére


Tibee86
veterán

“A felújított iPhone-ok friss akkumulátorral és házzal, illetve egyéves teljes körű gyártói garanciával szerezhetők be”

(#7) Cannabis7 válasza goodboy007 (#4) üzenetére


Cannabis7
senior tag

felújított, tehát költenek rá, nyilván az új ár alatt kell adni, plusz haszon is kell, a garancia sem ingyen van, így árazzák be a felvásárlást ,így ennyire jön ki, sztem nincs ezzel baj

(#8) Tibee86 válasza Cannabis7 (#7) üzenetére


Tibee86
veterán

Tanuld meg, mindennel baj van ami Apple, különben jön az ultimate érv a néptől, hogy fan vagy.

[ Szerkesztve ]

(#9) #21221888 válasza Tibee86 (#8) üzenetére


#21221888
törölt tag

Ugyan màr, volt itt bárki a forumon, akit keresztre feszitenek minden 3. poszt alatt, mert Apple-es? :o

(#10) xsjado93 válasza #21221888 (#9) üzenetére


xsjado93
senior tag

Azért, mert Apple-ös nemigen. Inkább az arrogáns Apple-ösökkel szoktak problémák adódni.

Your life is a lie.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.