Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Hát, nem tudom ti hogy vagytok, lesztek ezzel, de engem ismét megdöbbentett ez...
Hogy miért ismét?
Nem is olyan rég veséztük ki ezt a dolgot: Bővebben: link

Erre alig telik el egy kis idő, máris jön a következő döbbenet...

Az index cikke: Bővebben: link

A találmány hivatalos oldala Bővebben: link

Igaz ez egyelőre még kicsit nagy, de házilag is elkészíthető, és szerintem elég veszélyes dolog, mert igaz azért egy embert nehéz lenne vele szétégetni, hacsak nincs lekötözve... De egy simán álló, ülö, akármi embert valószínüleg meg lehet vele vakítani, vagy égési sérüléseket okozni.
Rohadt jó, hogy egyesek annyira unatkoznak, hogy ilyeneket találnak ki, és még arra is van idejük, hogy online publikálják...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#2) Arhquis


Arhquis
aktív tag

George Lucas meg feltalálta a halálcsillagot, és akkor mi van?
Vagy nagy vakítások ezek, vagy elavult hülye fegyverek, mert a nyilvánosság elé kerültek...

[Szerkesztve]

(#3) válasza Thulcandra (#1) üzenetére



addikt

Ez nem fegyver.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#4) Protezis válasza Thulcandra (#1) üzenetére


Protezis
őstag

Hát ez LOL :C
Csak azt nem tudom, mit kellett ezen felfedezni. Ki nem szórakozott azzal, hogy hangyákat égetett nagyítóval?? Akkor mi is ilyen ''halálsugarat'' használtunk az óvódában :F

[Szerkesztve]

(#5) Dilikutya válasza Arhquis (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Gondolhatod... ha már az index cikkezik róla.... kifutó szériás cuccok ezek :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) Thulcandra válasza Protezis (#4) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Ja, de egy nagyítóval nem tudlak megégetni téged, ezzel viszont igen ;]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#7) Arhquis válasza Dilikutya (#5) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Biztos a KGST- piacon leltek rá.
Asszem nekem is sűrübben kéne arra járnom :D:D:D

F@sza! Van saját halálsugaram, meg gáznyűvőkibevetőkapaásócsűrőcsavarócsövem, ami annyira de annyira...
... LOL!!!

(#8) Jam-Master J válasza Thulcandra (#6) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Miért ne tudnálak megégetni nagyítóval?
na, majd nyáron kipróbáljuk :)

Nekem teccik ez a találmány :)

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#9) _az válasza Thulcandra (#1) üzenetére


_az
senior tag

majdnem ugyanez volt a discoveryn egy műsor, ez a legendamegcáfolós műsor, hogy néhány 100 fokra felhevítettek vele egy csónakot... nagy kunszt, ezen ne morogj, fölösleges, kb annyira veszélyes, mint a patkányméreg, azt se veszed be, hát a napsugarakat se kell fókuszálni :)

az

(#10) Arhquis válasza Thulcandra (#6) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Benzin + gyufa!
Lángszóró!
Napalm!
stb...

Ezek után egyel több, vagy kevesebb...

(#11) Thulcandra válasza Jam-Master J (#8) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Nagyítóval kell 1-2 másodperc míg megéget, addig simán arrébkolbászolok, ezzel az izével szvsz pillanatok alatt lehet töpörtyűt csinálni. Jó fényviszonyok melett.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#12) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Mit idegeskedtek? Az ember kihaloban lévö faj. Nem mindegy, hogyan pusztulunk el, és mikor?

Szek: Atombomba, vagy halálsugár... Nekem tök mindegy.

[Szerkesztve]

...mint az közismert...

(#13) Arhquis válasza Thulcandra (#11) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Ha ölni akarok, nem 500 kilós cuccal keresem a nap fókuszát, és próbállak szénné égetni, hanem lelőllek egy stukkerral.
Ez sztem még katonailag sem a legjobb találmány, mert nagyon környezet, és időjárásfüggő.
Sztem az egész tipikusan egy indexes parasztvakítás, mert hirtelen nincs új a nap alatt!!!

(#14) -Jackson- válasza Thulcandra (#1) üzenetére


-Jackson-
őstag

muszályvolt ennek topikot nyitni:F

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#15) moonman


moonman
titán

hát ez haláli.

(#16) Thulcandra válasza -Jackson- (#14) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Jólvan. Menj a moderátort keresekbe és zárasd be.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#17) Thulcandra válasza Arhquis (#13) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Tudom, nem a legkönyebb vele ölni, de nekem mégis bejön a cucc, mert olyan beteg. Olyan gonoszprofesszoros. Mikor mindíg v.mi nagy tervvel átakarják venni a világuralmat, aztán mégis a végén mindíg ráb@sznak ;]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#18) Arhquis válasza Thulcandra (#17) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Most hogy így mondod.

''És Dr. X megint az uralma alá akarja hajtani a világot a hihetetlennagyonügyes halálsugarával, de a Programozó Action Man feltöri a cuccot az interneten keresztül. És a világ ujra megmenekült!'' :D

Ui.: De hol vannak a pindúr pandúrok :D:D:D


( ezzel nem téged csesztetlek, csak eszembe jutott a szövegedről :D )

[Szerkesztve]

(#19) atus


atus
senior tag

Valakinek nincs kedve bepostolni ''a nap topikja'' gyűjteménybe? Oda való! :Y

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#20) -Jackson- válasza Thulcandra (#16) üzenetére


-Jackson-
őstag

én nemzáratom be, majd magától befogja egy modi úgyis:)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#21) Thulcandra válasza Arhquis (#18) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Pont ezt akartam kihozni belőled :P

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#22) Arhquis válasza Thulcandra (#21) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Ha tetszik, akkor örülök :D:D:D

(#23) MiQ


MiQ
csendes tag

Hasonló elven működnek a naperőművek. 15-20 évvel ezelőt még tán a Deltában mutogattak ilyen erőműveket. Ott is pont az volt a lényeg, hogy több száz hatalmas tükörrel vetitették a fénysugarakat, egy pontba, ahol valami szerkezet (napelem ?) elektromos áramot állított elő. A lényeg az volt, hogy minden tükör rendelkezett egy forgató, pozicionáló rendszerrel, és egy számítógép folyamatosan úgy állította be a tükröket, hogy azok egy pontba gyűjtsék össze a nap energiáját.

[Szerkesztve]

(#24) Notes


Notes
senior tag

Szerintem egy láncfűrész veszélyesebb. Nem értem mit kell ettől félni?

Romanes eunt domus!

(#25) Notes


Notes
senior tag

Egyébként a nap topikja inkább ez: Bővebben: link No comment.

Romanes eunt domus!

(#26) valdimir2


valdimir2
tag

Na de gyerekek eze gyérelmű a gépezet készitöi meg akarták csinálni a 007 gyémántok az örökévalóságnak filmböl a müholdat csak gyémántok és ür nélkül.Nos sikerült egyébként ez egy általános iskolai tanynyag farpáns megoldása és ha bele gondolsz környezet barát is.Csak remélem valami barom nem ál neki fabrikálni egyet és a nygköruton nyáron minket nézni svábbogárnak és a tetöröl sütögetni a jonépet:DD:DD:DD

Nem Nem Soha Nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.