Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Felsőbb nyúlbaráti kör

Hozzászólások

(#20) Vukocska


Vukocska
tag

Sziassztok!

Gyuszi újabb két csíntevése.

1.
Festés van nálunk, és ugye új dolog volt a festékes vödör, meg kellett nézni, fel kellett borítani, bele kellett állni
Nha elő a lakbenzint, hogy ne legyen almazöld színű labú nyuszim. Ezzel még nem is volt gond, tűrte a lábmosást, de ezután jött a nehez....
Hát hogy ne legyen büdős a benzintől meg nehogy lángra kapjon irány a kád.
Egyből tudta hogy mi fog következni, és megindult a bírkózás. Egyszer a kezem után kapott, akkor kapott a fejére egy kokszit, akkor meglapult és nézett rán ''ártatlanul'' azokkal nagy szemeivel (meg is sajnáltam). De nem végül csak megtörtént a fürdés
Hajszárítózást már élvezte. A száradás után újabb ingert érzett hogy újra fessen, tehát tennem kellett valamit.

És mivel lehet egy nyulat lefoglalni?
Hát kajával.

Elővettem a pecabotomat és a végére kötöttem egy fürt szőlőt, de csak olyan magasra tekertem hogy éppencsak hogy elérje az alsó szőlő szemet. Amikor már nem érte el akkor egy kicsit lentebb engedtem Kicsit nyújtozgatot Gyuszi, de legalább lefoglalta magát

2.
Foci meccshez keszülődtem, ami nálam úgy történik hogy előre kifosztok szotyit, és akkor tv nézés közbe elég belemarkolni a tálacskámba. Miután bejeztem eme műveletett jött az asszony és belmarkolt
Nha ezt nem hagyhattam szó nélkül, utána mentem, de nem jártam sikerrel
Amíg fűztem az assonyt addig Gyuszi lefoglalta magának ami megmaradt
Megyek vissza és látom hogy majszolja a magvaimat, rászólok de csak füle és néz rám, majd folytatja az evést.
El akartam venni tőle a tálat, de az első mancsát rátette a tál szélére jelezve hogy ha szotyit akarok akkor bontsak magamnak.
Egyefene a fürdetéses csatát én nyertem, ezt a harcot nyerje meg a nyuszi.

Róka - Nyúl : 1 - 1



Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Felsőbb nyúlbaráti kör
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.