Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát ezt legalább egy nevesebb gyártó jegyzi.

Azért a Pepsi P1 minden volt, csak üdítő nem. :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Ricardo


Ricardo
félisten

Kíváncsi vagyok jön e felénk.

(#3) #21221888


#21221888
törölt tag

Amúgy tudja valaki, hogy miért van ez a sok indiai vonatkozàs mobilfronton? Minden màshol telített a piac, és most india van fokuszban? Vagy a gyártást szervezték át ide? :F

(#4) Graphics válasza #21221888 (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sacc kb 1,4 milliárd ember él ott. :) Meg is van a válasz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Luck Dragon

Ettől függetlenül , lehet tudni , hogy a Realme 10 telefonjai mikor érkeznek hozzánk ? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) pusszycat válasza Luck Dragon (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Rárepülnél? :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) Luck Dragon válasza pusszycat (#6) üzenetére

Lehetséges, 10 Pro-ra kíváncsi lennék. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) pusszycat válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha ez bekövetkezik én követlek, a xiaomira is rávetél ha nem is közvetlenül csak közvetve. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) Luck Dragon válasza pusszycat (#8) üzenetére

Úgy vagyok vele, mindent ki kell próbálni, hogy megfelelő véleményem legyen. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) pusszycat válasza Luck Dragon (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

értem én :B

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) Luck Dragon válasza pusszycat (#10) üzenetére

Örülök. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) szupermacs


szupermacs
veterán

Ez most jó hír? Nem volt komolyabb gyártó?

(#13) Sgr_A válasza szupermacs (#12) üzenetére


Sgr_A
addikt

Kire gondolsz?
azért a BBK csoport elég komoly (O+, oppo, vivo, realme, iqoo) ezek így öten lenyomják a xiaomi redmi poco hármast eladásban, van még a samsung meg az apple
én a szoftver miatt sokkal inkább vennék BBK-s telót mint xiaomit
Szerintem most ár érték arányban a realme a legjobb teló

[ Szerkesztve ]

(#14) szupermacs válasza Sgr_A (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

Nálam nem az eladás számít, hanem inkább a support. Nem vennék ilyen márkákat. Inkább Google, vagy Apple, de talán a Samu is beférne a felső kategóriában, hogy legyártson egy értelmes szponzorált telefont. Bár értelmét nem látom, mert szerintem a kapitalizmus alja az ilyen, de pont egy Realme. :F

(#15) Sgr_A válasza szupermacs (#14) üzenetére


Sgr_A
addikt

Szerintem kiszámolták ezt a colánál
lehet nem a nyugati világ volt a célpont hanem inkább Indiában meg kínában akarják a colát reklámozni ahol elég jó számokat produkál a realme

(#16) Graphics válasza szupermacs (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pont egy Realme, aminek a hibaaránya is elég csekély, plusz arrafelé is igen népszerű, és India több mint 1 milliárd lakosával is elég nagy piac.

Ezt kapitalizmus nélkül is össze lehet rakni.

Az általad említett 3 márka is remek készülékeket hoz össze, de azon a piacon nem biztos, hogy a felsőkategóriás telefon hozná a legnagyobb hasznot/ profitot / reklámot. :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Luck Dragon válasza Graphics (#16) üzenetére

Ezért is vagyok kíváncsi 10 Pro +-ra.
Főleg ebben a kategóriában nem megszokott 2160 Hz-es PWM tompításra. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) Sgr_A válasza Luck Dragon (#17) üzenetére


Sgr_A
addikt

A realme-nél elérhető a dc dimming is
A 9p+ is 360 körül volt. Már az is élhető, de ilyen magasról még amoleden nem hallottam, a oneplus volt 580hz körül.

[ Szerkesztve ]

(#19) Luck Dragon válasza Sgr_A (#18) üzenetére

Pedig van :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) bostone


bostone
addikt

Az európai piacon megjelent realme típusok kategórián belül jóval többet adnak, mint egy Samsung vagy Apple készülék.
Egy alaposan megtámogatott kampány sorozat lenne szükséges csak, hogy elterjedjenek a köztudatban.

(#21) szupermacs válasza bostone (#20) üzenetére


szupermacs
veterán

Miben adnak többet? Ezt most minden rosszindulat nélkül kérdezem. 3 éve használok egy iPhone 11 prot és semmi nem visz rá, hogy bármi másra váltsak. Házon belül sem. Nincs amiben nekem többet adna bármi. Még évekig kapok frissítéseket, Mac mellett az átjárhatóság is tökéletes, méretben pedig épp az én kezemhez való.

(#22) Graphics válasza szupermacs (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kategórián belül, ezt írta is.

Jelenleg ár/értékben tényleg jók.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) bostone válasza szupermacs (#21) üzenetére


bostone
addikt

Realme rendszere közel áll a stock androidhoz. Ez egyeseknek előny, másoknak hátrány. Szerintem nagyon kezes, áttekinthető, felhasználóbarát.

Óh, végül kiderül, hogy fizetett ügynök vagyok.

Összeszerelési minőségben nem marad el társaitól, ugyanakkor a hozzáadott összetevők, processzor, ram, tároló, fotós képesség stb., forintosítva kedvezőbb mérleggel szolgál a realme javára.
A termékpalettán sincs az a káosz, ami az Android gyártókat jellemzi, kiváltképp a Xiaomi esetében.
Minden árszegmensben képviseli magát a cég, jól reagálva a piaci viszonyokra.

A saját tapasztalataimat röviden így fogalmaznám meg: jó használni.

(#24) Ricardo válasza bostone (#23) üzenetére


Ricardo
félisten

Szoftver támogatás milyen?

(#25) bostone válasza Ricardo (#24) üzenetére


bostone
addikt

Utolsó frissítés ideje december 5.
Már elérhető az andriod 13, még azt nem raktam fel.

Annyi szépséghiba van a dologban, hogy egy resetet érdemes eszközölni frissítést követően.

(#26) szupermacs válasza bostone (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

Milyen telefonod van? Meddig várható rá frissítés?

(#27) bostone válasza szupermacs (#26) üzenetére


bostone
addikt

Realme GT 5G. Android verzió talán 3 év, biztonsági ki tudja.

(#28) novinyul válasza szupermacs (#26) üzenetére


novinyul
veterán

Jelenleg a GT2 Pro, GT2, Neo3 3 főverzió + 1év biztonsági frissítést kap. 9 széria 2 főverzió elvileg+ security patch. De ár-érték arányban jelenleg az egyik legjobb vétel.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#29) Luck Dragon válasza novinyul (#28) üzenetére

Jól rémlik pont a te ajánlásod miatt kezdtem figyelni a Realme-t .
Kiváncsi leszek 10Pro+ modellre , szerintem ki is fogom próbálni .
Arra is kiváncsi leszek mennyire lesz fluid a rendszer ios mellett . :)

Mi baj lehet? Maximum pusszycat kollégát is magammal rántom. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) pusszycat válasza Luck Dragon (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Együtt sírunk, együtt nevetünk. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#31) Luck Dragon válasza pusszycat (#30) üzenetére

Biztosan ezt szeretnéd ? :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#32) novinyul válasza Luck Dragon (#29) üzenetére


novinyul
veterán

Sajnos azt nem fogod kipróbálni :( legalább is hivatalos garanciával nem)Jelenleg nem lesz csak a sima 10 forgalmazva. Majd Júniusba lesz a 11 széria bemutató, meg a GT3 is akkor lesz bejelentve. Eddig ezt találta ki a Realme, persze változás még lehet.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#33) Luck Dragon válasza novinyul (#32) üzenetére

Remek :( köszi az infót .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) Luck Dragon válasza Luck Dragon (#33) üzenetére

El is vetted a kedvem …. :(( :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#35) Napfénysüti válasza bostone (#23) üzenetére

Nagyjából 2 hónapja váltottam Realmere (GT2 Pro) nekem eddig nagyon bejön jó pár év Xiaomi után. Jönnek a frissítések is szépen. :K

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.