Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Félhalott alaplap (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Krissz5435


Krissz5435
aktív tag

A következőben kérnék segítséget:
Behalt a monitorom és kaptam egy másikat kölcsönbe. Valamiért a videókártyáról nem akart képet adni. Sebaj mondom ott az alaplapi. azzal megy most is rendesen. De már 3 monitorral, 1 d-sub és 1 dvi-d kábellel, 3 dvi-d-->d-sub átalakítóval de sehogy nem akar képet adni a 8800gt-ről.Már leellenőriztem majdnem mindent: Proci jó hisz ezt is onnan írom, táppal szintúgy nincs mert kb 3 éve megy már vele, memóriákkal sincs baj mert akkor kékhalál lenne, sok felesleg sincs(Hdd, odd) és azok is régóta benn vannak. Próbáltam hogy teszek be másik vga-t is de azzal sem adott képet szóval a vga is kilőve.
Kérdésem. Lehetséges az hogy félig meddig behalt az alaplapom? Továbbá néztem tesztet és a 785-ös amd-s chipkészletnek(amihez HD 4200-as integrált van) többet kéne tudnia a mostaninál: Rainbow 6 Vegas csak 6 fps holott a teszt szerint( http://ipon.hu/elemzesek/amd_785g_ismet_egy_sikeres_lapkakeszlet/515/5 ) a Crysis is röhögve fut 20 fps-sel én meg mindent minimumra állítottam.
A lap még garis úgyhogy otthon-tákolós tippeket csak végszükség esetre kérnék.

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#2) Krissz5435


Krissz5435
aktív tag

Storno a Crysis-os rész. Rossz felbontáson volt. Ja és friss a rendszer, szóval nem driver hiba. A boot képernyőt sem hozza be.

[ Szerkesztve ]

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#3) #65675776 válasza Krissz5435 (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azonnali alaplapos kérdések órája vagy Azonnali VGA-s kérdések órája. Ez a két topic teljesen megfelel a probléma számára.

Ezt zártam.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Félhalott alaplap (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.