Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Fekete rack elöl ventillátorral hol? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kriza


Kriza
őstag

Fekete elölventillátoros mobilrackot szeretnék venni! Kb. 6 helyen néztem, ezek alapján reménytelen. De hátha...! Valaki tudna Budapesten egy boltot, ahol tuti van???

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2) Sopi válasza Kriza (#1) üzenetére


Sopi
senior tag

Veszel egy fehéret és átfested :D.
(elölvetis = 2ventis: 1db a keretben, 1db elöl a fiókban)

(#3) L3zl13 válasza Kriza (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem Mo.-n kaphatsz fekete egyventiset, vagy fehér kétventiset, de fekete kétventiset sehol...

Aki hülye, haljon meg!

(#4) greyrat


greyrat
csendes tag

[L]http://www.mistral.hu/uj/index.phtml?cikk=299[/L]
van fekete is, full alu, ventis, lcd, csak valami 10 ropi
[L]http://www.mistral.hu/uj/images/valid/3340_0.JPG[/L]
ez valami 4 ropi, de nem tom ventis -e :(

'' ettől a sok tartósitótól, amit nap mint nap megeszek, már kezdedem azt hini , hogy ebben a testben fogok reinkarnálódni'' by R.Á.

(#5) Kriza válasza greyrat (#4) üzenetére


Kriza
őstag

A Mistralban kerestem, ott nem volt, viszont azt mondták, hogy NÉHA (!) van! Hiszem-ha látom!

Az a 10 ropis tetszene, csak nem szánok rá annyit, meg nem tudom, kompatibilis-e egy mezei rackkel.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#6) Kriza válasza L3zl13 (#3) üzenetére


Kriza
őstag

Viszont szerintem lehet kapni Magyarországon is, mer a Duna Plazában az egyik boltban azt mondták, hogy pár órával előtte vittek el kettőt is.

Lehet, hogy tényleg átfestek egy fehéret... :DD :DD :DD

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#8) Kriza


Kriza
őstag

UP!

Tehát! 2 ventis fekete mobil-racket hol vehetek?

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#9) I_Am válasza Kriza (#8) üzenetére


I_Am
veterán

Külföldön sem láttam.......vegyél fehéret és fújd át.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#10) kapcs-ford válasza I_Am (#9) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Külföldön tényleg érdekes..(spanyol o, CanalPc,DonPC) Én a helyi ''legnevesebb'' boltokban voltam és csak 1 fajta rack-jük volt (fehér,1venti,kb 2éves model) amit 16euro-ért akartak adni... Több fajta rack-rol nem is hallottak mert ''senki sem keresi''....
Továbbá az eladó frissen dolgozott ott és hátrament megkérdezni, hogy mi az a MOBIL RACK :))))))))

Aláírás

(#11) I_Am válasza kapcs-ford (#10) üzenetére


I_Am
veterán

Fekete van, de csak 1 ventis (hátul a keretben).

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#12) Integra válasza Kalandor (#7) üzenetére


Integra
titán

haliho
nekem ebből a vantecből van kettő is. kurva jó, néhány betegségétől eltekintve, pl a fiókban a kábelcsatlakozás, mert az egy vicc egy 10 rugós dologban.
mondjuk a vinyókat nem szedem ki, ezért még lenyelem, de a nagyobb baj az egy darab venti hátul...
kurva zajos!!!!!! ezt hallom a gépben frankón.
chieftec táp kussban, whisperrock4 kussban, több venti meg nincsen.
éjjel meg zavaró tud lenni a magas frekin sívitó két kis baszás:((

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) Integra válasza Kalandor (#7) üzenetére


Integra
titán

kompatibilis az, csak nem a régi ata100-as csatolókkal......
:////

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14) Kriza


Kriza
őstag

Up!

Biztosan van fekete 2 ventis. Már a második boltban mondták nekem, hogy ritkán, de előfordul náluk. SZÓVAL EZEN MOSTANTÓL NE LEGYEN VITA! ;]

Egyébként nem ragaszkodok a tipikus műanyag cucchoz. Jó nekem a drágább is, csak ne főljön bele a HDD, meg a régebbi fiókokat is bele tudjam rakni. (meg lehetőleg ne legyen 10e fölött!)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#15) L3zl13 válasza Kriza (#14) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Hát épp ez az. A Vantec és egyébb márkás cuccok 100%-ig inkompatibilisek az elterjedt ViPower-Mapower cuccokkal.

Aki hülye, haljon meg!

(#16) Integra válasza L3zl13 (#15) üzenetére


Integra
titán

ezek az új vantec és hasonló rackek azért nem kompatibilisek, mert ATA133-ig mennek, annak meg már más lett a csatolója:(
egyébként az is hozzátartozik, hogy azért megnézném hogy az én fiókom az elejének kiképzése miatt tulajdonképpen milyen másik fiókba csúszna bele:((((

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) Integra válasza Kriza (#14) üzenetére


Integra
titán

hi, egyébként meg ott egy másik topicban a coolermaster stacker ház
na ha az végre piacon lesz, akkor ellehet felejteni a hddhűtő rackeket:)))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18) Kriza


Kriza
őstag

Up!

Amikor nyitottam egy topicot, ahol egy előlapi 3,5-ös Enermax LCD panelt kerestem, ott másnapra megszületett a megoldás (herta), hála Szólistának. Pedig azt hittem, hogy az lesz beszerezhetetlen, és nem egy vacak Rack! :((( :(( :(

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#19) L3zl13 válasza Integra (#16) üzenetére


L3zl13
nagyúr

He? :F

Az ATA133-nak más a csatlakozója, mint az ATA66-nak? Kételkedem benne.
Vipowerből ATA33-óta ugyanaz a csatlakozó van.

Lehet, hogy más a csatlakozója, de nem azért mert ennek technikai oka van, hanem mert így akarják.

Aki hülye, haljon meg!

(#20) Integra válasza L3zl13 (#19) üzenetére


Integra
titán

az könnyen lehet:(((
hosszú lapos csík csatlakozó van a vantecben,,,

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21) Integra válasza Kriza (#18) üzenetére


Integra
titán

milyen zajos az enermax rack-ed???
nem is tűnik az egyszerűbb alu rakc rossznak és ahogy elnézem máshova is bedugható..
a fiókban mennyire erős a csatlakozó kábel és hogy van kialakítva??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23) Kriza válasza Integra (#21) üzenetére


Kriza
őstag

Nekem nincs Enermax rackem, csak LCD panelom (nézd meg jobban a hozzászólást). Egyébként lehet, hogy azt veszek. Akkor majd írok véleményt.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#24) Kriza


Kriza
őstag

Up!

Ez hihhhetetlen! Kezdek hinni benne, hogy nincsen mezei kétventillátoros fekete rack! :((

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#25) Loretto


Loretto
veterán

minek neked 2 ventis?az lől lévő annyit ugysem számít szvsz.

Soirée...

(#26) Kriza válasza Loretto (#25) üzenetére


Kriza
őstag

A hátul lévő (IDE-s oldalon) nem számít semmit. Ez elülső viszont sokat is (tudom, mert kipróbáltam). Egy Barracuda IV simán belesülne egy csak hátulventisbe. Olyan meg nincs, amin csak elöl van venti.

Tehát... segíteni tudsz???

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#27) Integra válasza Kriza (#26) üzenetére


Integra
titán

az egyik ''hátul van 1 venti'' full alu vantec rackemben egy 80gigás barracuda van 7200rpm-mel. 25-26 fok konstans

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28) Kriza válasza Integra (#27) üzenetére


Kriza
őstag

OK! De az alumínium, ami vezeti a hőt. Én meg mezei műanyag rackről beszélek, amiben ráadásul a venti is másképpen van. Meg aztán úgy hallottam, hogy a Vantec nem is kompatibilis a ''mezei'' kivitellel! Ez meg probléma, mert az egyik ''célkeret'' ''mezei'' :)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Fekete rack elöl ventillátorral hol? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.