Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) User64476


User64476
őstag

Nekem ilyenem van feketében, a fexibilis nagyon találó rá, alufóliából van.

(#2) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

A Q300L-nek nem akríl eredetileg az oldallapja? Mint ha nem TG lett volna (mert sokfelé olvastam anno, hogy nagyon karcolódik).. Azt 5 év hosszú idő. lehet volt közben változtatás?

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#3) LamerGyuri válasza DraXoN (#2) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Mindig olvasd el az eredeti forrást, ha érdekes számodra a termék, jobban jársz; főleg ha jelen cikk írójának nevét meglátod.
Akril volt a korábbin, és ezen a modellen is.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#4) Synthwave válasza LamerGyuri (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, főleg akkor, és lehetőleg lenézően tedd is szóvá! Senki más soha nem szokott semmiféle apró pontatlanságot írni, és ez a szerencsétlen legalább beleáll.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) fatpingvin


fatpingvin
őstag

úgy néz ki mint egy bárszekrény. főleg ezekkel a hidegfehér csicsákkal.

én ebben asszociációs alapon sört meg röviditalokat tartanék, nem hardvert.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#6) lujo10


lujo10
aktív tag

Nem tudom miért és nem tudom hogyan, de nekem valamiért tetszik, hát ez van :D

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#7) macilaci78 válasza Synthwave (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért az nem apróság, hogy tempered glass, vagy akril az oldallap, ez komolyan befolyásolhatja egyesek kiválasztását. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) joey04


joey04
titán

Hu ez nagyon pofás. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) icp1970 válasza fatpingvin (#5) üzenetére


icp1970
senior tag

Nekem sem jön be.

(#10) Sundesz


Sundesz
őstag

Ha TG lenne vettem volna ilyen, vagyis fekete verziojú házat. Alapvetően az olcsó de praktikus mATX háznak tűnik.

Hörcsög Powa'

(#11) ATi GAMES


ATi GAMES
tag

Elég gyatra minősége van. Ebben hardvert tartani szerintem v tech. Az meg, hogy most már fehérben is kapható, nem igazán dobott rajta.

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPOOVQF1ff2oAL3strJ_5Uw

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.