Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Fedora Linux

Hozzászólások

(#801) Vladi válasza rokefeller (#800) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az ubuntusok csináltak valami ilyesmit. Nem is tudom. Van ennek a video bemutatásnak valami értelme? :F
Persze vannak dolgok amikről lehetne csinálni videót, de a youtubeon már Dunát lehetne rekeszteni linuxos videókból. :DDD
Esetleg a system-config eszközöket lehetne átnézni.

Miért nem akarsz blogot?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#802) rokefeller válasza Vladi (#801) üzenetére


rokefeller
senior tag

mert azzal foglalkozni kell

nagyon sok értelme tényleg nincs, de ha van rá igény :-)

A télapó nem a régi már...

(#803) Vladi


Vladi
nagyúr

Megjelent - mondjuk már régen csak a fedorawn szabadságolta magát :(( - a Fedora 7 resin, vagyis újra kiadás, benne az összes szeptember 12-ig kiadott frissítéssel. Ez azok számára lehet érdekes, akik most kívánnak Fedora 7-et telepíteni.

Viszont: nem készült iso, csak jigbo-val lehet összeállítani. (Na hogy ennek mi értelme, ne kérdezzétek. :)) )
Erről részletes leírás: itt
ReSin oldal.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#804) Picco


Picco
addikt

hali

netem fedora videokat youtube-on es lattam olyat h igy kockaszeruen forgatni lehet az asztalt.
nah ilyen okossagokat hogyan lehet beloni?
tudni fogja amig a 2600xt-met nem ismeri fel?

udv: Picco

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#805) rokefeller válasza Picco (#804) üzenetére


rokefeller
senior tag

amíg nincs gl addig nem fog menni. ami azért vicces, mert nekem egy radeon 7000-en, meg intel gma 950-en is megy, ezek ugye tréfateljesítményűek a te kártyádhoz képest, csakhát a driver... szerencsédre napok vagy hetek kétdése, hogy legyen tisztességes driver az amd kártyákhoz, és akkor pöröghet a kocka

A télapó nem a régi már...

(#806) operator10 válasza Vladi (#799) üzenetére


operator10
aktív tag

Maradt bizony.
Ha már tudja a proci, és az Os-nak is tudnia kellene :U akkor úgy sem adom fel. küzdök tovább. :W

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#807) operator10


operator10
aktív tag

Feladtam :O
Teljesen mindegy hogy mely 64-es verziot telepítettem eddig fel. Mindíg ugyan az volt a helyzet. Első update (iszonyú lassú mirrork) után:fagyás, kép széteseés,random restart, stb... 8.3 test csak csak jó lett volna, de egyszer csak wlan-hoz akart állandóan IP címet kiosztani. persze nemsok sikerrel, és rendszeresen le is fagyott. összezés. Core 7 (Msi M670x-en) friss install után tökéletesen müködött. De ahogy megvolt az első update rögtön vége :O Update nélkül meg mit ér az egész? Tény, Fedora Notebook támogatása nem a legjobb. Ez van, ezt kell elfogadni. Megvárom a 8-as stable verziot aztán nekifutunk újra :K Addíg meg hasít a 64 Gutsy :Y
Szép napot :C

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#808) rokefeller


rokefeller
senior tag

No csináltam pár értelmetlen videót :-)
1: Livna repo hozzáadás (6.9Mb) [link]
2: YUM Extender (yumex) feltelepítése, mert az jó (5.2Mb) [link]
3: GStreamer Pluginek és RhythmBox (Mp3 lejátszáshoz, meg ilyenek) (24.1Mb)[link]
4: Mp3 lejátszás RhythmBox-szal, csak hogy lássák hogy nem hazudok, és tényleg megy az mp3 :-) (4.1Mb)[link]

Mind príma minőségű Ogg Theora, alapból le kell tudni játszania a Totemnek
Kicsit gyagyás, de unatkoztam :-)

A télapó nem a régi már...

(#809) operator10 válasza rokefeller (#808) üzenetére


operator10
aktív tag

Hát ha valamit, akkor ezt érdemes lenne berakatni az első hsz-be :K
és köszönjük szépen :R :R :R

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#810) rollins válasza rokefeller (#808) üzenetére


rollins
őstag

Szép! :) (mivel lehet felvenni így az asztalt?)

(#811) rokefeller válasza rollins (#810) üzenetére


rokefeller
senior tag

van az istanbul, de annál nem nagyon lehet beálítani a videó minőségét, és egyből tömörített formátumba nyomja, így akadozik. majdnem ugyanolyan a gtk-recordmydesktop, csak be lehet állítgatni sokmindent, és csak utólag tömörít, így jobb minőségű videót lehet vele csinálni

A télapó nem a régi már...

(#812) Vladi


Vladi
nagyúr

Jópofák. :C Tetszik a desktop témád. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#813) operator10


operator10
aktív tag

Gkrellm-nek létezik valami alternatívája :B

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#814) rokefeller válasza operator10 (#813) üzenetére


rokefeller
senior tag

mondjuk ez? : http://sensors-applet.sourceforge.net/

A télapó nem a régi már...

(#815) operator10 válasza rokefeller (#814) üzenetére


operator10
aktív tag

:R

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#816) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Sanszosan megvan a hiba oka, amiért nem ment fel a Fedora. Némi info másoknak, hogy ne járjanak így...

Konfig:

ASUS M2N-E / Athlon64 3200+ / Seagate 7200.9 PATA 160 GB / Seagate 7200.7 SATA 120 GB / Pio DVR212-D SATA / 2*512 A-Data Vitesta / ASUS X1300Pro

Az egy szem alaplapi IDE-vezérlőn a 160-as HDD, DVD-író a SATA1-en, 120-as HDD a SATA2-n. Fedora egyéni partícionálásnál mindig megáll, hogy nem olvasható az sdb meghajtó partíciós táblája (PCLinuxOS2007 hasonló, ámbátor kevésbé informatív hibaüzit ad: nem tud 0-val osztani...). Nem tudtam elképzelni, mi a baj, hiszen Ubuntu simán felment és működött.

A probléma az, hogy a SATA-csatlakozók vezérlése párosával történik, tehát 1-2 / 3-4 / 5-6. Mivel SATA1-en csücsül a DVD-író, ezért ő sdb (!), sda a sima PATA-s háttértár, ellenben Fedora nem képes detektálni a SATA2-re csatlakoztatott HDD-t (mint ahogyan a PCLinuxOS2007 sem).

Szerintetek érdemes e hibát jelezni a fejlesztőknek?

https://www.coreinfinity.tech

(#817) Vladi válasza sh4d0w (#816) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szia!

Persze, hogy van értelme. De előtte nézd át ezt a topikot.
Utána vesd fel a problémát a Fedoraforumon.

Ott biztos tudni fogják az arcok, hogy mi a helyzet ezzel a hibával. Lehet Fedora 8 már gond nélkül fog települni.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#818) sh4d0w válasza Vladi (#817) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Alaplapom kicsit különbözik az általad linkelttől, nem probléma?

https://www.coreinfinity.tech

(#819) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Fedoraforum-on is felvetettem a dolgot, ott javasolták, hogy keressek a BIOS-ban olyan opciót, amivel a SATA-s HDD-t normál ATA-snak látja a telepítő; ott is szóvá tettem, hogy megnézem ezt, bár egy kicsit furi a dolog, mert Ubuntu simán, gond nélkül felment.

https://www.coreinfinity.tech

(#820) rokefeller válasza sh4d0w (#819) üzenetére


rokefeller
senior tag

asszem a fedora 7-nél volt valami olyasmi hogy a libata-t használja (vagy annak valami későbbi verzióját), nem tudom előtte mit használt, de lehet az ubuntuban még valami régebbi megoldás van

A télapó nem a régi már...

(#821) sh4d0w válasza rokefeller (#820) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Megoldódott a probléma azzal, hogy a SATA3-ra dugtam a HDD-t.

https://www.coreinfinity.tech

(#822) Vladi válasza sh4d0w (#821) üzenetére


Vladi
nagyúr

:DDD
Éreztem. Ilyenkor szokott jönni az, hogy primko a megoldás.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#823) EQMontoya válasza sh4d0w (#819) üzenetére


EQMontoya
veterán

nekem amikor hát nekem a debian is meg a fedora is szarakodott, amikor a sata hdd-t ata-nak látta. csak akkor ment normálisan, amikor scsi-nek látszott.

Same rules apply!

(#824) sh4d0w válasza Vladi (#822) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Igen, de azért általános az a jelenség, hogy szerencsétlen homeuser nincs informálva ilyen jelenségekről és teljes joggal feltételezi, hogy a hardver úgy műxik (és vele együtt a használni kívánt rendszer), ahogyan annak működnie kell (és ez nem spec. linux hiba, a Windowsban ugyanúgy benne van, lásd még F6).

https://www.coreinfinity.tech

(#825) Vladi válasza sh4d0w (#824) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jah, a hardvergyártó meg minek varr rá annyi csatlakozót? Homeuser mikor tesz a gépébe monjuk 6 sata vinyót meg két atát?

Lényeg, hogy meglett a megoldás, és azért vannak fórumok, meg közösség, hogy összedobjuk a tudáunkat.

:))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#826) sh4d0w válasza Vladi (#825) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem is gondolnád, hogy a SATA megjelenésével mennyi HDD-t raknak egyesek a gépeikbe; egyszerűen azért, mert lényegesen gyorsabb és olcsóbb tárolási megoldás, mint a DVD.

https://www.coreinfinity.tech

(#827) janos1988


janos1988
addikt

Hi.

Kde+Berylt hasznalok. Nincs is semmi gond veluk, csak epp ha azt akarom hogy nehany gnome-os (?) alkalmazasnal - Firefox, Banshee - ne ormotlan nagy betumeret legyen el kell inditani a gnome-font-propertiest (ami mar be van love) es akkor automatice atallitja az ott bealitott betutipusokat (aztan bezaras gomb) es azutan mar jo. Egeszen addig amig ki nem lepek. Ha ujra belogin akkor megen el kell inditani. Nem lehet ezt valahogy jobban megoldani? Mert autostartnal is meg kel nyomni a Bezaras gombot rajta, hogy eltujon az ablak. Itt 1 kis felvetel rola: 3gp-s video fajl

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#828) rokefeller válasza janos1988 (#827) üzenetére


rokefeller
senior tag

jól meg van ez oldva, amíg az ember nem mixeli a qt-s meg gtk-s alkalmazásokat. amit tudsz tenni:
[link] - ezzel elvileg rá tudod erőltetni a gtk-s alkalmazásokra hogy a qt-s settingjeid használja.

vagy:

[link]

vagy: leteszed a voksot vagy a gtk vagy a qt mellett, és csak az egyiket használó alkalmazásokat teszel fel. nekem ez többnyire megy, bár néha jó lenne egy gtk-s opera, neked meg úgy látom egy qt-s firefox kellene.

[ Szerkesztve ]

A télapó nem a régi már...

(#829) janos1988 válasza rokefeller (#828) üzenetére


janos1988
addikt

Kossssz. Kozbe en is talaltam 1 megoldast a kde beallitasainal (valahol :K ). Igaz akkor se a gnome fontjait hasznalja de kisebbre alltja a betuket.
Voksot letenni? Aaaah, kizart, Banshee's the best mp3 player ;] . Elso alkalom utan beleszerettem :DDD Firefoxot meg a Thunderbirdot le nem cserelnem. (foleg a levelek es szurok miatt se)

S a tv-kartyara tud vki megoldast?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#830) Vladi


Vladi
nagyúr

Még 14 nap, és elszabadul a vérfarkas! :K :DDD

:Y :Y

:C :R

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#831) janos1988 válasza Vladi (#830) üzenetére


janos1988
addikt

Tuti jo lesz de ha tovabbra is gondok lesznek a tv-kartyammal akkor sajnos nem sok eselyt adok neki ;]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#832) rokefeller válasza janos1988 (#831) üzenetére


rokefeller
senior tag

azért előtte nézz szét hogy a tv-kártyád a fedorával nem megy, vagy általában linux-szal. felteszem az előbbi csak akkor igaz ha az utóbbi is

A télapó nem a régi már...

(#833) janos1988 válasza rokefeller (#832) üzenetére


janos1988
addikt

opensuse es fedora alatt se jo. vagyis jo csak sisterges van hang helyett.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#834) Vladi válasza janos1988 (#833) üzenetére


Vladi
nagyúr

Milyen kártya?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#835) janos1988 válasza Vladi (#834) üzenetére


janos1988
addikt

huh, ez aztan a gyors reagalas :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#836) janos1988 válasza Vladi (#834) üzenetére


janos1988
addikt

Pinnacle Pctv Rave. (widows alatt persze tokeletesen megy)

Hang helyett sisterges van. De ha ~1 mhzel odebb allitom a megtalalt csatornak frekvenciait akkor mar van hang, de akkor meg a kep lesz kakis :)

3 megoldast talaltam ra, de egyik se johet szoba:

1.) moduljaban kell vmit atirogatni (hangsav resznel :F ), aztan ujra beforditani a kernel ala (hat, nem epp nekem valo :DDD )
2.) forrasztani kell a kartyaban 1 picit (kihagyom, mert amator vagyok es tonkre is tehetnem)
3.) tv-kartya csereje (NC :P )

Magyar oldalon - hup - talaltam infokat rola, koztuk fentieket is, de megoldast nem. Ami konnyeb lenne.

link a hup forumara

Irja ott vki, hogy neki is hasonlo problemaja volt es o ugy csinalta, hogy hangot asszem az xatv adott kepet meg az mplayer, nalam persze ez se mukodik.

Valakinek vmi megoldasa ra :F

Meg annyit hozzafuznek, hogy a kartyan van egy 2x3 soros tu, amin van ilyen kis osszefogo vmi ;] , mint a bios torlesere hasznalt jumper + pockok csak 2 sorosba. Na az mire valo :F

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#837) Vladi válasza janos1988 (#836) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hogy állítottad be azt a kártyát? Milyen progival használod?
Mi a modulja?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#838) janos1988 válasza Vladi (#837) üzenetére


janos1988
addikt

Passz, magatol alitotta be mind a 2 fajta linux.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#839) rokefeller válasza janos1988 (#838) üzenetére


rokefeller
senior tag

ha dobsz egy "rmmod bttv" -t majd egy "modprobe bttv" -t utána jó? találtam egy olasz blogot ahol ennyit tesz, hogy alapból menjen, beírja az "/etc/rc.local"-ba. ha a sima modul újrabetöltés megy, akkor nyertél

A télapó nem a régi már...

(#840) janos1988 válasza rokefeller (#839) üzenetére


janos1988
addikt

1ik parancs sincs :)

rmmod bttv
modprobe bttv

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#841) rokefeller válasza janos1988 (#840) üzenetére


rokefeller
senior tag

root -ként illenék lenni nekik :-), mármint rmmod-nak meg modprobe-nak
az viszont lehet hogy a bttv modul nincs, akkor viszont keresni kell

A télapó nem a régi már...

(#842) Vladi válasza janos1988 (#840) üzenetére


Vladi
nagyúr

De van!

su -

Így leszel root megfelelő path-al.

Beállítást meg indkább nézd át. Lehet ott is gond.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#843) Vladi válasza Vladi (#842) üzenetére


Vladi
nagyúr

Sok helyen olvastam ugyanis, hogy a magyar beállítással nem jó, inkább németországgal próbálkozz.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#844) rockopapa


rockopapa
csendes tag

Sziasztok!

Rá kellet jöjjek hogy a winfos szar... úgyhogy feltomtam egy fedorát. Ekkor viszont arra is rá kellet jöjjek, hogy egy kukkot sem értek az egészből.
Van egy pár problémám:
Van egy külső usb (trust) és hangkártyám amit fel is ismert a rendszer de csak 2.0 ban, pedig a kártya 5,1 es.
Ati radeon videokártyám van amit szintén felismer csak a gond vele az hogy nem tudom a képet kirakni a tv re is s-video kimeneten. Bepipálom hogy két monitort legyen de nem tudok tv-t kiválasztani csak monitort...így a tv n nincs kép. pontosabban van valami de azt nem nevezném képnek...

Előre is köszi a seggítséget.

Tetszik nagyon a rendszer csak még sokat kell tanulnom....
:R

(#845) Vladi válasza rockopapa (#844) üzenetére


Vladi
nagyúr

Első telepítés után, csak ennyi bajod van. Boldog ember. :)
Nekem egyik eszköz sincs, de minjárt szétnézek mit mondanak az okosok
fedora háza táján.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#846) Vladi válasza rockopapa (#844) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nah, 5.1: Először nézd meg a keverő beállításait. Húzz fel minden hangot. Ha így sem megy akkor: okosságok.
Kell pár alsa csomag, meg egy .asoundrc fájl a homeba. Plusz némi /etc/rc.local szerkesztés.
Ezt nézd át. Szólj ha nem megy.

Videokártyához fenn van az fglrx driver?

Igen, és a fedorasoved, fedoraforum oldalakat olvasgasd néha-néha. ;)

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#847) rockopapa


rockopapa
csendes tag

Na hi re:)
elöször is thx a segítséget... vannak még gondjaim csak nem akartalak egyből leterhelni.

Az van hogy megnézegettem a forumot amit adtál... az angolom elég pocsék de végülis van hangom:) egyedül az a bajom hogy felcseréli a a centert/sub csatornát a hátsó jobb/bal csatornával. egyszerüen megcseréltem a két kábelt és kész is :) tudom elég tróger megoldás de működik. Én ezt már komoly sikernek könyvelem el :C Igaz winfos (biztonság kedvéért azért még van az is ) alatt meg megfordul az egész de egyenlőre jó az egynekem.

Hát az atit is nézegettem de nem sok jóra jutottam vele. Addig addig álligattam amig el sem akart indulni a linux :)) nem is tudom mit írt ki pontosan, de a lényeg hogy vissza tudtam csinálni :) Igaz volt egy kis para meg idegeskedés megy "kivágom ezt a sz*rt", de így szép az élet Fenn van a driver jött is hozzá frissítés amit valami miatt nem tudok frissíteni... kiirja hogy:

file /lib/modules/2.6.23.1-10.fc7/extra/fglrx/fglrx.ko from install of kmod-fglrx-8.42.3-4.2.6.23.1_10.fc7 conflicts with file from package kmod-fglrx-8.42.3-3.2.6.23.1_10.fc7

igazság az ezzel már nem tudtam mit kezdeni, megállt az a bazinagy tudományom :U
az is elég zavaró hogy most minden indításnál jelez hogy van frissítés.. de nem tudom frissíteni :)

köz hogy nem hagysz elkajlódni.
byz rockopapa

(#848) Vladi válasza rockopapa (#847) üzenetére


Vladi
nagyúr

5.1-ről két leírás:
http://alsa.opensrc.org/SurroundSound
http://www.halfgaar.net/surround-sound-in-linux

Ati drivert hogyan telepítetted?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#849) rockopapa


rockopapa
csendes tag

Hi ...
Köszi a leírást majd nyálazgatom....

Igazság az hogy nem tudom hogyan telepítettem a drivert ... szerintem felismerte auto... most jelzet a rendszer hogy frissíti .. ennyit tudok.
Gondolom ez nem túl sok info.

Most megyek sunyálni mert az esti meló eléggé gajra tett!
Na pá
Köszi

(#850) Vladi válasza rockopapa (#849) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem túl sok. :(

Add ki ezeket a parancsokat és akkor többet tudunk:

fglrxinfo
glxinfo | grep OpenGL -i

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Fedora Linux
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.