Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  FCS Amilo Pi 3525 WiFi probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) pandi008


pandi008
csendes tag

Van nekem egy pár napos FCS Amilo Pi 3525 típusú laptopom. XP-t akarok rá telepíteni, ami fel is megy, de a WiFi bekapcsolása után kb. fél perccel lefagy a gép és hosszas merevség után újraindul. Már több féle Win XP-t is megpróbáltam, de mindig ugyanez a probléma. Próbáltam linuxot is, de az meg nem is volt hajlandó kezelni a WiFi eszközt.
Mielőtt a Windows újraindulna, bejön egy kék alapon fehér betűs szöveges képernyő, ami szerint KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR következett be. Mindent, amit találtam interneten elkövettem, hogy ezt kiküszöböljem, de eredmény nélkül. A memóriamodul nem hibás, a HDD is jó, a pagefile corruptsága sem játtszhat, mert a pagefile funkció kikapcsolása után is fennáll a probléma. A WiFi kártya (Realtek 8187B USB...) és minden egyéb hardver drivere a lehető legfrissebb. Informatikus növendék vagyok, tehát nem arról van szó, hogy totál láma lennék hozzá, de kifogytam a szoftveres megoldási ötletekből. Szétszedni nem akarom, a garancia miatt, de ha visszaviszem, akkor ráülnek 3 hétre, pedig eredetileg karácsonyi ajándéknak szántam.
A gyártó honlapján már csak Vista-s driverek vannak, de nekem nincs Vista-m és ha nagyon nem muszáj, akkor nem is akarok azt feltenni rá.

Ha valaki találkozott volna már ilyennel vagy van valami ötlete, akkor szívesen fogadom.
Előre is köszi mindenkinek!

Pandi

(#2) Bordoi válasza pandi008 (#1) üzenetére


Bordoi
őstag

Itt tedd fel a kérdésedet, esetleg használd a keresőt.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  FCS Amilo Pi 3525 WiFi probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.