Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Fel


Fel
addikt

Újabb videó, ezuttal egy kis háttérmunkáról: [FS19] FENDT Sound recording
Éés van benne... Na nem lövöm le a poént :)) ;)

(#52) BigStraw válasza Fel (#51) üzenetére


BigStraw
senior tag

Ez már meghozta a kedvem :) :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#53) Pist@bácsi válasza Fel (#51) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Ez komoly :Y
Vajon eddig is így vették fel a hangokat? A játékban azért nem szóltak túl élethűen.

(#54) Wildgreen


Wildgreen
aktív tag

[link]
Kíváncsi leszek a gépek hangjára! Amúgy ez a Vincze László Magyar vagy csak a neve? Notredy te ismered őket! 😁

(#55) n0tr3adY81 válasza Wildgreen (#54) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

100%-ig magyar :) És mindamellett roppant segitőkész is, szóval rettenet nagy arc :)

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#56) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

Angliában ahol dolgozom van mellettünk egy farm és csak New Holland és Fendt gépeket lehet látni.
És persze a hozzátartozó utánfutó, kaszálógép, bálázó, stb. Hatalmas gépek. Legközelebb csinálok róla fotókat.

(#57) n0tr3adY81 válasza Pist@bácsi (#53) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Ezt igy kell, igy szokták felvenni, teljesen bevett módszer. Szerintem az audioval engine oldalon vannak hiányosságok ;)

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#58) Wildgreen válasza n0tr3adY81 (#55) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Szólhatnál neki legyen Magyar DLC 19-ben! Mint anno 11-ben! Ti meg megcsinálnátok! Mekkora lenne már! :C :)

(#59) n0tr3adY81 válasza Wildgreen (#58) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Ő vezető hangmérnök, ebbe neki sajnos semmi beleszólása nincs. Max. ötlet szintjén, úgy viszont már felmerült korábban egy másik irányból.. Meglátjuk ;)

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#60) pokers válasza n0tr3adY81 (#59) üzenetére


pokers
senior tag

Akkor add át neki, hogy csókoltatom. Az FS17-ben qrvára idegesítő az az állandó légrugós ülés nyikorgását imitáló hang.
Szinte az első nap óta lehalkított efekthangokkal, és felerősített rádióval játszok. De legtöbbször be sincs kapcsolva a hangszóró, vagy épp nem is használom a fülest.
Hangok szempontjából szerintem elég nulla ez a játék.

(#61) Wildgreen válasza n0tr3adY81 (#59) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Naaa akkor nem is mondtam hülyeséget! Pedig viccnek szántam! :D Más téma! Mi ez az FSH map 6.2? Gondolom engedélyeztétek?

[ Szerkesztve ]

(#62) n0tr3adY81 válasza pokers (#60) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Ez sajnos igy van, de erről nem ő tehet.

#61 : milyen fsh 6.2? az official 6.2 nem lett kiadva tudtommal, nem volt ember aki befejezze.. Az én "részem" letudva, a fejlesztéseket beletoltam a mapba, azóta is ott csücsül drive-on a "ToDo" listával egyetemben ;]
Az hogy szegről-végről vérpistike12 mit csinál, nem tudom nyomon követni.. magyarul "acc link"? :DDD

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#63) n0tr3adY81


n0tr3adY81
aktív tag

Ja már látom fosportálon. Asszem volt engedélye a 6.1-hez, a mi 6.2 verziónkban ki lett szedve amit belerakott, mert irrealisztikus és tájidegen dolgok voltak benne. Igazából tökmindegy, elvileg osztott a map, mindenki úgy barmolja szét ahogy akarja :D Mondjuk szerencsésebb lenne az FSH Map v6 mj111 edition v2 néven kiadni ;]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#64) Fel


Fel
addikt

Beindult a marketinghenger... Újabb videó: Enter the Farming Simulator 19 garage

Úgy látszik, hogy mégis csak kihullott a Same-Deutz-Fahr gépek többsége. Egyedül csak a Deutz-Fahr 9-es széria marad. Lehet majd valami későbbi DLC-re vesznek új licenszeket :F .

[ Szerkesztve ]

(#65) Fel


Fel
addikt

Hivatalos (digitális) megjelenési idők:

Hey guys,

we have confirmed the official release times for FS19. Please see the picture below for details.

Please note: PC includes Steam

(#66) Wildgreen válasza n0tr3adY81 (#63) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Nem csak fsportálon van fent! Modhub.us-en is! Tuti valami kontár mert 1.2 GB! :((

(#67) n0tr3adY81 válasza Wildgreen (#66) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

A mellékhatások tekintetében kérjük forduljon a mod készitőjéhez, illetve a Giants QA teamhez ;]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#68) Wildgreen válasza n0tr3adY81 (#67) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

:Y :W :C

(#69) n0tr3adY81 válasza Wildgreen (#68) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Na megnéztem a mapot. Van benne pár száz megányi duplikált fájl meg felesleges cucc. Először nem értettem, miért van a mapon ekkora hígfostároló telep.

Később megértettem. Szegény jáki lakosok. Súlyos emésztőrendszeri gondokkal küzdenek!

Óránként 450 adag "matéria" egy magánháztól. Matekozzunk ;] Ha egy adag 30 deka, akkor 450 adag az 135 kiló szar! 1 óra alatt, egy magánháznál... Már értem a koncepciót a nagy tároló teleppel ;]

Illetve opcionálisan : mivel 4000 egység a max. kapacitása ennek a szennyviz aknának, igy gyakorlatilag nem egész 10 óra alatt megvalós az "ön-trágyázás". Nem kell trágyázni, ha már bokáig járunk benne. Ötletes! ;]

Azért a katonásan egyfelé, egy méretre növő fák, meg a német infralámpás disznóól se kutya :DDD

Remélem a készitő nem sértődik meg ezért a kis kritikáért ;)

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#70) Wildgreen válasza n0tr3adY81 (#69) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

De ezt miért hagyjátok?

(#71) n0tr3adY81 válasza Wildgreen (#70) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Kért engedélyt és kapott.. Nem fogunk beleszólni, hogy miként szerkeszti át a mapot a saját izlésére, de attól véleményünk még van az elvégzett módositásról :)

Garage trailer...Gyönyörű szép lengyel műanyag játékszereket látni benne. Csak sajnos köze sincs az első Fendt Ideal-os ingame screenshothoz képest :W

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#72) Varoz válasza n0tr3adY81 (#36) üzenetére


Varoz
őstag

Így se fut normálisan régebbi gépeken hagyjuk már!
Inkább optimalizálni nem tudnak és ezért nem erőltetnek normális grafikát. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#73) FrezeR


FrezeR
senior tag

(#74) underdark válasza FrezeR (#73) üzenetére


underdark
aktív tag

Színek, fények vagy, hogy mondjam nem tetszik, túl műnek érződik

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#75) Fel válasza FrezeR (#73) üzenetére


Fel
addikt

A német stream felvétele is megtekinthető. Nem egyezik az angol nyelvűvel. A németben a Felsbrunn mapot, az angolban a Ravenportot demózták. Az angol szerintem jobb lett.
Mapokkal kapcsolatban annyi, hogy alapból a fenti kettő lesz a játékban, majd a megjelenés után elérhető lesz (a Giants saját ingyenes modjaként) az FS 17 Platinum DLC-ből a latin-amerikai map.

underdark: Bevettetek egy kis bloom (vagy valami hasonló..) post process effektet. Remélhetőleg kikapcsolható lesz a beállításokban azok számára, akiknek nem tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#76) Fel


Fel
addikt

Az április 1-i tréfa véresen komollyá vált... Farming Simulator C64 edisön.. Vincze László már teljesen médiaarc lesz a Giants-nél :)
FS 19 Collectors Edition csomaghoz jár.

(#77) FrezeR


FrezeR
senior tag

Akik értetek hozzá, hogy látjátok az idei részt mennyire lehet úgymond "ráépíteni" az előző részre mod készítés szempontjából? Arra, gondolok, hogy a még jelenlegi részhez készültek azért elég jó modok azokat mennyire lesz nehéz átemelni, vagy újraalkotni a következő részbe? Akár objektumok, gépek, scriptelt dolgok stb.

(#78) n0tr3adY81 válasza FrezeR (#77) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

#76 : Vincze Laci erős C64 fan, akárcsak én :) Vakondok 4 a számitástechnika hőskorából. Nosztalgia on ;]

#77 :
- scriptek : lua API biztosan változik, hisz az évről évre szokott (gdn.giants-software.com luaDoc scripting)
- objektumot valszeg egy kis xml módositással simán átmennek

A gépekről még nem tudok nyilatkozni, az biztos h a tegnap esti stream lesokkolt. Nagyon szépen mutat az új PBR engine a garageshop-ban, de tisztán látszik hogy ingame letiltották, akárcsak a napfény becsillanást (meg még amit nem vettem észre az alatt az 5 perc alatt amig belenéztem)

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#79) Fel válasza n0tr3adY81 (#78) üzenetére


Fel
addikt

A gépek fizikájával biztosan mókoltak ezt-azt.
Ezt írta az egyik dolgozó a fórumon:
"Of course there will be some low loaders in FS19. Especially now that we added 3d wheel physics so that driving onto them without falling off no longer is a matter of luck" - a kiemelt rész nem tudom mit takarhat... 3d kerék fizika... de az biztos, hogy eddig ilyen nem volt.

(#80) n0tr3adY81 válasza Fel (#79) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Be tudnád linkelni ezt a hsz-t? Mert igy szövegrészletből én se értem mire utalhatnak.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#81) Fel válasza n0tr3adY81 (#80) üzenetére


Fel
addikt

A [FS19]Fact Sheet Friday topikból van. Éppen azon nyafogott valaki, hogy még nincs infó alacsony trélerről...

Nemsokára indul a ma esti stream: [link]

[ Szerkesztve ]

(#82) n0tr3adY81 válasza Fel (#81) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Köszi. Szóval az alacsony rakodóval való szállitásról beszélgetnek, és hogy *állitólag* már nem szerencse kérdése, hogy keresztül esik-e rajta a kerék collija.. erre irta a 3d wheel physics-et.Nem akarok rá mondani semmit, ismerve a programozóik néhány eddigi ótvar elegáns húzását...

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#83) FrezeR válasza n0tr3adY81 (#78) üzenetére


FrezeR
senior tag

Köszi a választ.

Akkor ez azt jelenti, hogy lehetnének még sokkal szebbek is a gépek, ha nem butítják le? Vagy csak átmenetileg vettek vissza a kinézetből aztán majd ámulunk? Biztos nem :D
Nekem nagyon tetszik a vásárlás megoldása, hogy látszik a változás rögtön a gépeken. Remélem a majd később elkészített mod gépeken is szépen látszik majd. Ezt nehéz lesz megoldani szerinted?

A térkép is interaktívabb lett, földvásárlás, egyéb területek kijelölése megvásárlása stb.

(#84) Fel


Fel
addikt

A német most közvetítés egész jó volt. Az angolban viszont engem idegesít ez a Virtual Farmer (Alexander)... :U

Múltkor kérdezte valaki a műszerfalvilágítást. Van. Mint a karácsonyfa..

(#85) n0tr3adY81 válasza FrezeR (#83) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Őszintén, már fogalmam sincs.. Épp ezt beszéltük egy olasz modder haverral, hogy valszeg limitálták a PBR-t a rendes játékban, és csak a shopban él.. Hétfőn megtudjuk úgy is.
A korábbiakból kiindulva nem nehéz megoldani, csak egy vizuális elem, hasonlóan a 17-es designConfiguration részhez.

Ez a területvásárlás nem rossz ötlet egyébként, a becsalt pénzt +1 helyre el lehet költeni ;]

#84 Az a VirtualFarmer tényleg ritka értékes tagja a streamer társadalomnak ;] :DDD Már csak a kalász hiányzik a szájából...

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#86) BigStraw


BigStraw
senior tag

Akárki akármit mond, nekem egyre jobban tetszik :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#87) Sonja


Sonja
veterán

Farming Simulator is coming to the C64

Tetszik! :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#88) velizare


velizare
nagyúr

farm & furious

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#89) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

FS19 Stream.
Tetszik benne a LEDLI :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#90) Fel


Fel
addikt

Leült a topik... Mindenki a sok streamert nézi..?

Időközben teljes lett a megjelenéskor a játékban lévő gépek/eszközök listája: [link]

(#91) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

Nem rossz, szerintem elég jó az összeállítás, a videókat elnézve szép szines lessz az új verzió.
Igaz én csak ebben a fél évben ragadtam le ennél a játéknál, korábban nem is ismertem, de nekem bejön.
Kiváncsi leszek hogy a modok hogy fognak passzolni.

GigaByte X299 AORUS Ultra Gaming, Intel(R)Core(TM)I7-7740X CPU 4,5Ghz, 16GB (2x8GB) Corsair DDR4 Vengeance RGB PRO Black, PC4-24000 (3000)
GigaByte Gtx 1050 Ti 5Gb, MSI 32inc 165Mhz 1ms.

(#92) hengelhof


hengelhof
senior tag

A Green Man Gaming -on is 10K körül van az ár, és ahogyan látom lehet a steam-en aktiválni. Akkor most ez melyik változat?

(#93) FrezeR válasza Fel (#90) üzenetére


FrezeR
senior tag

Nem, már játszunk vele :)

(#94) BigStraw


BigStraw
senior tag

A kerék lapulásáról valami hír? Videókon nem tudtam nagyon kivenni. Egyébként nekem is tetszik amit láttam eddig. Ki melyik módon kezdi el játszani? Hogy ne legyen semmitek?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#95) underdark


underdark
aktív tag

Az első komolyabb frissítésig szerintem nem érdemes elkezdeni, csak tesztelgetni. Gondolom lesz egy day 0 patch, én csak videokból láttam, de vannak bugok...

Ha jól láttam akkor több istállót-ólat is le lehet rakni ugyanabból, ez jó, mert ha valaki akar akkor rámehet egyfajta állat gazdaságra

Én mindenképp azzal fogok kezdeni, amikor nincs semmink és én alakítom kedvemre a farmot.

[ Szerkesztve ]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#96) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

Kicsit tud traktorozni

[link]

[ Szerkesztve ]

(#97) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

Ahogy elnéztem a két mappot én a felsbrunn mappal fogok kezdeni.
De itt a két map linkje is.
Felsbrunn
[link]

Ravenport
[link]

(#98) alok válasza Zsolt1966 (#97) üzenetére


alok
csendes tag

Én is felsbrunn-on gazdálkodom ;-)

(#99) alok


alok
csendes tag

Lesz itt mit javítani az első körben :-(

(#100) FrezeR válasza underdark (#95) üzenetére


FrezeR
senior tag

Kedden jön javítás ami pótol hiányosságokat és javításokat is tartalmaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.