Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Varoz válasza puhoska76 (#443) üzenetére


Varoz
őstag

Nagyobb hülyeséget le se írhattál volna. :U
1050Ti-m van, tökéletesen fut a játék. :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#452) Zsolt1966 válasza puhoska76 (#443) üzenetére


Zsolt1966
tag

Korábban GTX650-es kártyám volt és minden futott vele. Farcry és társai.
Most GTX1050Ti kártyám van és a maximális felbontással játszom.
A kép a gépemről van

Lehetnek a srácnak memória gondjai is, mert az is szépen megfogja a gépet.

GigaByte X299 AORUS Ultra Gaming, Intel(R)Core(TM)I7-7740X CPU 4,5Ghz,
16GB (2x8GB) Corsair DDR4 Vengeance RGB PRO Black, PC4-24000 (3000)
M2 970Pro Evo 500Gb 32GB Intel Optane Memory
GigaByte Gtx 1050 Ti 5Gb, MSI 32inc 165Mhz 1ms.

(#453) Immy válasza Pist@bácsi (#449) üzenetére


Immy
őstag

Kipróbáltam és nem ment :D
Legújabb nvidia drivert frissítettem, de úgy tűnik ez nem oldotta meg a problémát...

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#454) Pist@bácsi válasza Zsolt1966 (#452) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Csak a pontosság kedvéért, ez azért messze nem a maximum.
A felbontás skálázását nem látni, az az alap grafikai beállításoknál van, de az 200% -on van maximumon, az még egy húzott 1060 -at is megfog. És a látótávolságokat is lehet még növelni.

Persze ettől még amit írtál teljesen releváns és egész szép így a grafika is.

Ráadásul nála nagyobb a felbontás is, az sem mindegy, persze nyilván ott valami más gond lesz nem a kártya.

[ Szerkesztve ]

(#456) puhoska76 válasza Varoz (#451) üzenetére


puhoska76
tag

Értelmezésel van probléma én nem mondtam hogy nem megy vele vagy hogy nem jó kártya én azt mondtam hogy "NEM" kifejezetten gamer kártya!!!!És most s állítom 50-es kártyák nem gamer kártyák!!! Csak egy példa mennyit tesz egy igazi gamer kari még ha régi is!! [link]

[ Szerkesztve ]

(#457) Zsolt1966 válasza Pist@bácsi (#454) üzenetére


Zsolt1966
tag

Oké értem.
Most reggel felhúztam mindent 200%-ra és így is elindult a játék, az igaz hogy már egy picit belaggolt, de lehet vele játszani, Amit beraktam képet azzal minden gond nélkül fut és a kártya sincs túlhúzva.
igaz nekem van mögötte gép is, bár látom más is jó gépeket használ. :)
Nekem ez a 150% kb az tökéletes és tiszta játékot tudok használni vele.

(#458) puhoska76 válasza n0tr3adY81 (#446) üzenetére


puhoska76
tag

Módokat lehet tesztelni de olyan kevés van még belőlük hogy csak csapong az ember.Én spec egy jó mapra várok addig be sem rendezkedek míg meg nem találom,addig csak tesztelgetek,próbálgatok. ;)

(#459) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Van valami módszer arra, hogy lenullázzam a földem? Még az elején elég sűrűn teleültettük fával aztán a francnak se kell már. :DDD Lehet ezeket valahogy törölni?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#460) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

Most olyan érdekességre bukkantam, a bevetett krumpliföldet szépen learattam majd újból be akartam vetni, olyan gépem van amielőtt nem kell szántani, és nem lehetett vele újra ültetni.
Kukoricával viszont minden gond nélkül.
Esetleg beletették a vetésforgót? Idáig ilyet még nem tapasztaltam.

(#461) pokers válasza IntelKiller7 (#459) üzenetére


pokers
senior tag

Add el, hátha majd az AI gazda beveti mással. Utána meg visszavásárolod :)

(#462) Giot


Giot
addikt

Sziasztok!
Valaki nem használja ezt a modot? A gyáriból gyúrták át igényesen meg van csinálva. Külön pacsi a kellemes JD hangért nekik, de mióta feltelepítettem a legutóbbi patch-et 1.2.01 azóta lassan esik vissza a fordulatszám. Alapjáraton is megtartja 1200rpm magasságában. Előtte rendben volt. A gyári verzió rendben működik most is.
Másnál is játszik ilyet? Mi lehet a gond?
:R

(#463) Wildgreen válasza Giot (#462) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Nincs semmi gond! Az új frissítés hozta ezt! Kombinál is pl felmegy a fordulatszám mikor elkezdesz aratni! Vagyis a cséplőt bekapcsolod!! Amúgy én az európai modolt John Deeret használom de nagyon jó hangja van!! Alap gépnél aki csinálta tuti nem hallott még John Deeret! :)

(#464) Giot válasza Wildgreen (#463) üzenetére


Giot
addikt

Azzal semmi gondom nincs hogy load-ban felmegy a fordulat. Az természetes. De mikor semmit sem csinál lassan esik a fordulat. Vagy nem is esik csak 1200rpm-ig. Idegesítő. Ahogy írtam is a gyári jd-nél semmi gond az normálisan működik.

(#465) FlagellaDei


FlagellaDei
újonc

Üdv Mindenkinek!
Kérdésem lenne: Megvettem a biogáz üzemet, és megjelent az átvevőhelyek listájában, feltüntetve a leadható terményeket árakkal együtt. Szilázs, fű, trágya, stb. Odavittem a szilázst és el is fogadta, csak éppen nem fizet érte. Majd egy bizonyos mennyiség után kiírta, hogy nincs több tároló kapacitás. Ugyanakkor a betöltött mennyiséget nem jelzi sehol. Most akkor ez átvevő hely, vagy a saját tárolóhelyem, vagy valami hiba? Valakinek van hasonló tapasztalata?

(#466) Baaraanz válasza FlagellaDei (#465) üzenetére


Baaraanz
tag

Éjfélkor fizet és csak 50k fér bele egyszerre. Meg kell várni míg lefogyasztja.
Bal oldalt van számláló, ott látszik mennyi van benne.

[ Szerkesztve ]

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#467) Zsolt1966


Zsolt1966
tag

Jó reggelt

Minden Farmosnak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok.

[ Szerkesztve ]

(#468) Tibi28


Tibi28
csendes tag

Boldog karácsonyt mindenkinek!

(#469) sziszkaa


sziszkaa
újonc

Hello.

Nekem olyan problémám van a 19-el, hogy nincs növényfejlődés annak ellenére, hogy be van állítva átlagos növényfejlődésre. Ha valakinek van ötlete ezzel kapcsolatban azt megköszönném.

(#470) puhoska76 válasza sziszkaa (#469) üzenetére


puhoska76
tag

Pörgesd az időt, 24 óra alatt majdnem minden kifejlődik.És vedd fel a növekedés gyors-ra.

(#471) sziszkaa válasza puhoska76 (#470) üzenetére


sziszkaa
újonc

Már próbáltam, gyorsra volt állítva és 6 nap alatt se fejlődött semmit.

(#472) Promi válasza sziszkaa (#471) üzenetére


Promi
aktív tag

Én az egér gyorsaság beállításával vagyok így. Beállítom 150% -ra, kilépek és újból 100% -on áll. Hiába nyomok az alkalmaz gombra.

(#473) sziszkaa válasza Promi (#472) üzenetére


sziszkaa
újonc

Már 6 éve játszom farmingal de így még nem jártam. Mindent kipróbáltam de nincs növényfejlődés. Kifogytam az ötletekből.

(#474) pokers válasza sziszkaa (#473) üzenetére


pokers
senior tag

Nem töltöttél le időgyorsító modot?
Nálam akkor nem volt fejlődés, mikor a moddal feltekertem 5000x-re az időt. Na, ekkor nem tudta "szinkronizálni" a program a növényfejlődést.

(#475) sziszkaa válasza pokers (#474) üzenetére


sziszkaa
újonc

Az időgyorsító volt a probléma. köszi.

(#476) FlagellaDei válasza Baaraanz (#466) üzenetére


FlagellaDei
újonc

Köszi szépen! (bocs de mostanában nem értem rá benézni ezért a lassú reagálás :) )

[ Szerkesztve ]

(#477) IntelKiller7 válasza pokers (#461) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Megtettem, de ugyan úgy ott állnak a fák. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#478) Wildgreen


Wildgreen
aktív tag

Sziasztok!! Olyan kérdésem lenne ha átírom egy kombi magtartájának a kapacitását azt hol tudom átírni hogy milyen gyorsan ürítse ki? Mert ugye 17-ben az overloding capacityt kellett nagyobb számra írni de itt én ilyet nem találok!!

(#479) puhoska76 válasza Wildgreen (#478) üzenetére


puhoska76
tag

empty speed

(#480) Wildgreen válasza puhoska76 (#479) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Köszönöm!! :R

(#481) guppi2


guppi2
tag

Sziasztok
Elkezdtem lovagolni csak túl messzire mentem és a lóerőnléte lement 0-ra.
Hogyan tudom visszahelyezni az istállóba?
Vettem állatszállítót amibe két ló fér bele de nem tudom, hogyan megy bele a ló?
Ha fel ülök rá és úgy megyek vele tovább akkor elpusztul?

(#482) guppi2 válasza guppi2 (#481) üzenetére


guppi2
tag

Bocsi! Összetévesztettem a jeleket, mivel nem egyértelműek. A tisztaság ment le. Gondolom az erőnlét akkor nem megy visszafele. Viszont a lovat nem lehet betenni a lószállítóba pl: ha a mezőn vagy a földeken ácsorog.

(#483) Wildgreen


Wildgreen
aktív tag


Két "művészi" kép mert lapos az oldal!! :D

(#484) Toomiikaaa


Toomiikaaa
csendes tag

Sziasztok! Faterommal megvettük külön külün STEAM-en a Farming Simulator 19-et. Szeretnénk Multiban egymással játszani, azonban mindig azt írja akármelyik szerverre kapcsolódunk (International vagy Germany) , hogy nem lehet betölteni a játékot.
Próbált a faterom szervert csinálni, akkor se megy, de ha én és ő próbál kapcsolódni, akkor is hasonló problémával találkozunk.
Esetleg valaki találkozott már hasonló problémával? Mi a megoldás? Köszönöm

(#485) Wildgreen válasza Toomiikaaa (#484) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Modokat használtok?

(#486) Wildgreen


Wildgreen
aktív tag

Srácok modok nélkül miért ír a log file errort? Mi ez? :F :(((
Application quit
2019-01-05 19:06 Error: Failed to request recommended mods, HTTP error code 0
2019-01-05 19:06 Error: Failed to request recommended mods, HTTP error code 0
2019-01-05 19:06 Error: Failed to request recommended mods, HTTP error code 0

(#487) Pist@bácsi válasza Wildgreen (#486) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Ez mindenkinél IS jelentkezik. Giants oldalon van a hiba. Nálam gondot nem okoz.

(#488) Wildgreen válasza Pist@bácsi (#487) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Akkor jó!! Vagyis nem jó de ha nem okoz gondot.. :)

(#489) Pist@bácsi válasza Wildgreen (#488) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Még csak két patchnél járunk. Ünnepek alatt a "fejlesztők" is pihentek. Egyszer majd kijavítják.

(#490) Wildgreen válasza Pist@bácsi (#489) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Persze nem is panaszkodni akartam!! Azt olvastam kb 200 mod vár elfogadásra az óriásoknál!! :)

(#491) Pandora1


Pandora1
újonc

Sziasztok mindenkinek :)
Sracok, egy kis segitseget szeretnek kerni. Nem egy vilagvege problema, de az van, hogy mindossze 5 traktornal (Valtra T 194, JCB Fastrac 4220, Valtra S 324, Fendt 930 Vario) tudom felkapcsolni a tompitott fenyszorot. PC-rol jatszom, gyarilag az "F" billentyu kellene hogy felkapcsolja. a "CTRL-F" kombinacioval a tavolsagi vilagitas kapcsolodik be, amivel sem a trailer, sem a traktor hatso lampai nem vilagitanak.
Ha egy (segitonek) helpernek adom at a gepet ejszaka, az azonnal felkapcsolja a lampakat, amiket azutan nem tudok lekapcsolni csak ha kilepek a jatekbol.
A kombajnoknal ilyen problema nincs, de a loadereknel sem mukodik.
A "vehicle" mappaban kinyitottam notepaddal az .xml fajlokat, hogy osszehasonlitsam egy olyan traktor adatait ami jol mukodik egy masikeval, de nekem tul bonyolult megtalani a kulonbseget, ha eyaltalan jo helyen keresgelek...
A jatekban bal felso sarokban, a kis feher ikonokon lehet latni, hogy melyik eszkoz, illetve a jarmu van-e kivalasztva. Csak a fent emlitett traktorokat tudom kivalasztani, a tobbi jarmunel nem lehet kijelolni csak az eszkozoket.

Ha valaki segitene, megkoszonnem elore is

(#492) Toomiikaaa válasza Wildgreen (#485) üzenetére


Toomiikaaa
csendes tag

Nem. Semmi mod nincs se nekem se neki feltelepitve.

(#493) Tacsika válasza Toomiikaaa (#492) üzenetére


Tacsika
aktív tag

A tűzfaladat is nézted?

(#494) Fel


Fel
addikt

Reméljük valóban naponta frissítik majd: Daily Updates - Mods currently in testing [Console/PC]
Ebben a topikban lehet majd megnézni, hogy aktuálisan milyen modok ellenőrzése van folyamatban. Az, hogy felkerülnek a listára, nem jelenti azt, hogy meg is jelennek majd a Giants modhub-on.

(#495) n0tr3adY81 válasza Fel (#494) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Épp most tesztelik a bag'n'lifter modpackomat. Vicces, mert pc-n hibátlanul lefut, konzolon viszont az egyik gyári alap parancsot nem tudja értelmezni ;] Szerintem görcsbe rándul lassan a gyomruk, ha meglátják a nevem egy mod mellett...

Egyébként vicces, mert ebből a 227 darab tesztelésre váró modból, szerintem 20-30 ha minőségi lesz. Olyan fosokat kiengedtek, mint a biobeltz trailer vagy az a bálavilla vagy mi a sz@r. Sima egyszerű 17es áthozatal, kb semmiben nem felel meg a 19 követelményeinek, azon kivül h logmentes :W

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#496) n0tr3adY81 válasza n0tr3adY81 (#495) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Bag'n'Lifter pack, jó szórakozást hozzá fórumtársak :)

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#497) jani04 válasza n0tr3adY81 (#496) üzenetére


jani04
aktív tag

Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#498) Zsolt1966 válasza n0tr3adY81 (#496) üzenetére


Zsolt1966
tag

Köszönjük.

Nem akarsz csinálni egy jó benzinkutat?
Nem olyan tartályosat, hanem olyan rendes tetős benzinkút formájut.

(#499) Pist@bácsi válasza n0tr3adY81 (#496) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Köszi!

(#500) Wildgreen válasza n0tr3adY81 (#496) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Köszönjük!! Ment az 5 csillag!!! :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.