Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fanatikus tag lettem!

Hozzászólások

(#1) Superman


Superman
nagyúr

Fanatikus tag lettem!! Végre. Ez volt életem egyik nagy álma. A moderátornak: legalább ma ne zárja le a topikot, olyan jó látni. Holnap már lehet. :DD

(#2) Egon válasza Superman (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Gratula...:))

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3) Superman válasza Egon (#2) üzenetére


Superman
nagyúr

Hmmm. Akkor lehet, hogy jót teszek veled. :))

(#4) Den válasza Egon (#2) üzenetére


Den
veterán

Segítsek?

A p4 egy olyan rakat sz@r hogy az nem igaz, nem értem miért processzorként árulják, miért nem oszcillátorként. Arról nem is beszélve, hogy ha még abit lapba is rakják... ezen már csak úgy lehet rontani, hogy win 98-at telepít rá az ember...

Bezzeg a jó kis athlon xp, win xp-vel... az az igazi.

Na ezek után úgy saccolom 20 percen belül őstag leszel ;]

www.simson4t.hu

(#5) localhost válasza Den (#4) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Den a jószándékod, segítőkészséged határtalan ! :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6) Superman


Superman
nagyúr

Én mindig is azt gondoltam, hogy sok jó ember gyűlt itt össze a Prohardveren. :)

(#7) localhost válasza Den (#4) üzenetére


localhost
Közösségépítő

EGON! HÁT HAGYOD EZT !?!?!
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8) Egon válasza Den (#4) üzenetére


Egon
nagyúr

Már szinte vártam egy ilyen ''segítőkész'' hozzászólást...:) Na megállj...;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#9) PoPeY


PoPeY
csendes tag

A ''szintlépések'' hogy vannak? Én még viszonylag új vagyok :)

TengerÉSZ

(#10) Egon válasza PoPeY (#9) üzenetére


Egon
nagyúr

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=5211&start=30&what=&how=&fid=45[/L]

#40. hozzászólás

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#11) amdk7 válasza PoPeY (#9) üzenetére


amdk7
aktív tag

PoPeY, PoPeY, csak nem a Big Brother után nevezted így el magad?

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#12) ArchElf válasza Den (#4) üzenetére


ArchElf
addikt

MICCSODA???? (:DD
AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#13) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Emberek, esküszöm a következő ilyet bezárom.
SZAKMAI FÓRUMOKAT a népnek!!! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14) Superman


Superman
nagyúr

Hoilnap már be lehet zárni. Elvégre én ''csak'' fanatikus tag akartam lenni. Ennyi. A többi hozzászólót nem is ismerem, elhatárolódom tőlük. :)

(#15) PoPeY válasza amdk7 (#11) üzenetére


PoPeY
csendes tag

Isten ments. Én már régebb óta vagyok PoPeY. Kül nem én vettem fel ezt a nevet hanem rámakasztották. (mert pipáztam elég sokáig :) ) Amugy meg utálom a Big Brother-t. :(

TengerÉSZ

(#16) Boci_83


Boci_83
őstag

Nah ha ujra meg lett nyitva, és az utolsó hsz több mint 5 éves akkor irok is ide.
Fanatikus tag vagyok. :K

[ Szerkesztve ]

**********

(#17) kicsitomi88 válasza Boci_83 (#16) üzenetére


kicsitomi88
őstag

En is meg par napig :)

90 87.5 87.8 87.5

(#18) Diego! válasza Boci_83 (#16) üzenetére


Diego!
senior tag

Igen megnyitattam, mert mondom a másik rangoknak is van ilyen topikjuk, akkor ez miért legyen zárva, nem? Amúgy meg hamarosan én is f.t. leszek.

(#19) Csyppa


Csyppa
senior tag

Ilyen topic is van? :D

Én is a Fanatikus tagok táborához tartozom. :))

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#20) 7


7
addikt

Engem meg ez a hozzaszolas avat fanatikus tagga, juppijaeo! :D

(#21) Diego!


Diego!
senior tag

Vers:

Sziasztok f.tagok,
mától én is az vagyok!
:DD

(#22) Kareszovics válasza Diego! (#21) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hihetetlen milyen topikokat lehet itt találni. :D

Üdv minden fanatikus tagnak. :C

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#23) Diego! válasza Kareszovics (#22) üzenetére


Diego!
senior tag

Üdv. neked is

(#24) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Üdvözlöm a kedves ismerősöket én is , én is fan tag lettem.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#25) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

én is. :C

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#26) RoyalFlush válasza PoPeY (#9) üzenetére


RoyalFlush
őstag

amint látom az is maradtál :) én is fan tag vagyok .. és ? :U

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#27) Gambit válasza RoyalFlush (#26) üzenetére


Gambit
őstag

Ha annyira fan tag vagy, észrevehetnéd, hogy egy 5 évvel ezelőtti hsz-szel kötekedsz.

I_Am: Rekordgyanús, az tuti. ;)

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#28) I_Am válasza Gambit (#27) üzenetére


I_Am
veterán

Húúú, volt már ennyire benézett post a PH! történelmében, vagy bajnokot avathatunk? :DD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#29) philoxenia válasza RoyalFlush (#26) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Reg. utoljára bejelentkezve, utolsó feltűnés ugyanazon a napon. Mégis már "lelkes" :DDD
mod : sőt úgy szólt hozzá, hogy itt se volt.[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30) Winner_hun válasza philoxenia (#29) üzenetére


Winner_hun
félisten

R5 óta nem lépett be, azóta nézi a rendszer hogy ki mikor lépett be, aki nem lépett be R5 indulása óta annál a reg idő van utolsó feltűnélnek.;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#31) philoxenia válasza Winner_hun (#30) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Aha . :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#32) RoyalFlush válasza I_Am (#28) üzenetére


RoyalFlush
őstag

előtte csekkoltam le, mikor jelentkezett be, szóval láttam ;) egy poént megért, nem ? - a hozzászólás első részét szántam amolyan ironikusan neki .. :F

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#33) RoyalFlush válasza Gambit (#27) üzenetére


RoyalFlush
őstag

észrevettem, köszi ;) lsd. előző hsz. nem kell egyből a véremet szííni, hogy mennyire benéztem ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#34) Gambit válasza RoyalFlush (#32) üzenetére


Gambit
őstag

Jaaa, hogy poénnak szántad? Nem érte meg...

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#35) Makaveli


Makaveli
senior tag

Igen! Megcsináltuk! Nem kicsit, nagyon. Ilyen fanatikus tagot még Európa nem szült. :O

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#36) Diego! válasza Makaveli (#35) üzenetére


Diego!
senior tag

Üdv. Tényleg ha jól láttam az előbb még tag voltál. :C

(#37) Rover623 válasza I_Am (#28) üzenetére


Rover623
félisten

Tényleg, ezt nem akarod/akarjátok kinyitni...?
Jópofa, ahogy a bukott istenek beszélgetnek benne...:DDD

primus inter pares

(#38) lord_m


lord_m
senior tag

Én is. Köszönöm a lehetőséget. :C

(#39) Lenry


Lenry
félisten

juhé... fanatikus tag lettem... még vmikor a múlt héten :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#40) Tim82 válasza Lenry (#39) üzenetére


Tim82
nagyúr

engem meglepett a váltás. majd ha jómunkásember leszek, akkor sört bontok. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#41) Eastman válasza Tim82 (#40) üzenetére


Eastman
őstag

Na, szépen vagyunk! :) Bagoly mondta verébnek! :D

Üdv a csapatban Brotha'!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#42) Tim82 válasza Eastman (#41) üzenetére


Tim82
nagyúr

tegnap este éreztem a változást. a telihold fénye megvilágított. valami furcsa éhséget éreztem, majd fájdalmat az izmaimban, ahogy azok megnyúltak, csavarodtak, újraformálódtak. szőrszálak kezdtek nőni a bőrömön. a fogaim lassan kihegyesedtek. négy lábra álltam és hosszan, élvezettel vonyítottam.

fanatikus tag lettem. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43) Eastman válasza Tim82 (#42) üzenetére


Eastman
őstag

:C Tea ...ki olyan szépeket írsz! Most figyelünk rád! ;]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#44) Tim82 válasza Eastman (#43) üzenetére


Tim82
nagyúr

nem bírtam megállni... :D

na jó éjt, megyek aludni.

tényleg, kitaláltam, hogy ha valamilyen oknál fogva kaphatok majd egyedi rangot a PH!-n, Csáknorisz leszek. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45) Lenry válasza Tim82 (#44) üzenetére


Lenry
félisten

tééényleg... őstag rang után egyedi arckép... jómunkás ember után egyedi rang... mondjuk ezt nem tudom mennyire megoldható... majd ha véletlen erretéved Parci vagy Panther, akkor elmondják...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#46) Tim82 válasza Lenry (#45) üzenetére


Tim82
nagyúr

T|-|om, EQMontoya... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47) mark75


mark75
senior tag

ÉN is

[ Szerkesztve ]

(#48) darnellsmith válasza mark75 (#47) üzenetére


darnellsmith
senior tag

jelen :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#49) nike_


nike_
addikt

Én is nemrég még fanatikus voltam...:D

(#50) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Még régebben történt, amikor még "fanatikus tag" voltam, hogy egyik ismerősöm feljött hozzánk. A gép be volt kapcsolva, éppen a PH! forumát olvasgattam ... Leült az asztalhoz olvasgatta a hozzászólásokat ... Először csak azt kérdezte, hogy mi a nickem ... olvasgatott tovább ... Aztán megkérdezte, hogy én miért vagyok fantasztikus tag?

:D :DDD

Press any key to continue ...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fanatikus tag lettem!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.