Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Desy


Desy
tag

Úgy tűnik belefutottam a megoldások keresésébe. Én nem találok megfelelő betűket. Akár melyikkel próbálom a kódlapokról... vacak. Ha ékezet nélkül... de én nem akarom úgy!

Vagy megy rendesen vagy sehogyan se menjen! Átkozott!

Lényegében azért osztom meg ezt a dolgot, hogy bárki észrevegye... korántsem elég a szövegek "csak" átírogatása valamiféle nyelvezetre. A készítők rendesen kavarnak a kódlapokkal és minden bizonnyal ez a csapda az össze fordító álma. Majdnem minden lehetőséget kimerítettem. Majdnem. Lehet, hogy valahol tévedtem és azért sikertelen?

A pokolba vele. A hajam égnek áll...

Különben is. Mindjárt lejár a szabad játékék idő én meg evvel szórakoztam a játék helyett. Kíváncsi leszek, mikor válik esedékessé a következő ingyenes túra és az mennyi ideig fog tartani. Annak ellenére, hogy a jelentős részét átírtam az még mindig eléggé kevéske de és azonban sokkal otthonosabb az ÉN szemeimnek és nagyon nagy öröm így, magyarul látni.
Ha nem lenne az ilyen ostoba betű probléma, akkor nem akadtam volna fenn egy napig az értelmetlen kísérletezések és vacakolások sokaságával... Majd valaki más megoldja.

Jó játékot annak, aki megteheti... :R

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.