Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallen Earth

Hozzászólások

(#1) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Röpke egy nappal a megjelenes elött kivancsi vagyok, hogy hanyan fogunk magyarok nekiallni a jateknak. Ha nem en vagyok az egyedüli, akkor varom a HSZ-okat a forumban, vagy akar privat üzenet formajaban is, egy csapatra valo embert csak összehozunk!

A jatekrol: a Fallen Earth egy posztapokaliptikus vilagban jatszodo MMO, harcrendszere nemileg FPS jellegü, a jatekban levö targykat pedig 99%-ban a jatekosok allitjak elö.

Rendszerigeny: alapvetöen nem kell a jateknak nagy izom, de ketmagos proci nelkül nem erdemes nekiallni. En a laptopomon tolom, arnyek nelkül frankon megy miden (9600 M GT 512 DDR2- szval nem egy nagy durranas a videokartya).

(#2) (Darkwood) válasza CimbiX (#1) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nem nézne ki jobban a topic címe úgy, hogy: Fallen Earth - Welcome to Apocalypse? Nem kötekedésképp, hanem csak felvetésként kérdezem! :B

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#3) Vosztok


Vosztok
csendes tag

Sziasztok!

Előrendelő vagyok, így 9.-e óta nyomom. Szerintem is jó lenne egy kis Magyar közösséget összehozni a játékon belül. Általában hétvégenként vagyok többet, de hétköznap is benézek néhány órára. Tűzfegyverek páncélok és járművek gyártásával foglalkozom, szóval ezekben tudok segíteni nektek. Vostok Hun néven találtok meg.

Remélem, hogy a játékban találkozunk.

Tisztelettel:

Vostok

(#4) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Minel többen, annal jobb! :)

(#5) Wolverine


Wolverine
félisten

Az MMORPG.com épp ingyen kulcsokat oszt a teljes játékhoz, nem tudom, meddig marad...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) CimbiX válasza Wolverine (#5) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Tegnap mar csak 600 körül volt, nem hinnem, hogy mara maradt volna meg. Viszont a jatek felaron beszerezhetö a Fallen Earth hivatalos oldalan.

(#7) Wolverine válasza CimbiX (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

A csütörtöki 2000 aznap elfogyott, de pénteken még 2000-et kiszórtak :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) CimbiX válasza Wolverine (#7) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Ami termeszetesen szinten rögtön elfogyott :D

(#9) Wolverine válasza CimbiX (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

Viszont egyet sikerült megszereznem :) Már csak olyan hardver kéne, amivel játszani is lehet... :(

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10) CimbiX válasza Wolverine (#9) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Annyira nem kell neki sok- ketmagos proci es egy ATI 2600xt mar eleg is.

(#11) Wolverine válasza CimbiX (#10) üzenetére


Wolverine
félisten

Nézd meg a gépem az adatlapomon... (fejlesztésre perpill. egy vasam sincs)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Elöbb- utobb csak összejön, csak arra vigyazz, hogy addig ne evüljön el a key- mert ha jol ovastam, akkor csak a honap vegeig lehet aktivalni.

(#13) Wolverine válasza CimbiX (#12) üzenetére


Wolverine
félisten

Tisztában vagyok vele... úgyhogy vettem egy lottót :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) CimbiX válasza Wolverine (#13) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Drukkolok, ha bejön, akkor ingame megtalalsz :)

(#15) jojó válasza CimbiX (#14) üzenetére


jojó
csendes tag

CimbiX és aki még játszik, mi a nevetek ingame?

(#16) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Az en accountom jelenleg jegen van, mert nincs normalis netem :(

(#17) Wolverine válasza jojó (#15) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem még mindig nincs gépem a játékhoz, és a leghamarabb nyáron lesz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) v-paci


v-paci
aktív tag

Játszik még valaki ezzel a játékkal?

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#19) szabferi


szabferi
tag

A legutolsó hozzászólás óta sok víz lefolyt a Dunán. A játék kijött, és nemrég Free 2 Play azaz ingyenesen játszható lett.
Bár manapság már rengeteg F2P játék van, a többség hulladék szutyok, ez viszont teljesértékű program, ráadásul az ingyen játszóknak egyáltalán nincs elzárt tartalom, a limitációkkal bőven együtt lehet élni (gyakorlatilag csak az XP jön kicsit lassabban, de ez a program nem erről szól).

http://www.gamersfirst.com/fallenearth/

Stílusát tekintve olyan, mintha a Fallout lenne, csak éppen multiban. Grafikailag egy picit persze gyengébb, de cserébe:

- Online MMO, annak minden előnyével (csapattársak, kooperatív játék)
- Óriási bejárható atomtámadás utáni világ
- Scifi Akció MMO (nem kardos varázslós cucc, itt távcsöves puskákkal lőjük a szörnyeket és PVPben a játékosokat)
- Komplex karakterfejlesztés
- Rendkivül részletes gyártási rendszer (szinte minden tárgy legyártható, kezdve a kezdő sapkától egészen a Dune Buggy-ig)
- Gyűjtögetés/harácsolás/kukázás orrvérzésig (rengetegféle nyersanyag van)
- Magasabb szinteken nyilt térképes PVP, területfoglalás (természetesen opcionálisan beállítható, ha vki nem szeret más játékosok ellen nyomulni, simán kikapcsolható)
- Nincs olyan hogy a fizetős játékos szuperpuskát meg szuperpáncélt vehet amivel aztán hülye Pistike szénnégyalázhatja az ingyenesen játszókat.
- Végül de nem utolsó sorban, vannak magyarok is :)

Ha érdekel és segítségre van szükséged a játékban keresd a HunRaiders csapatot, illetve Szabberin/Szabi/Turul játékosok valamelyikét (dobhatsz e-mailt is játékon belül). Szívesen segítünk az újoncoknak.

(#20) maross


maross
veterán

Kiprobaltam, kritikan aluli.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#21) Kassadin válasza maross (#20) üzenetére


Kassadin
addikt

Kérdezni akartam, hogy kinek mik a tapasztalatai(nem soká lejön a játék), de ezt meg is válaszoltad akkor. :DDD

(#22) maross válasza Kassadin (#21) üzenetére


maross
veterán

Imadom a posztapokaliptikus cuccokat + fallout szeriat, az mmo-kat, meg aztan a #19-es komment is biztato volt, de hat ez katasztrofa, inkabb valami indie jatekkal utom el az idot :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#23) Wolverine válasza maross (#22) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez egy sandbox MMO, nem themepark - kevesebb játékos szokta az ilyeneket élvezni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24) szabferi válasza Wolverine (#23) üzenetére


szabferi
tag

Ezt a themepark/sandbox különbségtételt a mai napig nem értem :)

(#25) Kassadin válasza Wolverine (#23) üzenetére


Kassadin
addikt

Lényegtelen, milyen műfajban fut, ha trágya az egész.

(#26) szabferi válasza Kassadin (#25) üzenetére


szabferi
tag

Bocs, ez CSAK a TE véleményed.
Elmondtad, köszönjük, csá.

Ugye megengeded, hogy azért mi még beszélgessünk róla?

(#27) Kassadin válasza szabferi (#26) üzenetére


Kassadin
addikt

:F

(#28) Wolverine válasza szabferi (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

A themepark az olyan MMO, amelyben eléggé kötött úton fejlődhetsz - ennek általában a WoW-ot szokták példának hozni, amelyben a questek megszabott sztorit adnak, ami mindenkinek egyforma (de ilyen az SWTOR is).
A sandbox olyan játék, amelyben nincsen ilyesmi, és neked kell felépítened a fejlődésed; a SWG volt ilyen a nevesebb játékok közül, amíg ugye be nem zárták.

#25: kipróbáltad, vagy csak maross véleményére alapozod ezt? Mert vannak pozitív kritikák is a játékról.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29) Kassadin válasza Wolverine (#28) üzenetére


Kassadin
addikt

Kipróbáltam, nem mások véleménye alapján szoktam véleményt nyilvánítani.

(#30) Krike


Krike
aktív tag

Én úgy gondolom pár szint után(nem sok, lvl4), hogy kezdetnek eléggé kellemes darab. Játszottam én sok mindennel a WoW-tól az EvE Online-ig, és ebbe is bele lehet szeretni. Megvan a kellő bonyolultsága a skill, és craft rendszernek is, tehát aki szerepjáték párti, meg fogja találni ebben a számítását. Nem feltétlen hentelni kell, hanem kihasználni a játék adta lehetőségeket, amiket még mos csak apró darabonként fedezek fel. Vérpistiknek biztos nem fog tetszeni, nekem meg az APB nem jött be pl., de ez tetszik egyenlőre.A grafika meg másodlagos, a játékélmény sokkal többet ér :) Lásd Minecraft :)

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#31) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Látom nem éppen egy pörgős, topik, de azért írok ide; a mai napon szeretném megnézni a játékot. Ha minden igaz a kliens már lent van (munkahelyen vagyok, nem tudom ellenőrizni :DDD ), csak regizni kell meg hasonlók.

Olyat szeretnék megtudni, hogy itt létezik-e a PK fogalma, van-e a külön PK server, ilyesmi. Mert oda akkor kezdőként értelemszerűen nem mennék. :D

A választ köszi. :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#32) Kareszovics válasza Kareszovics (#31) üzenetére


Kareszovics
addikt

Gyors helyzetjelentés: megalkottam a karaktert, illetve belefogtam. Hát nem is tudom... hajjaj... :DDD ;] Majd kiderül, hogy játékélményben mit hoz, mert graf az HÚHA :( kategória., irányíthatóságról meg nagyon nem szeretnék nyilatkozni, mert "halottról jót, vagy semmit". :D

De azért nem mondanám rá kategorikusan, hogy szar (mi jogom is lenne rá 10 perc játék után), majd kiderül mi lesz.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#33) maskimx válasza Kareszovics (#32) üzenetére


maskimx
őstag

Játszik még ezzel itt valaki? Nemrég lett ingyenes és elég jó.

www.tacticalgamer.com

(#34) Gabe81


Gabe81
tag

En is azt kerdezem, jatszik meg ezzel valaki?
Szerintem nagyon jo, es raadasul ingyenes is. Hangulatban nekem a Fallout 2-t adja vissza, multiplayerben.
Ha van valaki aki jatszik vele szoljon! :DD

A legszebb sport a kétszáz női mell

(#35) Gabe81 válasza Gabe81 (#34) üzenetére


Gabe81
tag

Sziasztok!

Csinaltunk egy magyar klant a jatekban, ha valaki csatlakozni szeretne, nyugodtan keressen meg.
A jatekban Csello neven van a karakterem. Ossze akartuk gyujteni a jatekot jatszo magyarokat.
Nincsenek szabalyaink, a lenyeg a jatek, meg az, hogy segitsunk egymasnak.

Udv.
Cs.

A legszebb sport a kétszáz női mell

(#36) Xorith


Xorith
tag

Nem friss ugyan, de azért itt hagyom, hátha akad olyan valaki aki bele akarna kezdeni és egy kis kezdő segítség kellene neki. ;)
Fallen Earth | Isten hozott az Apokalipszisben

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallen Earth
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.