Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

Kicsereltem a procit, aztan azota nem fut le egyik 3D Mark sem. Menet kozben csontkemenyre fagy. Az alaplap szerint a proci homerseklete 53-55 fok korul mozog. Az 1200-as is 50-55 fok koruli homersekleten ment, de az nem fagyott. Mi lehet a gond? Tapasztalt vki mar ilyet?

prohardver vendég

(#2) guest válasza guest (#1) üzenetére


guest
veterán

Jah, a gep adatai, hatha segit: Abit KG7-Lite, 2db 128Mb DDR, egyik Samsung, a masik Gagyitron. 300watt Mercury tap.:> Maxtor 7200-es vinyo+Quantum 5400-as. Elsa TNT2Pro, CD iro, hangkartya, halokartya.

prohardver vendég

(#3) guest válasza guest (#2) üzenetére


guest
veterán

Én a helyedben VGA-t cseréltem volna, nem procit...Persze nem tudhatom, hogy mire használod a géped, de ha 3DMark-ot akarsz futtatni, valszeg érdekel a géped 3D-s teljesítménye...

ui.: nem olyan rossz az az 1200 sem :))

prohardver vendég

(#4) guest


guest
veterán

Szerintem nem kellene lefagynia ennyi fokon, de az biztos hogy ilyen hőmérséklet nem is tesz neki jót hosszú távon. Kb 40-45 fok lenne az igazi. Milyen procihűtőd van? (egyébként az is lehet, hogy nem ártana egy bios-frissítés)

prohardver vendég

(#5) guest válasza guest (#4) üzenetére


guest
veterán

guest1: Jo aron el tudtam adni a procit, ezert csereltem inkabb azt le.:> A VGA sem varat mar sokat magara.
guest2: GlobalWin FOP68, ha jol emlekszem...

prohardver vendég

(#6) Sihto


Sihto
csendes tag

Hello, nekem is xp1700+ -om van es 60 fokig nem fagy le, ughogy nem ezzel van a baj, talan meg kellene nezned mas gepben is, lehet, hogy a proci rossz, amugy meg a tnt kartya ugy vissza fogja a procit, hogy csak es valoszinuleg olyan 500- max 1000 ponttal erne el tobbet a 3dmark2000-ben, ami a proci sebbesegenek koszonheto, mert a 3dmarkban az is benne van
pa

(#7) guest válasza guest (#4) üzenetére


guest
veterán

Jah, es a BIOS a leheto legfrissebb: 2002 januar vegi.

prohardver vendég

(#8) guest válasza guest (#5) üzenetére


guest
veterán

''A VGA sem varat mar sokat magara'' - én is így gondoltam :)

Üdv, guest1

prohardver vendég

(#9) Petya


Petya
tag

Ne feledjétek hogy nem minden alaplap ugyanannyit mér, sőt vannak olyan szoftverek amik sokkal többet mutatnak windows alatt. A 3D Marknak le kell futnia azon a kártyán is, nem lehet hogy valami driver bug van a dologban? Jól tetted fel a hűtést biztos? Ha nyitott házzal megy a gép akkor nem lehet rossz a proci! Javaslom cserélgesd a kártyákat a gépben hátha kiderül abból is valami. Hagyd bent csak a vga-t először aztán tégy vissza mindent egyesével és próbáld ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.