Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lateof


Lateof
tag

Először közlöm a configomat:
Abit nf7
2000+ tbred @1890Mhz
512MB 333@360Mhz Samsung ram
gecube 9550xt
400as mercury táp
cd író, dvd olvasó
2 db vinyó

FSB-t próbáltam alapon, úgy is csinálta, vga nincs húzva pont ezért.
A korábbi gépemben egy 9600 volt kt7es alaplapon. Az alaplapnak a memóriával volt gondja, folyton kékhalálozott, ezért cseréltem nf7re.. igaz ez is abit. Talán az lehet a baj?
A 9600 poligonburjánzó hibával örvendeztetett meg jópárszor, pedig próbáltam 4x-esen is, az alatt is, fast write is ki volt kapcsolva. Ez a vga volt mindkét lapban, ugyan azt művelte.. Aztán most lecseréltem, gondoltam, 9600os.. Erre a 9550 is csinálja néha, de ez inkább fagy. Ma pl elég sokszor csinálta. Amúgy mostanában a Vampiret nyomatom, aközben fagy. Előző vga csinálta NWN-nél is, Demon Stone-nál is.. De az nem fagyogatott, csak poligonodzódott.
Memtestet futtattam, ott nem írt hibát, viszont volt már 2-3 alkalommal, hogy restartkor, win leálláskor kiír vmi read errort, hogy a memória vmelyik részén nem tud olvasni.. Mind egy napon történt, egymás után, lehet, hogy nem ram hiba, de már nem tudom. Ami még a régi a gépben az a proci. Hűtve van rendesen, nem szokott melegedni.
Jah és csak akkor fagy, meg ilyesmi, ha grafikát nyomatok rajta, winben nem szokott baja lenni.
Lécci segítsetek, mi lehet ennek az átok gépnek a baja, mert már nagyon unom, hogy hónapok óta ez megy.:(((

[Szerkesztve]

Csökönyös alássan!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.