Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Fagyas (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Daniel


Daniel
tag

Sziasztok!
Nem oly reg irtam arrol hogy beszereztem egy uj (hat legalabb is nekem uj) ASUS GeForce 4 440 MX-SE-t. Minden szupi, minden jo, de amiota meg van (kb. 4 nap, valahogy igy, es akkor epp a gep friss format-ot is kapott), mar ketszer csontra fagyott a gep, amit ezelott emlekezetem szerint sosem csinalt. Egyszeruen csak a Reset gombra reagall. Ez lehet az uj kartya miatt? Vagy netan mas okozoja lehet? Ezelott egy ELSA GeForce 2 400-as 64 megs kartya volt benne, nem volt semmi baja :/

Emellett nem tuningoltam az uj kartyat (a szoftvert amit adtak ''Smart Doctor2'', fel raktam, majd korul neztem, megneztem a kulombozo orajeleket, de csak egy masodpercre, aztan vissza allitottam az eredetire ami 250mhz, majd le is toroltem a programot).

Segitseg, pliz!

[Szerkesztve]

(#2) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Milyen oprendszer? Milyen driver van fenn? Gép többi része? (alaplap főként)
A fagyás véletlenszerű, vagy köthető valamilyen program/programtípus használatához? Ha teljesen véletlenszerű, s továbbra is jelentkezik, akkor könnyen lehet, hogy hibás a kártya

(#3) zsoltee10 válasza Cathfaern (#2) üzenetére


zsoltee10
addikt

annyival egészíteném ki, hogy esetleg az alaplap nem szeretni a vga-t. ki kellene próbálni másik gépben a vga-t.

(#4) Daniel válasza Cathfaern (#2) üzenetére


Daniel
tag

Windows XP Pro. Az orig Driver van fenn a kartyanak, ami a CD-n jott. A gep config:
Intel D845WN Alaplap, 1.8Ghz Intel Proci.
A fagyas ket alkalommal tortent:
- Az elso nap amikor a kartya bent volt, es nyomattam a NFSU-t, akkor csak egyszeruen egyik palyan csontra.
- A masodik eppen tegnap volt, par dolog futott egyszerre;
ICQ, MP3, MSN amiben video kamera conferencia, es eppen a gep keresojeben utottem be valamit, majd total lefagyott amikor elkezdett keresni.
(Mondjuk a memoria nem igazan lehet, mert 768 SDRAM van, tudom nem a legjobb de azert nem lassu).

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Fagyas (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.