Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) lacika000


lacika000
csendes tag

Gergő,mindenen ami elősegíti számodra az időjavulást és stabilitást.

lacika000

(#82) Robin -aliga


Robin -aliga
csendes tag

Bármit állíthatsz.Talán egy dolgot ne, az pedig a motor teljesítmény.Az legyen 1esen, mert akkor a legnagyobb a teljesítmény.Illetve lényeges, hogy a Kers-t és DRS-t is jól állítsd be.

Scuderia Ferrari

(#83) kokoaliga válasza lacika000 (#80) üzenetére


kokoaliga
tag

Kedves Lacika.
Nem tudom,hogy kivagy de sejtem,hogy te vagy az ördög maga.:)
Ha te az ördög vagy akkor azért nem küldök mert még a futamon a saját settemmel versz meg. ;]

Koko

(#84) kokoaliga


kokoaliga
tag

Forgó Lali csinál egy képes videós beállítás segédletet ami letölthető lesz.
Addig is aki megakad annak szívesen segítenek a ligatársak.

Koko

(#85) lacika000 válasza kokoaliga (#83) üzenetére


lacika000
csendes tag

Ne fossál már ennyire,bakker egy lyuk van a talpamba,képzelheted milyen stabilan tok menni:D:D:D

lacika000

(#86) kokoaliga válasza lacika000 (#85) üzenetére


kokoaliga
tag

alap sett jó lesz?? :DD

Koko

(#87) NagyGergely válasza lacika000 (#80) üzenetére


NagyGergely
újonc

Ez nekem szólt, Lacika? Jobban kedvelem az egyenes beszédet, pl.: igen, lehet változtatni akármin, de ez a játékos ügyességén múlik, nem megy mindenki ugyanolyan beállításokkal.
És ezért kértem csak replayt, nem beállításokat, amiből látszik is, hogy más a setup, csak nem tudom mi, mert ehhez a részéhez nem értek, viszont az alapból már kihoztam a maximumot.

u.i. köszönöm közben jött pár használható válasz is.

[ Szerkesztve ]

(#88) lacika000


lacika000
csendes tag

Ennél hogyan legyek egyenesebb?Mindenen változtathatsz amit csak enged a beállításoknál,kivéve a gumikeveréket,mert az meghatározott minden futamra.ha nem próbálgatod akkor sosem jutsz előrébb.Viszont ha szerón vagy és van fenn valaki,biztos lehetsz benne hogy segíteni fog mindenki.

lacika000

(#89) lacika000 válasza kokoaliga (#86) üzenetére


lacika000
csendes tag

Jó lenne ha megszánnál kicsit :d és dobnál valami set-t :D:D:D

lacika000

(#90) NagyGergely


NagyGergely
újonc

DRS használatát, hogy kell beállítani?
rfdynhud-ban beállítottam "H" betűre, a játékban beállítottam a kormányra, külső nézetben látom is, hogy nyit, de a HUD-on nem vált sárgára és a végsebesség sem változik. Van valami ötletetek?

(#91) kokoaliga válasza NagyGergely (#90) üzenetére


kokoaliga
tag

Nézd meg Ezt a videót

Koko

(#92) ForgoIstvan


ForgoIstvan
csendes tag

Tudtok olyan oldalt ami részletesen foglalkozik a kormány beállitásal rf en belűl részletesen? Ha tudtok ilyet linkelnétek be nekem mert nem találok semmi értelmeset. Előre is köcce :DDD :DDD :DDD

(#93) ForgoIstvan


ForgoIstvan
csendes tag

Megragadnám az alkalmat hogy elmondjam nagyon szinpatikus a liga és a társaság is bár még annyira nem ismerlek titeket de ami késik az nem múlik :DD

(#94) Pit07 válasza NagyGergely (#90) üzenetére


Pit07
csendes tag

Szia! Ne a H-ra a dynHUD-ba hanem amivel nyitod az rf-ba ,ezt nem ugy kell ahogy az RFT-be a tempboost-t is arra és az rF_HighVoltage-be is azokra állisd!

Mclaren Mercedes

(#95) ForgoLajos válasza kokoaliga (#1) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Hello!

az alábbi skinben nem látom, illetve egyik skinben se látom a Sauber szárnyának hátsó Skin -jét. azt hol tudom modosítani: az rFactorban fehér alapon színes betűkkel van egy felirat.

[ Szerkesztve ]

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#96) Robin -aliga


Robin -aliga
csendes tag

Gergő Lacika részéről ennyi szólt neked:
"Gergő,mindenen ami elősegíti számodra az időjavulást és stabilitást."
A többi Kokonak szólt.

Scuderia Ferrari

(#97) lacika000


lacika000
csendes tag

Na mi lesz papi,lesz set? :C

lacika000

(#98) NagyGergely válasza Pit07 (#94) üzenetére


NagyGergely
újonc

Valamelyest sikerült így, meg a linkelt videoval beállítani. Viszont most "vizuálisan" összekavarodik, magyarul, ha fékezek bezárul a visszajelző szerint, de külső nézetből nézve nem és ha nyomom a következő egyenesben, akkor pont fordítva áll, mint kéne. Nem tudom, hogy az történik e ami látszik vagy ami a visszajelzőn van. :(

De 1:37 alá továbbra sem tudok menni, vagy nincs meg a végsebesség vagy nincs meg a tapadás. De hol a tökömbe van még 6 másodperc ebben?!?! :W

Van egy ötletem: menjen mindenki ugyanolyan beállításokkal! :D
(Asszem lassan kizáratom magam ebből a ligából, pedig még be se kerültem... )

És még egy kérdés: az eddig fent lévő mod-dal nem, de az oldalról letöltöttel most meg mindig kilép a programból, ha kilépek a pályáról. Valakinél fordult hasonló elő?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#99) kokoaliga válasza NagyGergely (#98) üzenetére


kokoaliga
tag

Gergő nem feladni!
Kérdezd meg Lalit,hogy milyen időt futott elsőre.
Holnap ha lesz időm délelőtt akkor keress meg.
Skype:kokopapa26
Vegyél fel és segítek.

Koko

(#100) ForgoLajos válasza kokoaliga (#99) üzenetére


ForgoLajos
csendes tag

Arra pontosan nem emlékszem mennyi volt az időm, de a mezőny hátsó részétől is jó 5-6 másodpercre is le voltam maradva. a beállításoknál az rF high Voltaget lehet jól elrontani, én is most lőttem be, hogy jó legyen. ezekre figyelj:
Ha beállítod a DRS deactive -et akkor az a pedál legyen, és nagyon figyelj, hogy nem-e nyomódik meg a gáz is amikor beállítod. nekem ezért volt elállva, és azt hittem jó. Úgy állitsd be, hogy a fék lenyomásakor jelenjen meg. ezt könnyen ellenőrizheted. garázsbol kiálsz, DRS bekapcs, és nyomd meg a gázt, majd engedd fel. ha nem kapcsolja ki, akkor már jó uton haladsz. most ugyan ezt fékkel, amint lenyomod a féket, akkor kell kikapcsolja. nekem úgy is volt beállítva, mire rájöttem, hogy akkor kapcsolta ki, amikor felengedtem a féket.
Tehát nagyon fontos, hogy sikerüljön úgy belőni, hogy fék nyomásra menjen. Elég nehéz, ha már nem új a kormány és a pedálok nyomkodásával a másik pedál is reagál. fékezésnél, enyhén reagál a gáz :S nekem most ez van :D
de beállítás után nem zavaró
Másik Fontos a DRS deactive 2 legyen az a gomb ami a DRS active.
remélem sokat segítettem, a beállítási videók a jövőhéten készülnek, várhatóan péntekre kész is :)
Tényleg ne add fel! Én sem vagyok egy profi versenyző, de nem adtam fel, és sikerült végre olyan időt futnom, hogy nem Én vagyok a Hotlaps alján :)

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.