Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Ezt már nem tudom. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Slax


Slax
senior tag

Üdv.
Munkatársam ezzel a listával keresett meg,írjam össze az árát.A lényeg a dvd írás és a játékok is menjenek,de ne menjek 100 rugó fölé.:DDD
Az íráshoz meg NEC ND-1300 DVD-R/+R-re és Kworld TV878RF TV+FM tunerre gondoltam.Az alap konfig nagy vonalakban belefér az összeghatárba,a többire meg még gyűjtsön (ha játszani is akarnak).
A kérdésem a következő,mit szóltok a dvd írás részéhez,jó lessz ez a kombó?Mert DVD íráshoz nem értek,nem tom hogy van ez.A kábeltv-ről és műholdról akar műsort felvenni.Esetleg a videókártya és tvtuner helyett egy VIVO-s videokareszt rakjak bele?SEGÍTSETEK!!

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2) erdoke válasza Slax (#1) üzenetére


erdoke
titán

Ne Palominot. Szerintem újonnan már kapni se lehet.

A legjobb aláírás a héten

(#3) Slax


Slax
senior tag

Üdv.
Akkor 2000+ Thoroughbred lessz.Egyébként sejtheted,hol olvastam palomino magost?M****al.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#4) Slax


Slax
senior tag

Üdv.
Ez lesújtó,ennyi tudákos (Asimov:Alapítvány:O:O:O:O:O

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#5) PeliScan válasza Slax (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Kworld tunerekről csak rosszat hallani, szerintem ne azt. És a 9200 sem biztos h a legnyerőbb, helyette mondjuk 9000PRO? Mercury táppal izgalmas az élet, de ha szeretné sokáig használni a gépét, egy Codegen azért a minimum, de inkább DTK vagy még minőségibb cucc. Optikai egységből szerintem TEAC vagy Toshiba, de ez már csak ízlés kérdése.

(#6) PeliScan válasza PeliScan (#5) üzenetére


PeliScan
addikt

(viszont nagyon jó könyveket olvasol! :D)

(#7) karib válasza Slax (#1) üzenetére


karib
addikt

Esetleg meg lehet spórolni a DVD olvasót és inkább jobb házba-tápba fektetni.

Department of Redundancy Department

(#8) #57764352


#57764352
törölt tag

LG Dvd írót ajánlani tudom, a sima 128 MB-os Radeon 9200 nem olyan rossz ezekre a célokra!!

(#9) Slax


Slax
senior tag

Üdv.
Oksa,a kareszt cserélem 9000Pro-ra,a dvd olvasó egyenlőre viszont marad.Tv kártyának akkor a Leadtek TV2000+FM Deluxe megfelel:U.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#10) Slax válasza PeliScan (#6) üzenetére


Slax
senior tag

Üdv.
Kössz:)).

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Ezt már nem tudom. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.