Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Eziskamu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) eziskamu


eziskamu
addikt

Hát gyerkőcök tegnap voltunk Romániába családdal. Vettünk cukrot, de ami volt ott a nagyváradi metro-ban az röhej. A honfitársaink úgy borultak a cukorra, mint légy a ... Pankráció volt a javából. Egy kicsit kezdtem már szimpatizálni a romániai nacionalistákkal. Valamint a pénztárnál is hogy lehordták a szegény kis román pénztároscsajt, mert azt próbálta megértetni egy másik honfitárssammal, hogy nagy súlyokat (pl. 50 kg cukor ) nem bír el az a nyomorult futószallag. Az igazság az, hogy én sem voltam mintapolgár bár inkább csak a anyukám idegeire mentem, mert a számológépemmel kezde átszámolni minden cucc árát forintra, mintha csak leltározott volna nekem meg már minden bajom volt és állandóan sürgettem (kevés sikerrel. Ekkor már másodjára jöttünk vissza, mert elsőre nem volt elég valutánk).
Ja és Romániába kell mennie az embernek, hogy találkozhasson egy rég nem látott Volt osztálytársával :D.

(#2) eziskamu


eziskamu
addikt

Ma nem történt semmi, azinkívűl hogy 1982-es lejáratú 2 komponensű epokit ragasztóval baromkodtam, de úgy látszik, hogy a ragasztón nem fogott az idő,(viszont a kezemen fogott a ragasztó :D ).

(#3) eziskamu


eziskamu
addikt

Nem történt semmi különös a héten, de azért UP.
PS: Kellene egy barátnő, csak hát félénk vagyok és időm sincs, valamint kellene egy megfelelő célszemély, aki el tudna viselni. Szóval Missün Impászibül.

(#4) eziskamu


eziskamu
addikt

Na a múlt héten üdülni voltunk a Mátrában, de begyulladt az egyik fogam,(akit ez nem érdekel ugorjon a következő bekezdéshez) ami már tömve volt úgyhogy ki kellett fúrni, és az üdülés végéig egy szép szabályos fúrt lyukkal a fogamba léteztem és létezek még most is, mert az itthoni doki mégcsak egy gyógyszeres vattát rakott a fogamba, mert majd holnap kezd neki, amúgy most nem fáj, mert a fogbél a fertőzés hatására teljesen murderolt és ki is szedték, viszont a bent lévő gennytől már aludni sem tudtam a fúrásig.
Ja amúgy láttam Szarvas Józsefet (Üvegtigris (cingár), Zimmer Feri) a Bérc Hotelben amint épp asszem egy Magyar Nemzetet kért (de nem kapott :D ) az ottani shoppban(újság/ajándék), ahova én épp a kistesómat kisértem a szomszéd üdülőből, hogy beszerezzen valami bulvárt (imádja a sorozatokat, a minél bugyutább annál jobb tipusúakat). Ja amúgy lehetne egy beépített autómatikus helyesírás elemzője a prohardvernek, mert most is biztos egy halmot vétettem(nem is tudom hogy lett 4-es a helyesírásom érettségin.)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Eziskamu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.