Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

storno

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2) mad823


mad823
őstag

Mondjuk furcsa is lenne, ha olyan márka dominálna, amit nem forgalmaznak. :D
Amúgy pedig ez a 4 márka adja el a legtöbb telefont a világon, szóval ismét nem csoda.
Az már érdekesebb, hogy a szerencsétlen kis országunkban mindenkinek ezen gyártók aktuális (vagy előző) csúcstelefonjára van szüksége minden áron, noha egy középkategóriás telefon pont bármire elég - olcsóbban. Nyilván villogni kevésbé lehet vele...

(#3) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Többet adnak itt a készülékekért, mint amennyiért itt a hardveraprón lehet elpasszolni?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#4) cH1 válasza Rigormortiis (#3) üzenetére


cH1
aktív tag

Saját 256gb 13 pro maxra megnéztem, van 2 eladási mód, a lassabb "bizományi" eladásra 390, az azonnal kifizetős 360. Ahogy marketplacen láttam 420-450 között vannak hasonló hirdetések, szóval ha gyorsan szeretnék pénzhez jutni akár kb 100-at is buknék.

(#5) Rigormortiis válasza cH1 (#4) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Akkor ki az, aki ezeknek adja oda a telefonját?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6) Shyciii válasza Rigormortiis (#5) üzenetére


Shyciii
veterán

Nekem pl 20eFt-al többet adtak, mint amit a Hardveraprón lehetett volna kapnom. Igaz vártam majdnem 30 napot azért az összegért, de ráértem.

[ Szerkesztve ]

(#7) szupermacs válasza mad823 (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Minek vennél középkategóriás akármit is a gyártók értelmezhetetlen termékpalettájából mazsolázva és kiválasztva gondosan mire is van szükséged ahelyett, hogy 2-3 éves csúcsot vennél még további 3-4 évre? Inkább ezt támogatom, mint az ipari hulladékok gyártását. Valakinek nem kell, valaki számára meg olcsóbban használtan megbízható több évre tökéletes készülék.

(#8) Prime110 válasza szupermacs (#7) üzenetére


Prime110
aktív tag

Ezért is maradt itthon egy Mate 20 Pro a fiókban, és ha nem kéne kötelező jelleggel cégest használnom, még mindig ez lenne a fő telefonom. A Huawei egykori csúcsa még ma sem utolsó.

Azért is vicces, hogy itt meg írják, hogy a P30 népszerű? Jó, mert sosem volt az! :) És az emberek meg teljesen hülyék akkor, hogy 5000 forint differenciával kapnának most M20P-t ugyanitt, amit fel lehet tenni a polcra, de nem a P30 mellé! :)

(#9) janeszgol válasza Rigormortiis (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Ahogy olvastam a beszámolókat, igen.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Megnézve az árakat, igazából döntő többségben jó árakon kínálnak termékeket.

Ebben alapvetően szerintem van piaci rés és üzlet is, illetve 2 év garancia az azért nem kevés.

Lehet következőleg akár itt is körbenézek.

@Prime110: Fel lehet tenni a polcra? Minek tartanám meg azt, amit már nem használok?

Mihamarabb szabadulni kell a nem használt termékektől, nem pedig felhalmozni... Ez ilyen érzelmi döntés tudom, de ez egy telefon.. Nem a polcra való.

Azt írják, hogy kelendőek, feltehetőleg az ő eladási adataik alapján.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) mad823 válasza szupermacs (#7) üzenetére


mad823
őstag

(#12) Luck Dragon válasza Graphics (#10) üzenetére

Minap majdnem elcsábultam egy prios I11-re , csak mire eldöntöttem , újszerűt elvitték.
Hát mondom ,akkor nem. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) janeszgol válasza Luck Dragon (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

A BF idejen en is kineztem egy SE2020-at 70-ert, de nem akkor nem volt ra penzem. Most meg nincs.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) Luck Dragon válasza janeszgol (#13) üzenetére

Jó kis telefon , most is arról pötyögők . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) lypen99 válasza Luck Dragon (#14) üzenetére


lypen99
aktív tag

Dettó, csak fekete i11.

A cikkhez:
Gondolkoztam én is gondolkoztam egy Rejoyos 11-n (akár piros), de az akksi miatt ami ki tudja milyen minőségű lehet ugye, hiába cserélt senki se tudja mit ad.
Lett egy fekete új 64-s 200-ért és arról tudni lehet, hogy új.

(#16) Graphics válasza lypen99 (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De az aksi állapotát kiírja, nem?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Luck Dragon válasza lypen99 (#15) üzenetére

Rejoy topicban már írtam ---> [link] :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) lypen99 válasza Luck Dragon (#17) üzenetére


lypen99
aktív tag

Na azt az egyet nem néztem meg őszintén. :B
Nem baj így kerek, így is egy fluid masina.

(#19) janeszgol


janeszgol
félisten

Ami szerintem nagyon megéri, az a Xs. Van most három darab is 121 ezerért. A jobb állapotú is 126k Vagy ha új akkuval kell (ami nem gyári lesz!), akkor 131k.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) Luck Dragon válasza janeszgol (#19) üzenetére

Amúgy szerintem az egyik legszebb iPhone az Xs széria , egy max-al mai napig ellennék . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van egy karcmentes, kiváló akkus Samsung Wave 8500-as telom. Vajon megvennék a veterán tel. :U

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#22) Luck Dragon válasza pusszycat (#21) üzenetére

Az gyűjtői darab, ne tessék eladni :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) janeszgol válasza Luck Dragon (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Ket hete kertem el az ocsem Xs Max telojat. Mindene eredeti, 85%-os akkuval, javitva nem volt. Egy szazasban allapodtunk meg.
Kameraban mar nem akkora asz, de amugy tok jo.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#24) pusszycat válasza janeszgol (#23) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Annyiért viheted a Wave-t is. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#25) pusszycat válasza Luck Dragon (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem vagyok gyűjtő Samsung D500 érdekel? :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#26) Luck Dragon válasza pusszycat (#25) üzenetére

Nem szeretem a Samsungot . :B :DDD
Sokat csalódtam bennük .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Én a weboldal itthoni indulása óta adtam is el náluk és vettem is készüléket, teljesen korrekt áron, futáron keresztül, alkudozás és egyéb időrabló tevékenységek kihagyásával. Én meg vagyok elégedve ezzel a szolgáltatással.

[ Szerkesztve ]

(#28) Bálint941121


Bálint941121
tag

Sziasztok az lenne a kérdésem anyámnak akarok egy iphonet 7 vagy 8 ba gondolkodtam mennyire használhatóak ezek még szinte csak alap dolgokra lenne akksi tudom hogy gyenge volt régen is... :R

(#29) janeszgol válasza Bálint941121 (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem egy hetes van. Szolidan használható. Hívás, csevegés, kamerázás, 1-1 böngészőlapon olvasás, zenehallgatás.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) Bálint941121 válasza janeszgol (#29) üzenetére


Bálint941121
tag

Rendben köszönöm a választ!

(#31) Mr.Silkó válasza Bálint941121 (#28) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

1 hónapja vettem tőlük egy iPhone 8-at a feleségemnek (új aksival), bármire is használható még bőven, gyors, fluid, maximum a kicsi HD kijelző szab határt az élménynek. Erre még kiadta az Apple a legfrissebb iOS-t is.

[ Szerkesztve ]

(#32) hegedus001 válasza szupermacs (#7) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Pontosan ezt akartam én is írni :)

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#33) Luck Dragon válasza szupermacs (#7) üzenetére

hegedus001
Főleg, hogy ha jóllátom 2 év garanciát adnak most már az egy helyett. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Jó nagy humbugnak tűnik ez az egész.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#35) Silenzio


Silenzio
addikt

"A leggyakrabban eladott telefonok listáját a Samsung Galaxy S10+ vezeti, második az iPhone 7, majd a 2020-as iPhone SE, negyedik az iPhone 8, míg az ötödik helyet a Huawei P20 foglalja el. Vásárolni inkább almás készülékeket szeretnek a Rejoy-nál, a legnépszerűbb az iPhone 11, a 2020-as iPhone SE és az iPhone 7. De népszerű az iPhone 12 Mini és az iPhone 13 Pro is az Apple készülékei közül, utóbbi főleg azután pörgött fel, hogy az iPhone 14 Pro modellekre hónapos várakozási idők vannak."

Jól értem, hogy a bekezdés első felében az ügyfelek által továbbértékesítésre eladott, míg a második felében az oldalon keresett és értékesített mobilok vannak feltüntetve? Számomra nem egyértelmű a megfogalmazás. Akkor van egy jókora S10+ készletük, amire alig van érdeklődés? Ideális esetben a két halmaz valamennyire fedné egymást.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#36) LurkerSheik válasza Luck Dragon (#20) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Én áldottam az eget mikor XS után az i11(pro) dizájn jött, nem tudtam volna mire cserélni az i7-et, X/Xs széria hátlaptól visszaköszönt a reggeli. Kukázták is hamar azt a dizájnt szerencsére tudták ők is nem kell erőltetni. :N

Am vállalható árakkal operál a rejoy, használtpiacnak kemény konkurencia (lesz)

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#37) Luck Dragon válasza LurkerSheik (#36) üzenetére

Érdekes én pont fordítva vagyok a kamera szigettel a két típus esetén . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) Crafter32


Crafter32
őstag

Xperia vagy Pixel érdekelne, de egyáltalán nincs. Samsung, Iphone és a kínai márkák vannak csak. Hardverapro marad így.

[ Szerkesztve ]

(#39) Silenzio válasza Crafter32 (#38) üzenetére


Silenzio
addikt

Nézd meg a szolgáltatók kínálatát, full igénytelen. Pedig ők is formálják a vásárlói szokásokat. A Sony is nagyon kikopott a köztudatból, a Huawei-t nem tudjuk elengedni, aminek számos oka van, gazdasági-társadalmi befolyás stb., kész csoda, hogy az Oppo gyökeret tudott itt verni. "Mindenki" almást vagy Samsungot akar.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#40) hegedus001 válasza Bálint941121 (#28) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Nekem egy hetes a melós telefon. Atom oskat telefonálok. Bírja. Bőven, (van növelt kapacitású akksi már ezekbe, pár száz mAh pluszt jelent)

Szerintem még mindig teljesen korrekt telefon. eszem ágában sem lenne lecserélni, ha enm tört volna be a kijelzője két hete.... a fém hátlap a kedvencem :D

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.