Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ez most hogy kell?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zoral_


zoral_
tag

a desktopomon eszrevettem, hogyha ramegyek az NFS-UG ikonjara, es nyomok egy tulajdonsagokat, akkor megjelenik a szokasos cuccok mellett a d3d, opengl, es radlinker ful is, mint az ATI control panelben szokott...nos ez nagyon bejon, mert igy kulon beallitasokat tudnek rendelni a jatekokhoz..
a problema az, hogy ez CSAK az nfsug ikonjanal mukodik /pillanat, pl farcry-nal meg tobbi gamenel nem jelennek meg ezek az opciok.

kerdesem hogy hol kapcsolhattam be hogy muxik a nedd4speednel, vagy hogy lehetnem masik game-nel is aktivalni stb...

-Z[O]raL-

(#2) zoral_


zoral_
tag

jah es egyebkent a 4.1catalysten alapulo omega driver van fent...

-Z[O]raL-

(#3) zoral_


zoral_
tag

nah senki?

-Z[O]raL-

(#4) rudi válasza zoral_ (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Tudtommal ezeket a Radlinker rakja oda, amikor látja, hogy 3D-s alkalmazás bújuk meg az ikon mögött. Azért nem megy egyes játékoknál, mert ott úgy oldhatták meg az indulást, hogy az alap exe csak valami másik programon keresztül nyitja meg a valós 3D-s eszközöket takaró állományt. Ilyenek voltek régebben a litech (vagy lightech nem tudom pontosan) motorkora épülő gamek (pl. alien vs perdator vagy thief sorozat), ott a lightech.exe filere lehetett beállításokat csinálni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) zoral_


zoral_
tag

nah rajottem a turpissagara! szoval parancsikonra nem mukodik a dolog, tehat a start/programok-nal kell az ikon tulajdonsagainal allitgatni...

-Z[O]raL-

(#6) Fr4G válasza rudi (#4) üzenetére


Fr4G
aktív tag

Hát lehet, hogy én emlékszem rosszul, de szerintem a Thief 1-2 saját Dark Enginet használt.

(#7) rudi válasza Fr4G (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát még az is lehet, régen voltak már ezek a gamek... Abban 99,99%-ra biztos vagyok, hogy az AvP Lighteches és olyan 90%-ra abban is, hogy a NOLF az, de a Thief könnyen lehet hogy mégis saját motoros.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ez most hogy kell?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.