Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Extreme Digital

Hozzászólások

(#3) kali válasza wagi (#2) üzenetére


kali
legenda

vásároltam mát telefont tőlük, nem is olyan régen egy iphone 5c-t a párom részére, és bontatlan dobozban adták át, eredeti zárszalaggal, ahogy ők is kapják, szóval biztosan nem bontanak fel minden dobozt.
sok üzletben előfordulhat, hogy egy ügyfél kibontat és megnéz egy készüléket, aztán mégsem veszi meg, mert nem tetszik neki, netán elállás miatt marad rajtuk egy készülék, amit valaki valóban kibontott és esetlegesen használt is már, de aztán a meghatározott intervallumon belül visszaadta és visszkérte az árát, de az üzlet megpróbálja utána is újnak eladni, ezért is csak bontatlan készüléket veszek át én is mindenhol, az a biztos.

Panamaboy; lehet venni bontatlant, ahogy fent is írtam, ráadásul ők korrekt hazai gyártói/hivatalos forgalmazói jótállással adják a készülékeket, tehát szó nem lehet arról, amit itt írtál;
Ja, hogy itt játszik be a külföldről olcsón behozott telefon, amit papíron "alkatrészként" vagy "használtan" hoznak be az országba, de nekem új telefonként "nulla percesen" akarják eladni?, inkább az általam fent írt valamelyik verzió, megnézte vagy kipróbálta már valaki azt a készüléket, és úgy próbálhatták utána eladni számodra.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Extreme Digital
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.