Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Extremdigita


Extremdigita
tag

Sziasztok!

Ez a topic azért nyílt mert úgy látom a PH berkein belül nagyon sok digitális fényképezéssel kapcsolatos kérdés felmerült, így kollégámmal (EZ ROLLER) (én személy szerint Acid) azt a célt tűztük magunk elé hogy a lehető legtöbb kérdésre (értelmes, és fényképezéssel kapcsolatos kérdések) választ adjunk(és hátha így 100000000 an jönnek ide vásárolni :)) )! Így fordulhattok hozzánk vásárlási tanácsért, szakmai kérdésekkel, észrevételekkel-javaslatokkal, stb.....


.....mostantól tietek a pálya :C


Acid&EZ ROLLER

Canon EOS 5D mark II+24-70 2.8L, Canon 70-200/2.8 L, , 50/1.7 yashika

(#2) lesaux válasza Extremdigita (#1) üzenetére


lesaux
veterán

(#3) somodisoma válasza Extremdigita (#1) üzenetére


somodisoma
senior tag

Ez kiraly! :C :C :C

Kerdes: Mennyire lehet nallatok kirobalni a gepeket? ''Vitrinen keresztul'' ,kikapcsolva nyomkodhatom, bekapcsolva kartya nelkul, vagy kartyaval is meg lehet nezegetni oket?

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

(#4) domedee válasza Extremdigita (#1) üzenetére


domedee
senior tag

Na végre. ;) Öröm látni, ha egy bolt hajlamos fórumra menni. Sajnos kevés ilyen van, mondjuk ez főleg igaz a (szám)tech. boltokra.

Akkor lenne is egy kérdésem, van egy Fuji S7000, nálatok vettem :DD, szóval erre vennék majd tele/nagylátószögű előtétlencsét. Bár jelenleg a keretem még igencsak hiányos rá...:(, de egyszer csak sikerül.

A neten két nagylátószögű van 52mm-s Soligorok, 6MP-ig, 0,6/0,7-s szorzóval, az lenne a kérdésem mi a képminőségbeli különbség a kettő között? Az egyik duplája a másiknak.

Illetve mennyire kell komolyan venni ezt a 6MP-ig határt, mert ugye ha az S7000-rel 12MP-be fotózok, akkor e fölött vagyok (bár a Fujinál ez a 12 olyan 8MP-nek felel meg).

[Szerkesztve]

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#5) DVD_2_U


DVD_2_U
senior tag

Talán egy fontos kérdés: Miért kerül 2 és félszer többe egy SLR alkatrész (objektiv, vaku, váz, CF, etc...) mint az USA-ban?! :( Ha a vámot és az adót is hozzáirjuk, akkor is irreálisan drágább minden. Ilyen jól élnénk? Vagy ennyire pofátlanul akarnak meggazdagodni egyesek? Miért nem fogadják el a WorldWide illetve az EU-s garanciát hazánkban?! Tudtommal az EU teljes jogu tagja vagyunk... vagy nem? :U

[Szerkesztve]

you can CANON

(#6) Extremdigita válasza domedee (#4) üzenetére


Extremdigita
tag

Szia Akkdomedee!


A két nagylátoszügü között valóban tapasztaltunk minődégbeli különbséget az S7000 re rakva, a 0,7 es javára, tehát nem véletlenül ennyi, nyugodtan ajánlom!A 0,6 nál már rosszabb a képminőség és a széleken is kialakulhat némi torzulás...
A 6MP ig értetendőt tudod 12MP nél is használni, bár az interpoláció véleményem szerint teljesen felesleges, úgysem valós 12MP látsz majd, és a minősége is elég rossz!


Acid

Canon EOS 5D mark II+24-70 2.8L, Canon 70-200/2.8 L, , 50/1.7 yashika

(#7) EZ Roller válasza somodisoma (#3) üzenetére


EZ Roller
csendes tag

Szia!

Különböző boltjainkban más-más mód van a gépek bizgerálására, nálunk Erzsébet krt. csak szárazon lehet kézbevenni és nézegetni. A visegrádi utcai boltban vannak kirakva a tesztpadra gépek, itt kb 10 digi vár próbára akár kártyával is. A Mammutban lévő bemutatótermünk az a hely ahol mindent megnézhetsz működés közben is. De mivel nem rég nyitottuk, ezért még nincs mindegyikben aksi :o( de hamarosan teljes lesz a géppark......

EZR

(#8) somodisoma válasza EZ Roller (#7) üzenetére


somodisoma
senior tag

Ok, koszi! Akkor megvan, hogy hol kell ''kezdeni'' ... :))

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

(#9) EZ Roller válasza DVD_2_U (#5) üzenetére


EZ Roller
csendes tag

Hell DVD_2_U

Sajnos a magyarországi szervízek nincsenek olyan szinten, hogy a nagy cégek pl. Canon elfogadhassa azt hivatalos márkaszervízének!!!! Ezért nem érvényes nálunk a world wide garancia, EU ide vagy oda, sajnos ez a helyzet
Az árak pedig mindíg is alacsonyabbak voltak a tengerentúlon. Ez a nagyobb felvevőpiacnak illettve a kedvezőbb árképzésnek köszönhető. Sajnos Európára más az árpolitika, itt a szervízdíj ált. alacsonyabb........DE biztos nem élünk ilyen jól, csak egyesek:)

Üdv.:)

(#10) domedee válasza Extremdigita (#6) üzenetére


domedee
senior tag

Sejtettem...,na akkor még gyüjthetek a 0,7x-esre. A másik kérdés, a 2x képminőségéről mit tudsz mondani? A gyári Fujihoz képest esetleg -az árban a fele a Soligor?

tudom, hogy a 12MP a fujinál nem 12, kb. olyan 8-nak felel meg. Ezt vesézgettük itt:Bővebben: link és itt Bővebben: link.

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#11) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

HeLLa!

Mennyit erhet manapsag egy Canon A60? (1eves es 2honapos szal meg garis)
Lassan le kellene cserelnem de lovesem sincs mit er hasznaltan :F

Udv!

(#12) PaladiN válasza EZ Roller (#9) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Ha szabad megkerdezni akkor ti melyik reszen alltok az edigi hierarchiaban? Mar csak azert kerdem mert jo lenne pl ha #2-re tudnatok valamilyen otlettel szolgalni. Valamint sajna nekem is volt ''ugyem'' csak sajnos akkor nem erkezett meg a gep amit rendeltem. Le is irom hatha valaszoltok.
Telcsin azt allitotta az egyik kollegatok hogy egy het mulva tuti lesz az amit szeretettem volna (s5500). En erre ra is szerveztem. Mivel meg jelenleg is kulfoldon vagyok igy telefon ment ennek annak hogy a gep majd ki tudjon jonni hozzam, meg utaltam penzt a havernak hogy ott legyen es meg tudja venni. Namarmost nem erkezett meg a kicsi. Mivel meg volt egy het hogy a ''szallito'' (a haverom) repcsije elinduljon ferirol, igy tel ismet hogy akkor mi van. Valasz: o harom max negy napon belul lesz. Kortelefon: minden marad az eredeti kerekvagasban.
Nem akarom sokaig huzni: nem erkezett.... A rendelesemet lemondtam a penzt a haver visszautalta, a masik haver repcsije visszajott. Ezek utan mit lehet tenni? Karteritesi eljarast megsem lehet inditani ezekkel az indokokkal, meg kirohogne mindenki.:U:(

[Szerkesztve]

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#13) Extremdigita válasza domedee (#10) üzenetére


Extremdigita
tag

A 2x est nem ajánlom viszont!Sajna a soligor nál a széleken homályosodik és egyes esetekben vignetálás is előfordulhat (belóg a széle) , így a terület ami éles lesz és jó az kb a teljes kép 50%, persze itt a középpontra gondoltam....a gyári fuji biztos hogy erre lett legyártva, így ezek a dolgok nem fordulhatnak elő vele, épp ezért árban is húzósabb.


Acid

Canon EOS 5D mark II+24-70 2.8L, Canon 70-200/2.8 L, , 50/1.7 yashika

(#14) EZ Roller válasza g4dg3t (#11) üzenetére


EZ Roller
csendes tag

Szeva!
mivel még garos, szerintem 25 ezer körül lehet reális áron eladni! Nézz körül az apróneten, de ott is elszállnak soxor az árral. Ez a reális!:((

(#15) MaUser válasza Extremdigita (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Sony dsc-v1-re tudtuk hozni adapter gyűrűt? Érdemes ilyen kis gépre venni polár szűrőt?

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#16) Extremdigita válasza PaladiN (#12) üzenetére


Extremdigita
tag

Kedves Paladin!


Sajnos meg kell osszam veled hogy a lehető legrosszabb időben rendelted meg a készüléket, mi ennek az oka?:

kb 3 hete már de sajnos egyik S5500 as szállítmány nem érkezett meg nekünk, több beszállító is kénytelen volt visszamondani a szállítást mert ők sem kaptak, tehát átmeneti hiány volt amire senki nem tudott felkészülni!És miért volt az igérgetés?
Nos, mi is információkból élünk, így sajnos hiába a beszállító igérgetése , sajnos mi is csak azt tudtuk mondani amit ők, próbáltunk előrejelzést kérni, és ezt továbbítottuk az ügyfél felé!
Most ott áll a dolog hogy van minden boltban, az utánvétesek is megkapják a készülékeket!Azt kell mondjam, TÉNYLEG nem rajtunk állt a dolog!

Acid

Canon EOS 5D mark II+24-70 2.8L, Canon 70-200/2.8 L, , 50/1.7 yashika

(#17) Tigerclaw válasza PaladiN (#12) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Úgy látom hogy kár erőlködni. A kényes kérdéseket szépen átugorják. Mintha meg se történt volna. Ez a topik csak egy online ingyenes hírdetőfal, egyirányú kommunikációval. Itt legalább lemérheti mindenki, hogy mire számíthat ha problémája akad később a boltal.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18) Tigerclaw válasza Extremdigita (#16) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Talán beszállítót kellene cserélni:(((

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19) Intelligencs válasza EZ Roller (#14) üzenetére

Reális ár, amennyiért el lehet adni... Ha eladja valaki 30 ezerért, akkor az is reális ár. Én sem reális árért szeretem eladni a dolgaimat, hanem azért a maximális árért, amit még megfizetnek érte. :)

The Amiga, Born a Champion

(#20) Extremdigita válasza MaUser (#15) üzenetére


Extremdigita
tag

Kedves MaUser !

Sajna erre a tipusra már nem tudunk beszerezni tubus, azt kell mondjam hogy keress rá a neten biztos van valakinek!Erre a gépre nyugodtan feltehetsz polárszürőt, sőt, visszacsillanó, vagy tükröződő helyeken nagyon hasznos hiszen szüri ezeket valamennyire, illetve melegebbé teszi a napsütötte szineket, valamint az ég kékségét is kiemeli, de erre vonatkozóan olvass utána hogy milyen helyzetekben használható, és mik a hatásai!
Ajánlom ezügyben Birdie barátom írásait, cikkeit, tananyagait a www.index.hu/digicam oldalon!


Acid

Canon EOS 5D mark II+24-70 2.8L, Canon 70-200/2.8 L, , 50/1.7 yashika

(#21) somodisoma válasza Intelligencs (#19) üzenetére


somodisoma
senior tag

Realis ar: amennyit valoban er. Az mas kerdes, hogy el lehet tobbert is adni, de az a piaci ar.


szerintem.

[Szerkesztve]

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

(#22) EZ Roller válasza Intelligencs (#19) üzenetére


EZ Roller
csendes tag

Egy épeszű ember ennyit, azaz 25 ezret adna az ominózus gépért=ez a reális......Ha találsz egy balekot 30ért, jó üzlet!!!! Ez a Reális

(#23) Kraptor válasza DVD_2_U (#5) üzenetére


Kraptor
őstag

Szerintem ezt totálisan cége válogatja. Én emlélszem, hog ymég anno 90 évek végén az amcsi notebookot világgaranciára megcsinálta egy Toshiba szervíz Mon. Azóta meg elég sokat fejlődött a szervízhálózat Mon, mondjuk az tény, hogy Canon fényképezőgép szervizei borzalmasak.

(#24) Extremdigita válasza Tigerclaw (#17) üzenetére


Extremdigita
tag

Tigerclaw!

Ebben mit ugortam át??Egyszerüen tényeket közöltem, vagy elfogadják, vagy nem...ez ilyen egyszerü!Ha lemész a közértbe és nincs tej akkor ugyanezt mondod?Sztem nem.....



Acid

Ui: Szeretném ha ez a topic nem ilyen ügyről szólna, és szeretném KIHANSÚLYOZNI, hogy másik boltunk nevében nem szeretnék nyilatkozni, Én kizárólag az Erzsébet krt.-i bolt nevében fogok beszélni, illetve ami globális céges infokérés abban segitek kollégámmal!Remélem ezek után ez tisztázva lett....

Canon EOS 5D mark II+24-70 2.8L, Canon 70-200/2.8 L, , 50/1.7 yashika

(#25) rzoli


rzoli
senior tag

De borsos a hangulat!

Nekem is S7000 van, (tőlletek lett rendelve, nagyon elégedett vagyok vele).
A neten találtam teljes leírást is hozzá.

Szeretnék rá előtétlencsét, telét. Olyan 1,5-2x körül láttam őket.

Erről nem írnátok valamit? Esetleg konkrét tipust, ami nállatok is van? A honlapotokon ilyet nem láttam, vagy csak én voltam béna.

- Gondolom a gyári Fuji jobb?
- Ha 55-52 átalakítót használok nem lóg bele?

üdv
Z

[Szerkesztve]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#26) domedee válasza rzoli (#25) üzenetére


domedee
senior tag

Pár hozzászólásal előbb éppen erről ment a téma... by me and a bolt

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#27) Badb0y


Badb0y
addikt

Ne irjunk be így egyszerre minden negatív tapasztalatot, mert a cégén még azt fogják hinni, hogy csak ilyen emberek vannak itt. De ha lesz időm akkor majd irok javaslatot. Vagyis inkább most. 4 hetet vártam a soligor álványomra (LG 40) de nem jött. De irtátok is nem is baj. Felhívott tőletek vki, és mondta hogy fenntartom-e még a rendelést vagy jó-e az lg30. Mondom ok (hétfő). Azt is mondta a héten megkapom. CSütörtökön hívom, hogy akkor jön holnap, és mondták hogy most fogja felvenni a rendelést. Kicsit kiakadtam. Csak egy javaslat. Erre figyeljetek piz.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#29) AI


AI
tag

Valószínűleg nem szerzek sok barátot ezzel a hozzászólással, de:

számomra egy kicsit reklám ízű ez a topik, bár tudom, ha nem tetszik nem kell olvasni. De azért mégis, reggel a rádióból üvölt a reklám, munkába menet a pofámba tolják az óriásplakátokat, utána mikor mailt akarok olvasni a képembe robban egy baszott nagy flash animáció... Aztán amikor megnyitom a kedvenc fórumomat (lefety-lefety :D) már egyes topikokból is folyik a reklám. Ez csak az én véleményem, köszi hogy meghallgattátok/elolvastátok.

42

(#30) Badb0y válasza AI (#29) üzenetére


Badb0y
addikt

Itt azért megmondhatod ha vmi bajod van. A reklámoknak nem igazán ;)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#31) Flashy válasza AI (#29) üzenetére


Flashy
veterán

lesznek negatív hozzászólások is bőven, ne izgulj. nem kevés bátorság így megjelenni, fórumon nagyon könnyű beszólni, még az is dobja a fikát aki személyesen csak annyit mondana hogy ''rendben, akkor majd jövő héten érdeklődök megint''.

(#32) Intelligencs válasza EZ Roller (#22) üzenetére

Nincs eladó A60-as gépem - igaz nem eladó sincs... :D Pusztán a reális áron akartam egy kicsit vitatkozni.

The Amiga, Born a Champion

(#33) rzoli válasza domedee (#26) üzenetére


rzoli
senior tag

Olvastam.

Olyan kérdésem (is) volt, amiről ott nem volt szó.

Én nem nagylátószögűt keresek, hanem telét. (Pl. Hold, csillagok, sportrendezvények, táncversenyek, a lelátóról)

Ez Debrecen, itt nincs tudtommal boltjuk, s nem is tudok olyan helyet, ahol ki lehetne próbálni, netalán lenne is raktáron.

üdv
Z

[Szerkesztve]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#34) domedee válasza rzoli (#33) üzenetére


domedee
senior tag

a #13-ban van róla szó, konkrét típus pedig:Bővebben: link

[Szerkesztve]

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#35) EZ Roller válasza AI (#29) üzenetére


EZ Roller
csendes tag

Kedves AI!

Természetesen mindenki tudja, h az ilyesmi topicoknak van reklámvonzata is....ez így igaz!!!
De mi ketten, akik indítottuk ezt arra gondoltunk, h ezen a fórumon is felmerülnek digi fotóval kapcsolatos kérdések amikre mi legjobb tudásunk szerint válaszolnánk-segítség képpen-

Ennyi...

(#36) rzoli válasza domedee (#34) üzenetére


rzoli
senior tag

Bocs, ezt én másként értelmeztem...

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#37) Extremdigita válasza Kalandor (#28) üzenetére


Extremdigita
tag

Megint elöjött ez.......telefonba megkérded van e....azt válaszolják igen, elindulsz...közben meg más 10 ember azt keresi...elfogy....szted mindenből 100000 ót tartunk?No comment.....lsd visegrádi utcai bolt, sok vásárló hisz te is írtad mennyien voltak/vannak....azt hogy várni kell....nos te hogy éreznéd magad ha éppen te kerülsz sorra, mondjuk gépet akarsz venni, kikéred a véleményt és lerakok eléd 1 max 2 gépet aztán vagy elviszed vagy nem....mindenkinek az igényei szerint ajánlunk gépeket és nem 1 percben, ha kell 1 órát is ott állnak, gondolkodnak a vásárlók, ez nem a media markt!


Acid

Canon EOS 5D mark II+24-70 2.8L, Canon 70-200/2.8 L, , 50/1.7 yashika

(#38) Vangelis válasza lesaux (#2) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Erre a kérdésre miért nem válaszoltatok, ha nem titok???
Csak érdekelne.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#39) Extremdigita válasza Vangelis (#38) üzenetére


Extremdigita
tag

Szia!

Írtam, és utaltam......semmit sem tudok a körülményekről hogy mi volt, így tartozkodom inkább!
Más boltunk kollégáinak tevékenységéről nem tehetek, és nem véleményezek!


Acid

Canon EOS 5D mark II+24-70 2.8L, Canon 70-200/2.8 L, , 50/1.7 yashika

(#40) Vangelis válasza Extremdigita (#39) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Oké, bocsika valmit elolvastam, biztos.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#42) Varga Csaba


Varga Csaba
aktív tag

Vettem nálatok egy Minolta Z10-est.

Szeretnék rá polárszűrőt.
Elvileg az objektíven 42 vagy 43mm-es menet van..
Milyen megoldást tudtok erre ajánlani?
Létezik ehhez a modellhez közgyűrű amivel fel lehet tenni mondjuk egy 52mm es polárt?

Forgalmaztok a Hama-n és Soligoron kívül pl Hoya termékeket?

Üdv

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#43) Tigerclaw válasza Extremdigita (#24) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A #2-re a válasz?

Ja bocs, látom hogy már válaszoltál...ööö...vagyis nem válaszoltál, de mind1.

Honnan tudod, hogy nem a ti boltotokban járt lesaux?

[Szerkesztve]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#44) Vangelis válasza Tigerclaw (#43) üzenetére


Vangelis
nagyúr

e-digitalról ez benne van a szövegben.nekem is csak miután kérdeztem , akkor tünt fel.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45) Extremdigita válasza Tigerclaw (#43) üzenetére


Extremdigita
tag

Onnan hogy NET es megrendelést csak ott tudnak átvenni!


Acid

Canon EOS 5D mark II+24-70 2.8L, Canon 70-200/2.8 L, , 50/1.7 yashika

(#46) Extremdigita válasza Kalandor (#41) üzenetére


Extremdigita
tag

Most erre mit mondjak? 1-1 volt mindenből, elvitték....szted elraktuk gyorsan hogy ne lásd és ne kaphasd meg????

20p néha sok idő, biztos feltünt, nem kevesen vásárolnak nálunk!


Acid

Canon EOS 5D mark II+24-70 2.8L, Canon 70-200/2.8 L, , 50/1.7 yashika

(#47) EZ Roller válasza Varga Csaba (#42) üzenetére


EZ Roller
csendes tag

A Minolta Z10-nek 43-as szűrőmenete van ami nem igazán tartozik legtöbbet használt átmérők sorába. Tehát a két megoldás, hogy vadászol egy 43asat(Soligor nem gyárt ilyen átmérővel), vagy szerzel egy menetátalakító gyűrűt amivel minden nála nagyobbat feltehetsz (pl.52mm). Ez a 43-52 átalakító 1000Ft-ot képvisel...
üdv

(#48) Varga Csaba válasza EZ Roller (#47) üzenetére


Varga Csaba
aktív tag

ok.
És a 43-52 es gyűrű 1000% hogy passzol a Z10 re?

És van most nálatok raktáron???

Mert a Hoya gyárt ugyan 43-as polárt de akkor már inkább veszek egy 52-est és az esetleg típuscsere után is használható lesz...

Üdv és köszi


[Szerkesztve]

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#49) somodisoma válasza AI (#29) üzenetére


somodisoma
senior tag

Nekem az olyan reklamokkal nincs bajom, ahol segitenek is. Es ezt nem kotelezo elolvasnod. Ha nem akarsz semmit egyszeruen nem klikkelsz ra. Ez nem egy villogo flash, ammit mindenkeppen latni fogsz, ha akarsz, ha nem. Ha reklamnak fogjuk fel, akkor is mindenkepp olyan, ami teged is erdekel, (kulonben nem kattintottal volna ra.), es olyan informaciokat tartalmaz, amiken nehezen, vagy sehogy nem tudnal beszerezni mashol. (pl.: az, hogy valamelyik objektiv hasznalataval a kep szele homalyosabb lesz, mint a masikal, azt nem talalod meg a gyarto honlapjan!)

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

(#50) EZ Roller válasza Varga Csaba (#48) üzenetére


EZ Roller
csendes tag

Van menátalakító(43-52)
1000Huffért
Erzsébet krt. 15

várunk:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.