Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) qlissza


qlissza
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Tavaly vásároltam egy ASUS M2N68-as alaplapot.Nemrég homályosítottak fel, hogy tartozik hozzá egy úgynevezett express gate szolgáltatás,amit a driver-cd segítségével lehet aktiválni.Mivel nem vagyok egy nagy Pc-guru, valaki eltudná magyarázni, hogy hogyan is kellene ezt megvalósítani? Számít az op.rendszer?

(#2) toyone válasza qlissza (#1) üzenetére


toyone
őstag

Kis infó
Alaplapi manualban is le van írva hogyan kell használni. Amit innen tudsz letölteni [link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#3) qlissza válasza toyone (#2) üzenetére


qlissza
csendes tag

Köszönöm a jó tanácsot!vEllátogattam az oldara,de van egy kis gondom.Beállítottam,hogy Win 7 x64-hez szeretnék drivert.Egy kukkot sem értek angolul és mint említettem nem vagyok egy pc-guru.Nem tudom,hogy mit kell letölteni és hogyan kell telepíteni.A biosban már átállítottam,de kéri,hogy installáljam.

(#4) ThaBoss válasza qlissza (#3) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Elvileg az installer rajta van a driver lemezeden, amit az alaplaphoz kaptál.

(#5) qlissza válasza ThaBoss (#4) üzenetére


qlissza
csendes tag

Igen megvan az installer,de nem indul el.Azt írja,hogy nem kompatibilis az op.rendszeremmel.

(#6) ThaBoss válasza qlissza (#5) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Aha...
Akkor felmész ASUS oldalára, kikeresed az alaplapodat, klikk a Downloads-ra, kiválasztod az oprendszered. Legördül a lista, és valahol Utils-ban vagy ilyen helyen lesz.
Sima letöltés az egész.

(#7) qlissza válasza ThaBoss (#6) üzenetére


qlissza
csendes tag

Hát ma nincs szerencsém.Most meg ezt írja ki : Dear ASUS User
Due to vast number of connections online, the page that you requested cannot be displayed properly. Please re-connect using any of the following URL. Sorry for the inconvenience.

(#8) qlissza


qlissza
csendes tag

Először is mindenkinek megköszönöm a segítséget!!!
A Bios upgrade-et megcsináltam.Az express gate-t letöltöttem.Elkezdem futtatni és ezt írja ki: Could not find previously installed compliant product on the machine for installing this patch. Na most hogyan tovább?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.