Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9451) Jahno válasza FőDudu (#9443) üzenetére


Jahno
őstag

Már ezer éve, migráns/másodperc arányszám dulván nagy. Aztáűn időnként beszúrnak 1-2 Sorost is.

(#9452) Jahno


Jahno
őstag

Én el vagyok, döglött CD olvasós legrégebbi Xboxra hegesztettünk emulátort, de hát 4 gigás merevlemezre sok cucc nem fér ki és igaza van Gömbibának a buziskodásról. Commandos tök jól ment, többit tesztelgetni kell és rájönni mi működik, mivel nem. Mindegyiknél más a kilépés, Segás Aladdinnal most mentem egy kört, 20 perce kuglizom mivel lehet kilépni, mert a kikapcsolgatás azért nem tetszetős... Cserébe gombkombinációk próbálgatásával már csináltam annyi képernyőmentést, hogy a maradék üres helyem is el fog fogyni :-D Occsó játék hülyegyerekeknek, döglött olvasós PS2re is mondták, hogy simán olvas USBről is játékot, de az is feketemágia, inkább megveszem eredetiben 500 forintért ami kell :-D Főleg ha nem is nagyon kell, gyereknek összerakok egyet a karateklubba és nyomják csak a Fifát meg a többit.

(#9453) hobizoli válasza Jahno (#9452) üzenetére


hobizoli
nagyúr

elohalasztam a reeeegi Toshiba notimat

csak azert vettem elo, mert eppen a minap volt egy thread egy forumban, hogy aaa konzol melle eleg egy tizensok eves noti is netezni, mert o is olyannal tolja :F :Y

hat nemtom, de elegge mazochistanak kell lenni ezzel is "netezni" :U

Satellite Pro SP6100-s eromu:
1.8GHz mobile P4, 512MB RAM, 40GB HDD, CDRW-DVDROM, Wifi , BT, 100Mbps LAN, nVidia GF4 Go 420 16MB, 1024x768, Yamaha AC-XG, WinXP SP3 32bit

de mai szemmel vmi ubergagyi csorikam :DDD

egyetlen sima web oldalt megnyitva az FF-ben elviszi a RAM 3/4-t :DDD
beszarsz :F
meg olyan lassan nyitja meg, meg toltodnek be a kepek, mintha floppyról jonne be
egerklikk-re vagy görgetésre ~1sec faziskeses van
siman a Win-ben mondjuk jol megy, de...

Win7 alatt nem is tudom ez menne-e egyatalan vhogy
szerintem ahhoz mar illett 2GB RAM-t tenni, de 1GB-t min
nekem a desktop A64-ben is mar 8GB volt, úgyhogy... :DDD

meg az Asus notimban volt anno 2GB RAM a WinXP melle, de ha 7-8-nal tobb ful is nyitva volt FF-ben, akkor elegge be tudott lassulni, mert a HDD-t hasznalta erosen egy ido múlva, es akkor egy Win restart megoldotta

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#9454) FőDudu válasza Phülöp (#9450) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem. Tok felelsleges hasznalni.
Hasznlad arra az 1-2 oldalra amire kell - a tobbi meg siman VPN nelkul. :)

Ha biztonsagi megfontolas nem indokolja, akkor felesleges mas elol elvenned a savszelt :)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#9455) FőDudu


FőDudu
addikt

Mar itt is kemek vannak....
[link]

FőDudu

(#9456) Jahno válasza hobizoli (#9453) üzenetére


Jahno
őstag

Éppen van itt egy Win7es P4 2 giga memóriával, levideózzam? Meglepően jól megy. Az a laptop meg pont jó lesz konzol helyett emulátorral buziskodni.

(#9457) Phülöp válasza FőDudu (#9454) üzenetére


Phülöp
addikt

Fizettem a vpn-ért, használom, amikor nekem csak tetszik.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#9458) Samott válasza FőDudu (#9455) üzenetére


Samott
addikt

Nem, ugyanez mar volt korabban is a 444-en a kommentek kozt.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#9459) FőDudu válasza Samott (#9458) üzenetére


FőDudu
addikt

Azt meg sosem olvastam :)

Egyszer raneztem es akkor az oldal ugy nezett ki, mint egy kezdo HTML oldal keszito elso munkaja.
Oriasi betumerettel osszehanyt, egymas ala berendezett cimek...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#9460) FőDudu válasza Phülöp (#9457) üzenetére


FőDudu
addikt

Persze, azt csinalsz amit akarsz.
De egyre tobb ilyen oldal van/lesz - igy magadat szivatod meg a vpn miatti tiltasokkal.

FőDudu

(#9461) Samott válasza FőDudu (#9459) üzenetére


Samott
addikt

Oreg vagy... :) ha nem tetszik az origo akkor olvasd a 444-et, tetszeni fog.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#9462) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Toscanaba nem akar menni valaki romantikázni a párjával? Ingyen odaadom, de kocsival kell menni, mert ilyen kirándulósra terveztük. Firenze mellett egy kastély, romantikus baszós, 5 éjszaka okt 25-től
Én egyedül nem megyek, nincs idegem ennyit vezetni, asszony meg már nem annyira asszony, meg szarul is van, meg hülye is, max hozzá megyek ki elfenekelni meg ápolni ha megyek is valahová.
Sajnálom kibaszni a pénzt, majdnem 100 rugós

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#9463) Gabibácsi válasza Jahno (#9452) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ezekkel el lehet vacakolni, de nem olyan mint az amiga 1200-m hogy bekapcsolom, rákattintok az aladdinra oszt megy :)
Lehet buziskodni, csak az idegeket meg az időt is elcseszi

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#9464) Gabibácsi válasza hobizoli (#9453) üzenetére


Gabibácsi
tag

Egy linuxszal jobban menne, de alapvetően a weboldalak ilyenek, hogy viszik a ramot a picskuba már

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#9465) zetor2000 válasza hobizoli (#9453) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem egy jóval újabb Dell Latitude E4300 van. 2. gen i5, 4 GB mem, és az is lassú, mint az állat. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#9466) hobizoli válasza zetor2000 (#9465) üzenetére


hobizoli
nagyúr

van nekem egy Dell D630-som is
(ja meg vhol van egy D610-sem is :DDD )

a D630 az Core2Duo T7250 2GHz, 4GB RAM, 120GB SSD, 1Gbps LAN...stb, de azert attol sem kell seggre esni eppen meg igy SSD-vel sem, a HDD-vel ez is olyan volt, mint egy halal :DDD

pont azt neztem, hogy egy mai korszeru noti, ami 4core CPU, 8GB RAM, 250GB SSD, HD kijelzo, bill vilagitas konfigos, az nincs is 300-320k alatt
melle egy konzol gamerkedni 160-170k

baze, ~500k-bol olyan desktop gepet ossze lehet szorni, hogy ihaj

es TV-re kimehet az is HDMI-n

több drón kell ;P

(#9467) zetor2000 válasza hobizoli (#9466) üzenetére


zetor2000
senior tag

Sajnos a mai vga, memória és processzor árak nem kedveznek a "játékgépeknek".
Amúgy igen, elég tápos vas összejön annyiból. Monitor/TV nélkül.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#9468) hobizoli válasza zetor2000 (#9467) üzenetére


hobizoli
nagyúr

osszeraktam az elobb egy PC-t
R5-2600X CPU 6core/12thread, B450-s lap, DDR4-3200 16GB RAM, 500GB M2 SSD, 2TB WD HDD, 1070 VGA, BeQuite tap es NZXT haz….br 430k szinten vilagitos bill-l, mint a noti

ennyiert alig kapsz egy notit, amiben meg dedikalt VGA sincs, hanem a sima integralt
OK hogy elviheted magaddal, de...

munkatarsam egy 40" 4K-s TV-t hasznal a PC-hez meg a NFL-t nezni
siman csak atvalt a távirányítóval, hogy melyik bemenet keruljon ki a kepre
en is ezt a 32"-st annyira megszoktam, hogy a 24"-s is tok kicsinek tunik
itt most mellette a ~15"-s D630 meg egy kvarcjatek :DDD

ismi szolt multheten hogy o lecserelne a 3-3.5 eves HP notijat, mert "oreg" :U , es az akksi is fika, o nem vesz bele masikat
nezem mennyi egy olyan hasznaltan… haaat, ugy 60-70k-t er kb, mivel az akksi fika, ezert inkabb max 60-t
egy olyan uj noti, amit szeretne az 350-400k, szoval egy 300k-t bele kene tapsolni az ujba

mondtam neki figyi, ezt hagyd meg backup-nak, es ha utazol vhova, es fontos a gep, akkor vidd magaddal ezt, amugy rakj ossze egy sima nezetos desktop PC-t otthonra a mindennapi felhasznalasra
egy 27"-s monitoron sokkal elhetobb a net is, mint egy 15"-son, mas a felhasznaloi elmeny

összeraktam fejben egy konfigot, nem a legputribb es nem is a leg highendebb cuccokbol azert
R5-2400G, 8GB DDR4-3000 RAM, B450-s mATX lap, 250GB M2 SSD, 1TB WD HDD, DVDRW a mese CD lemezeknek, BeQuite 400W-s tap, CoolerMaster haziko, vilagitos bill… ez most megnézve szumma ~185k, meg egy olyan meretu monitor, amit o gondol
en min 24", de inkabb 27"-st raknek melle :DDD

most draga az intel CPU par honapja egy G4600 vagy G5500-nel jobb vetel nem igazan volt sima netezos gepre, de most mas szelek fujnak, annyiert most ilyen CPU is van mar
szerintem (!!) sokkal ertelmesebb ez, mint egy masik 15"-s foscsin szarakodni otthon

amugy nem viszi magaval ezt sem sehova, mert otthon van a fel eves kisgyerekkel egesz nap, a masik meg az oviban, reggel elviszi, delutan erte megy
aztan meg mindig jon ez a jaj mindjárt lemerul a gep
meg a nagyobbik gyerek mar feleri az asztalt, a multkor is majdnem lerantotta a gepet, ahogy nyújtózkodva elerte
biztos jo tett volna neki, ahogy a jarolapra lekoccol a kijelzo a sarkaval

több drón kell ;P

(#9469) qnadam válasza Gabibácsi (#9462) üzenetére


qnadam
veterán

24-én megyünk németiába, pedig tetszene.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#9470) Gabibácsi válasza qnadam (#9469) üzenetére


Gabibácsi
tag

Sajnálom.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#9471) -NoVa- válasza hobizoli (#9466) üzenetére


-NoVa-
őstag

Még mindig nem használok desktopgépet, 2012 óta kb egyszámjegyű órát játszottam tv-re kötött géppel összesen.
A Surface Pro 4 2 magos ULV procija meg a hozzá tartozó Intel GPU gond nélkül viszi a PUBG emlátort, Left For Dead 2-t, de túlnyomó többségben úgyis telefonon játszom. Akkuidőt meg hordozgatóságot vettem, nem gaming teljesítményt, és a ~10 óra meg a 800 gramm nagyon megérte nekem 3 éve az árát.
Másnak gaming notebook kell, megint másnak PC (egyes furcsa entitásoknak Amiga meg C64), de erőltetni, meg összehasonlítani hülyeség.
Ha anno a Surface 600k-s árából gaming PC-t építek, az kidobott pénz, mert csak avul, porosodik kikapcsolva, és veszít az értékéből.

(#9472) zetor2000 válasza hobizoli (#9468) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja. Jók is ezek az R5 procik. Isminek van olyan, eléggé nincs rá panasza.
Annyi g_ciség volt, hogy a boltban, ahol vetre, még kellett extra költségen BIOS-t frissíttetni a szervízben, mert egyébként még nem ismerte az alaplap.
350 körül van Xiaomi lapos idehaza a Xiaomishopban. Az általában elég, mert olyan, és akkor csak 290et kell költenie rá. A maradék felét megihatjuk, ha gondolod. i7/8G/256ssd/15,6" IPS, sajna angol a klavi.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#9473) Gabibácsi válasza -NoVa- (#9471) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen, ez pont olyan hogy ma egy olasz étterembe vittem a szüleimet, es az ebéd ára anyukám egyhavi kajapénze volt, azt mondta. De nem lehet összehasonlítani, kagylóleves, szarvasragu, stb

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#9474) zetor2000 válasza -NoVa- (#9471) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt azért halkan megjegyzem, hogy egy gaming PC megállja a helyét melóban is, ha kellene. Azért a gyors proci, sok ram, tápos VGA(k), a szupergyors SSD ésatöbbi, leszámítva a világítást, jól tud jönni meló közben, ha nem excel és word a munkavégzés alapja. Azonban ha CAD, DTP, videovágás/feldolgozás, miazmás a napi rutin, akkor meg tudja hálálni. Ezek azonban kevéssé hordozhatóak, bár van olyan is.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#9475) -NoVa- válasza zetor2000 (#9474) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azért melóban én adtam le elsőnek a desktop i7-et egy 2 magos ULV i5 notebook + dokkoló párosért. A többiek meg pár hónapig szívtak még a röghözkötöttséggel, mire rájöttek, hogy programozónak nem kell helyben komoly kihasználatlan teljesítmény.

(#9476) zetor2000 válasza -NoVa- (#9475) üzenetére


zetor2000
senior tag

Néha nekem is elég egy terminál, meg 9600/n/8/1 :) De szerintem nem baj, ha tud a cucc, ami nálam van.
Persze én is meggondolom, hogy egy 3-5 kilós laptop, vagy egy 30dekás tablet, vagy egy 20 kilós asztali gép.
Egyelőre melóban asztali és laptop, néha mobilteló, idehaza minden, ami lehet, azaz asztali PC, laptop, mobilteló, tablet. Persze ezek nem egyszerre, és nem egyidőben, és kizárólag szórakozás vagy szabadidő eltöltésére.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#9477) Gabibácsi válasza zetor2000 (#9474) üzenetére


Gabibácsi
tag

Fura lenne egy asztali gépet hazahurcolni meg mondjuk columbiába kivinni a hónom alatt...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#9478) zetor2000 válasza Gabibácsi (#9477) üzenetére


zetor2000
senior tag

Pedig van hozzá hevederem... egy thermaltake cucc, ilyen lanparti bag. Kicsit nehéz befűzögetni, de nem lehetetlen. A gépre persze biztos drágábban jutsz fel, mint egy sima kézipoggyásszal :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#9479) Gabibácsi válasza zetor2000 (#9478) üzenetére


Gabibácsi
tag

Akkor belátod mennyire életszerű :) home officera hazavinni, meetingre bevinni, pár földrésszek odébb meetingre bevinni...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#9480) hobizoli válasza Gabibácsi (#9479) üzenetére


hobizoli
nagyúr

de az ceges technika meg mindig, nem magan

több drón kell ;P

(#9481) Gabibácsi válasza hobizoli (#9480) üzenetére


Gabibácsi
tag

Munkára magán technika ???

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#9482) Grillo válasza zetor2000 (#9478) üzenetére


Grillo
senior tag

Fú, ez a ház ezzel a pánttal 2004 körül komoly menőségnek számított.

(#9483) Phülöp válasza Gabibácsi (#9479) üzenetére


Phülöp
addikt

Amikor én odébb lépek pár földrésszel, azt nyaralásnak hívom.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#9484) hobizoli válasza Grillo (#9482) üzenetére


hobizoli
nagyúr

meg "Lanparty"-s haz is, volt a tetejen egy fogoval :DDD
akkor meg CRT monitorral eleg zoral volt Lanparty-ra jarni

ma egy 22-24"-s LED monitor kb 3kg

:DDD

több drón kell ;P

(#9485) Gabibácsi válasza Phülöp (#9483) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nálunk most pl dél amerikai projekt megy

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#9486) zetor2000 válasza Grillo (#9482) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jam. Majdnem ilyenem van, csak az enyém Stacker. Éppen elfér ebben. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#9487) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Ah...nem turok meg desktop gepet otthon.

Cserebe van ilyen vacak most. Dlagaszagok:

Jatszos szett. Vettem egy uj ecset keszletet is.

Majdnem hasonlo mint ami a sulis tempera csak ezt nehezebb leirni.(aquarell es gouache szett) meg key skicc tomb uber nehez hidehpreselt lappal.

[ Szerkesztve ]

(#9488) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#9489) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Benzines porszivo valo igazi ferfiaknak. Az elektromossal csak bohockodni lehet.

(#9490) -NoVa- válasza BobaHWSW (#9489) üzenetére


-NoVa-
őstag

(#9491) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Jopofa kis steampunk vilag. Kello mennyisegu tulzas sose art egy reklamba.

Kulonosen tetszett, hogy egy dizel isuzu uj pickup reklam ment a video elott.:D

(#9492) eattila


eattila
csendes tag

Tegnap előtti erdős képek. kérdésesek, és a legtöbb mintha túlszaturált lenne. Erdőben, napsütésben elég durván sárga volt minden fény.

Ez tetszik a legjobban. A póz kérdéses, de valamiért nekem ez jön be.

Amúgy főleg jupiteres. De igen nehéz éleset lőni kevesebb fényben. Valahogy nem láttam teljesen. Erősen agyalok egy 80-200-as tartományon, 2.8-ban.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#9493) npera


npera
újonc

A hétvége elég máshogy alakult, mint gondoltam volna. Ha valaki nem bírja a félig-meddig egészségügyi témát, akkor az ugorjon.

Van egy kollégám, akivel a korábbi csoportomban dolgoztam együtt. A csóka imád főzni és grillezni, valamint nagyon ügyesen ácsol. Sajnos a házépítés közben tönkrement a házassága, aztán az asszony vitte a gyerekeket és egyedül él. Az előző hétvégén fantasztikusan szép idő volt és a csóka kiment bringázni, de nem igazán jól sikerült a túra. Kapott egy defektet az első keréken, a gumi lecsavarodott a felniről és beakadt a villa mögé. Gyakorlatilag beblokkolt az első kerék és ő meg átrepült a kormányon. Egy 50+ korú csóka, kicsit túlsúlyos figura. Hatalmasat esett, több bordája eltört, meg a kulcscsontja is törött. Meg elég durván beverte a fejét és lehorzsolódott mindenhol. Kapott valami morfiumos cuccot, meg felkötötték a karját aztán lehetet menni Isten hírével.

Mivel a csóka egyedül él, ezért oldhat meg magának mindent. És sem a családja, sem a cimborák nem törték magukat, hogy segítsenek neki. Megkérdeztem, hogy én tudnék-e valamit segíteni neki a hétvégén. Egy teljes hét alatt senki oda nem bagózott. A csóka mondta, hogy egy kis segítség nem ártana, így átmentem.

Először a kertben kellett rendet rakni. Leszedett egy csomó almát még korábban, de azok már megrohadtak, így lehetett több talicskányi almát komposztálni. Elrakni a fűnyírót, behozni egy asztalt a kertből, rendet rakni a ház körül. Tüzelőt bevinni neki a házba. A házban rendet rakni, mivel kimosta az összes takarót és a szófa huzatát mielőtt összetörte magát. Vagy egy órát kell rakodni ide-oda a lakásban is, mivel egyedül kábé semmit nem bírt megcsinálni a fájdalomtól.

Aztán kiderült, hogy fürödni sem tudott, így átvedlettem betegápolóba és letusoltam szerencsétlent. The good old way, amikor egyszerűen végig tusoltam, besamponoztam és lemostam. Mindenhol szó szerint, mivel szerencsétlen az alap higiéniai részét sem bírja most megcsinálni. Még olyan alap dolgok sem mennek, hogy zoknit felvenni, mivel vagy 3 borda lett elreccsentve.

Aztán főztünk előre 4 napra ebédet neki. Közben kiderült, hogy mivel vásárolni sem tud szerencsétlen, ezért ki fog fogyni a kaja a héten. Így alighanem szerdán meló után megyünk vásárolni vele, hogy legyen ennivalója. Szerintem akkor is le kell majd fürdetni, aztán átöltöztetni.

Hétvégére is betervezek egy túrát hozzá. Lehet, hogy jövő hétre már rendbe jön annyira, hogy az alap dolgokat meg tudja csinálni.
Engem teljesen elképesztett, hogy a családja így lesz@rja, meg a haverok akik nagyon boldogan mennek hozzá vendégségbe most oda sem bagóznak. Elég szomorú.

(#9494) blueboi69 válasza eattila (#9492) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nagyon jo kepek!

(#9495) blueboi69 válasza npera (#9493) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez tenyleg nagyon szomoru :(
Viszont nagyon jo, hogy segitesz neki, biztos vegtelenul halas erte! Szegeny elegge le lehet torve, nem lennek a helyeben. Otthon ulve a semmiteves is rossz lehet neki, ilyenkor meg raer atertekelni az eddigi kapcsolatait.

(#9496) blueboi69 válasza Gabibácsi (#9462) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Rokonsagban sincs senki? Mi mennenk, csak nem tudok most szabit kivenni, mert project van, raadasul asszony pont most hetvegen utazik el ket hetre anyosomekhoz kicsit, ugyhogy megint lesz idom barkacsolni :)

(#9497) BobaHWSW válasza eattila (#9492) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Haha..
Jo kepek. Az utolso kepen az tipikus anime/manga harcos csaj "bolcseszallas", nekem bejon.:) Szepek a szinek!

(#9498) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Enpera pofam leszakad... Neked viszont maxi respect. Szegyen vagy se de en hiszek a karmaban. En is megtettem volna a helyedben.

(#9499) #09908736


#09908736
törölt tag

2 hét szabi után 1000 hozzászólás. Szép.
Fiam 10. szülinapja volt, kapott sógoromtól egy ilyet. Tök jópofa, most kereshetek nagyobb/több akkut hozzá.
Végre sikerült kipróbálni az új biciklit is tegnap, meg a szülinapra kapott görkorit (nem vittünk magunkkal sisakot Mo-ra, így meg nem engedtük).
2 hét Mo, ez lett volna a nagy pihenő szabadságom, de egyes családtagok sikeresen szétbxszták a feelinget, sértődéssel, lelki nyomorral, inkább mentünk volna valami wellnessbe ebből a pénzből.
Volt bogrács is, az viszonylag jól sikerült.
Prága jól sikerült, bár a hotel elég gáz volt. Ittam sört, meg ettem knédlit. Gyerek meg gokartozott.
Még idén megyünk egyet Mo-ra, aztán jövőre redukáljuk az alkalmakat, teljesen felesleges beleölni a pénzt, ha idegbajjal jövünk haza és legszívesebben pofáncsapkodnék egy-két egyedet.

[ Szerkesztve ]

(#9500) Jahno válasza BobaHWSW (#9498) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg most vagyok úgy, hogy mindenki bekaphassa.

Ezer éves ismerős megint előkerült a múltból, de mindig csak akkor ha hirtelen kellett valami. Elpukkant a gázkazánvezérlésben 2 dióda és honnan lehetne szerezni most délután. Mondom haver akár ki is cseréli, közel lakik, de most éppen csinálunk 1-2 órás melót utána kitaláljuk. És bazmeg senki nem érti mi az az "este" vagy "2 óra mnúlva" vagy ilyesmik. Mire haverral végeztünk volna még írt Facén, írt SMS-t, meg felhívott kétszer, hogy namivanmár.

És mivel előtte héten is ez ment folyamatosan, hogy információs tudáskicserélő központként üzemeltem, meg ez kellene, az kellene, ugorjak már ide, fejtsük már meg azt, nézzünk rá 5 percre és nem tudok-e valakit aki valami. Blááááááááá. Nagy részéből elegem lett. Qnadam ettől függetlenül még kap bármit kölcsön és ezen anyázások egy része Gömbibára sem vonatkozik :-D Amit meg lehet oldani megoldjuk, de ezek az általános nyomulós türelmetlenkedések most nálam nagyon kiverték a biztosítékot.

Ráadásul pár elfekvő vackot meghirdettem, a vevők egy része tök értelmes, hétköznap 10-17h közt melóban vagyok, kiszaladok, átadom, kész, vagy este Csepel. Erre szó szerint zaklatnak, hogy 15 kerbe ki tudom-e vinni, ha mégsem jó, esetleg szombaton napközben Nuygati környéke jó-e, persze jó, erre pénteken ír egy SMS-t, hogy akkor 17:14kor Ferihegy, de egy percet se merjek késni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.