Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55043) Jahno válasza FőDudu (#55037) üzenetére


Jahno
őstag

Nagyok nem árulnak utcára, idehaza is "valamilyen" Kft szállítaná eredetileg ahogy mindenhol adott a disztribútori hálózat. Ezeket sem tudjuk. Csomó mindent nem tudunk. Egyelőre annyit mondtam, hogy első sarki gépért a 3 millió forint nem is sok. Lehet nem is akartak olyan sokat lopni (:- Vagy gép sincs, csak üres doboz, akkor viszont sok. Bosch mondjuk ebben annyira nem mozgolódik, de lehet már 1 hete nagyon is :-D

Amúgy most a fenti linket sem olvastam el rendesen, de ha kell akkor bepótolom, csak megszoktam, hogy mindenki is a levegőbe beszél. Nem tudjuk a konstrukciót, milyen szerződés, milyen gari, rendelkezésre állás, beüzemelés, szállítás, tartozék/szopószorzó. Ezt meg mindketten tudjuk, hogy piacon is forintosítható.

Nekem elsőre a típust sem sikerült kideríteni, csak fröcsögésbe botlottam aztán hagytam a fenébe, de látod odafent, aki egy ilyen kórházi motyót a sarki maszkhoz meg egy darab nyomtatott alkatrészhez viszonyítja annak is elég nagy baj van a fejében és nem fogja megérteni. Főleg mert nem az alkatrészen múlik, amit szó szerint fos ki magából a gyártósor 2 forintért, de azért most minden sarkon a lassú, drága, nem orvosi minőségű 3D nyomtatással kampányolnak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.