Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31551) FőDudu válasza WiZARD (#31545) üzenetére


FőDudu
addikt

700kWh az kb 1 havi energia fogyasztasunk.
Sok, mert tenyleg sok, de csalad nem sporol.

Ujabban a medence szuroje is napi sok orat megy, 300W nem keves.
Es akkor meg nem is foztek ebedet.

FőDudu

(#31552) FőDudu válasza Jahno (#31550) üzenetére


FőDudu
addikt

Szerintem csak egy Windows frisites kell vagy az akku doglott.
Az asztali gep meg kb hardver hibas.

Priviben kuldok szamot, aztan ledumaljatok.

FőDudu

(#31553) FőDudu válasza Gabibácsi (#31543) üzenetére


FőDudu
addikt

Rendezvenyterem, kiberlitek, garantalt :)
Csokiban nem rendeznek mar ilyesmiket?

Amikor onnan 2 utcara laktam, akkor heti/ketheti rendszeresseggel ment a retro...

FőDudu

(#31554) FőDudu válasza Jahno (#31542) üzenetére


FőDudu
addikt

Villanybiciklis kollega most epp az akkukat valogatja, hogy nagyjabol azonos kapacitasuak legyenek munkara fogva. Majd csinalok fotot, eleg durva az a 72db nagy akku.

FőDudu

(#31555) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Holnapi ebéd:

Este vágják, jó lesz :)

(#31556) Gabibácsi válasza Jahno (#31548) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem tökmindegy hol, úgyis kocsival kell mennem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31557) Gabibácsi válasza FőDudu (#31553) üzenetére


Gabibácsi
tag

Olyan kell ahol otthagyhatunk mindent
Csoki van még, de nem nagyon járok, a hely maga már elég szar lett

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31558) Sipi- válasza -NoVa- (#31555) üzenetére


Sipi-
tag

Nem szeretném, kevés a lába.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#31559) Gabibácsi válasza Sipi- (#31558) üzenetére


Gabibácsi
tag

ennek nem a lábát eszik, bro

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31560) eattila válasza -NoVa- (#31555) üzenetére


eattila
csendes tag

A gyerkőcök arca mindent elmond :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#31561) Jahno válasza FőDudu (#31553) üzenetére


Jahno
őstag

Csoki megy még minden pénteken, így 15 év után csupa új arc lesett furán, hogy mit keresek arrafelé, de szédölgős nyugdíjas klub az is, amit néha nem teljesen értek. Mire melóból odaérnék arra vége.

Sajna a mienk is eléggé délutános, kb. délután 5-6tól este 9ig, néha kis kerekítéssel, de egyelőre ennek is örülni lehet.

Rendezvényterem meg hát jahh, annak megkérik az árát és pakolódás/autózás/parkolás, ezt hobbizni főleg nem érdemes, összejövünk 5en és fejenként zsilliárd forint? Főleg mert az olcsóbb termek emeleten vannak, lift nélkül és jönne-menne a fene autóval, áááááá, ki van zárva, annyi sör nem létezik amiért bevállalnám, csak nagyon indokolt esetben, talánha. Felvetni meg nem érdemes, mert akkor jön a megmondás a csoportokban, hogy miért azon rinyálok, hogy miképpen nem lehet megoldani és ez meg ésamaz. Mert nem és én vagyok a főnök, az van amit mondok :-D

(#31562) Jahno válasza Gabibácsi (#31557) üzenetére


Jahno
őstag

Borkuckóban itt lehet hagyni, ha nem vetted volna észre (:- Egyéb esetben semmi nem is lenne, de még házon belül is laptopra váltottam asztali PCről, oszt sügerek máig nem értik miért nem szeretnék romokat tákolni és nagy dobozokat pakolni. Míg ez egy sör mellett belefér és röhögünk, addig jóság van. Utána bedobom az antiszociálist és kész.

(#31563) halapidori válasza Gabibácsi (#31529) üzenetére


halapidori
csendes tag

Este gyertek át. Hozzatok valami gépet meg játékot, amiben odavissza megverjük egymást. Én sütök pizzát (vagy amit akartok), alkohol akad. Ti meg elviszitek a nagymennyiségű elektronikai hulladékot. Na?

(#31564) Gabibácsi válasza Jahno (#31562) üzenetére


Gabibácsi
tag

Persze, borkuckó az jó, csak most éppen zárva, úgy értem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31565) Gabibácsi válasza halapidori (#31563) üzenetére


Gabibácsi
tag

"amiben odavissza megverjük egymást"
ez helyesen:
Amiben összevissza elverek mindenkit -már úgy értem te :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31566) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Ha kell , én elviszem a jahnot, de az neki korai lesz lehet :D meg én nem is ihatok csak csatos bambit
Jahno?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31567) Jahno válasza Gabibácsi (#31566) üzenetére


Jahno
őstag

Áááá, negatív, így legalább ebben a hónapban egyszer már hazaérek 9 előtt :-P

(#31568) Jahno válasza Gabibácsi (#31565) üzenetére


Jahno
őstag

Vérengzősben mindig nyer :wub: Ellenben kellene már egy szervezett WoW bajnokság. Főnyeremény egy darab tetrisz, mert abból sok van fenntartva ilyenekre :-D

(#31569) Jahno válasza Gabibácsi (#31564) üzenetére


Jahno
őstag

Idén kb. 10 napot volt zárva mindenstől, ennyivel számolni kell, meg el is dumálhattunk egymás mellett, teljesen igaza van, hogy hosszabbított szabira megy. Utána meg én :-D Egyszer ősz felé lesünk egy szombat vagy vasárnapot, na?

(#31570) Gabibácsi válasza Jahno (#31569) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem jó, akár nálunk is, és akkor ihatunk

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31571) Gabibácsi válasza Jahno (#31567) üzenetére


Gabibácsi
tag

én meg egyedül vagyok épp, max takaríthatok otthon
rendezem át a lakást hogy beférjenek a csaj cuccai

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31572) Jahno válasza Gabibácsi (#31571) üzenetére


Jahno
őstag

Használd ki míg lehet, mert úgyis a fejedre nől :-D

(#31573) Gabibácsi válasza Jahno (#31572) üzenetére


Gabibácsi
tag

Lehet arra várok :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31574) halapidori válasza Jahno (#31568) üzenetére


halapidori
csendes tag

Erről szó sincs, sokkal többet kellene kockulni hozzá :( dehát ma sem jön össze :P

(#31575) Sipi- válasza Gabibácsi (#31559) üzenetére


Sipi-
tag

Asszony kollégája mondta, hogy az a hús aminek 4 lába van, aminek 2 az meg a desszert.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#31576) Gabibácsi válasza Sipi- (#31575) üzenetére


Gabibácsi
tag

Maradi

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31577) Gabibácsi válasza halapidori (#31574) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én mentem volna, de most hogy nézne ki :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31578) Jahno válasza Gabibácsi (#31577) üzenetére


Jahno
őstag

Mondjuk gondoltam rá, hogy teraszon van kint villany, trafikban Tibi Atya fröccse, táskámból alapban össze tudok rakni egy 8-10 személyes bulit, de most akkor lazulok inkább odahaza. Jövő hét eleje is szabi, szeptemberben meg elhúzok nyaralni is. Jövő hétre semmit nem tervezek semerre, max. kis cégen kívüli PC rugdalást, és fotós mókát, és Bauhaus gyorsbevásárlást és....

(#31579) halapidori válasza Gabibácsi (#31577) üzenetére


halapidori
csendes tag

majd legközelebb :)

(#31580) npera válasza -NoVa- (#31555) üzenetére


npera
újonc

Jó a lurkók tekintete :C

(#31581) npera


npera
újonc

Holnap komplilkálódik a logisztika. Asszony 6:15-kor elindul itthonról, aztán a gyerekeket felkeltem 6:30-kor és megkezdjük a reggeli készülődést. Asszony megy Némethbe (téhával), aztán vasárnap este jön. A csüti, meg a péntek még istenes lesz, mert akkor leadom oviba a két mókamestert és utána melózok római arcéllel. De a szombat és vasárnap durva lesz, akkor majd ki kell fárasztani őket, hogy ne tépjék szét az egész lakást a bugyborékoló energia miatt.

(#31582) zetor2000


zetor2000
senior tag

#legújabb lomjaink rovat:

4K, 2x HDMI, DP, USB-C + 2x USB3 normál, ami kell. LG 27UK850. Eddig tetszik, csak meg kell szokni a 20" hoz képest...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#31583) ncc1701 válasza npera (#31581) üzenetére


ncc1701
veterán

Vidd el őket hegyekbe kirándulni. Itthon plö kevély hegy tökéletes lenne, ha nem perecelnek orra a 45 fokos emelkedőn a köveken, akkor nyertél. Nagyon altatni nem kéne őket.

(#31584) Jahno válasza qnadam (#31480) üzenetére


Jahno
őstag

Meglestem, 70-300 G-s alap volt. Jövő héten kölcsönkérem, mert 300ezer pénzért szar :-O Ilyen nincs.

(#31585) Jahno válasza npera (#31581) üzenetére


Jahno
őstag

Hú, ezek az utazások. Nekem kimarad, de most egy csomó haverral tervezni kellene és folyton németekhez járnak, vagy éppen "kiugrott 3 napra", aztán jön a "csöppet még maradni kellene duma". Némelyik félelmetesen tervezhetetlen.

(#31586) Jahno válasza ncc1701 (#31583) üzenetére


Jahno
őstag

Néha úgy van, hogy "ahogy azt Móricka elképzeli" :-D Gyerekes ismerősök tudnak mesélni, mikor ilyen után a szülők alig csak életben esnek haza, vagy kölök a haza úton pont kipiheni magát, aztán persze feltöltve odahaza randalírozni kezd és menjünk el kerékpárral focizni opciót nyomja arcon pörögve. Főleg ha kettő van és felváltva alszanak/pörögnek :-D

(#31587) qnadam válasza Jahno (#31584) üzenetére


qnadam
veterán

bármi lehet, de az biztosan :D
aztán ha holnap ha minden jól megy, viszek neked egy ilyet, hátha Tumorral meg tudjátok gyógyítani

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#31588) Sipi- válasza Jahno (#31586) üzenetére


Sipi-
tag

Barátunk 11 éves gyereke amikor Ausztriában voltunk, akkor nagyon durva volt. Elmentünk egy kilátóhoz (az is volt kb 200 méter szintemelkedés), onnan Ők (egy szülő, 3 gyerekkel) átmentek a falu másik végére majd onnan toronyiránt fel a hegyre a piros sÍpályán (mi kabinos felvonóval mentünk inkább, szintben az is volt kb. 350-400 méter). Majd onnan le. Lefelé menet a gyerek még futkározott :) Én nagyobbik fiam is megcsinálta velük. Én nem biztos, hogy bírtam volna.
Persze közben volt "tankolás" (szendvicsek) meg pihenő (leülés, de alvás nem).

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#31589) Jahno válasza qnadam (#31587) üzenetére


Jahno
őstag

Nem mondod, hogy ilyet? Még dísznek is, csak asszony meg ne hallja :-D

(#31590) qnadam válasza Jahno (#31589) üzenetére


qnadam
veterán

ilyen, és két obi van hozzá.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#31591) Jahno válasza Sipi- (#31588) üzenetére


Jahno
őstag

Haver azért vett egy pár kis rádót, hogy gyerekkel néha tudjon dumálni, mert míg a felnőttek sétálnak A-ból B-be, addig a gyerek 500+ méteres körben előrefut, visszajön és egyéb véletlenszerű pályákon kering, mint a búgócsiga, aztán ezen dumálnak meg csipognak egymásra.

(#31592) qnadam válasza Jahno (#31550) üzenetére


qnadam
veterán

ne is mondd, a másfél éves xps-emben az eredeti rengeteg órás üzemidőhöz képest már gyalázatos állapotban van az akku :( oké, egy ideig hosszan tápon volt, nekem meg nem tűnt fel, hogy hagyja merülni 95%-ig, majd rátölt folyton, de azért már na. az akkuárakat nézve lehet, hogy veszek hozzá power bankot :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#31593) Sipi- válasza Jahno (#31591) üzenetére


Sipi-
tag

Én az várom, hogy nagyobb legyen a gyerek és vigye a saját cuccát. Meg lehet, hogy nekem kellene pakolni, nem asszonynak, mert most egy 20 meg egy 30 literes Decathlonos túratáska van telipakolva egy-egy túra alkalmával, ami azért erősen visszaveti az ember teljesítményét. De ha vinné mindenki a saját kulacsát és esőkabátját, akkor már egyből mínusz két kg.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#31594) Jahno válasza qnadam (#31592) üzenetére


Jahno
őstag

Ebben még Tumorral sem feltétlen értünk egyet, meg szoftver kérdése, de ha sokat lóg töltőn akkor ki kell venni. Aztán szív vele a fene, de lehet a végén még a sajátomba veszek akkut is.

(#31595) zetor2000 válasza qnadam (#31592) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem egy Acer jutott munkába, nem rossz gép, szeretem. Felnyitod a tetejét, és bejött a Win10, kábé annyi idő alatt, mint a C64nél a rencer. Ebben tojt be az akku, most ez már csak "hordozható gép", akkus ideje 0, mert kivettem. Púposodott. De annyira, hogy a klavi meg a touchpad gombjain is érezni lehetett, hogy nem oké.
Volt kolega Samsung Series 9esén látni is lehetett, mert olyan lett a touchpad 2 gombja, mint a lepkeszárny. :)

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#31596) Gabibácsi válasza zetor2000 (#31595) üzenetére


Gabibácsi
tag

majd nyomunk összehasonlító tesztet a c64-gyel
csak nehogy pislogjál nagyon :D
és nem púposodik benne a kondi sem :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31597) blueboi69 válasza Sipi- (#31593) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez a szülőség ez ilyen. Várod, hogy elkezdjen járni, beszélni,egyedülvinniacuccait, bringázni, stb, aztán várod,hogy elköltözzön és önállóan helyt tudjon állni, aztán várod, hogy meglátogasson :)

De amúgy igen, én inkább az ilyen 5-15év közötti kort várom, amikor még szülővel akar lenni, de már lehet vele sokmindent csinálni, mint kirándulni, csónakázni, bringázni és jóeséllyel élvezi is.

(#31598) blueboi69 válasza Jahno (#31567) üzenetére


blueboi69
csendes tag

9 előtt??? Én ha már 4után érek haza, abból a két napból amikor bejárok, akkor már pánikhelyzet van itthon, hogy hol csavargok már ennyit :D

(#31599) blueboi69 válasza npera (#31581) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Játszótér vagy vmi egyszerűbb sport már kevés?

(#31600) Gabibácsi válasza blueboi69 (#31598) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jahno kicsit más életmódot folytat mint a normális emberek :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.