Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31301) -NoVa- válasza FőDudu (#31297) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az egyetlen dolog, ami miatt upgradelek, az az, hogy végre megjegyzi kikapcs után is, ha lekapcsoltatom a ledet. Az EQ akkor fontos, ha nincs a telefonnak saját, Samsungban van több eszköze fülest hangolni. HWA 2.0 még lehet jó, de az LDAC mellett nem biztos, hogy jobb érdemben. Majd ha lesz PC-m 500 km-nél közelebb, megnézem. Most tengerben ázás a menü.

Az ES100-al szemben az ára elég tényező, hiába jobb kicsit, ha majdnem duplaannyiba kerül. A balanced kimenet miatt esetleg rendelek majd USA-ba, és elhozzák a csajok ha erre járnak épp. Ott van olcsóbban, 45k huf-ot nem ér.

(#31302) FőDudu válasza -NoVa- (#31301) üzenetére


FőDudu
addikt

Jah. USA-ban a HIDIZS USB-C Dac is 28 dolcsi, annyiert mar a HK soundsticks II ele is elgondolkodnek.

Meg 1 a zsebbe, ha netan fulessel kellene valami hallgatni.

Aztan lenne egy USB hub, abba meg a halokabel, a WD mybook, a hidizs hangkabel.

Igy 1 USB-vel meglenne a dokkolas.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#31303) ncc1701 válasza Samott (#31287) üzenetére


ncc1701
veterán

Haver új céges ford fiestája kb 2 literrel eszik többet, mint az elötte levő 6 éves forma swiftje. Ugyanazon a szakaszon. Ugyanúgy 1.2 benzin.

Én fognám az azonos kategóriájú kocsikat, ugyanúgy tesztelném fogyasztásra, a legrosszabbul fogyasztó típusok forgalmazását mondjuk évente tiltanám.

[ Szerkesztve ]

(#31304) Vodike válasza FőDudu (#31267) üzenetére


Vodike
tag

Na ma a szoban forgo szloven-horvat hataratkelon jottunk volna at horvatokhoz, ha nem lett volna 10km-es sor. A waze elvitt minket egy kisebb hatar fele, ahol tenyleg ki volt irva, hogy arra ne. Megallitott minket a rendor. Haverom horvatul mondta neki, hogy nincs kedvunk kivarni a sort, majd intett, hogy menjunk nyugodtan.

exTiga

(#31305) npera


npera
újonc

Fast food....

7 Hour Roast Beef On The Firebox Camping Stove! Best Camp Food Ever!

(#31306) zetor2000 válasza blueboi69 (#31040) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem értem a problémád... :DDD

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#31307) qnadam válasza Jahno (#31281) üzenetére


qnadam
veterán

lassan fillérekért lehet kapni 5d2-t is, azzal még fényerőd is lesz, meg szűk mélységélességed :) de panám is van, értem én, hogy az miért jó.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#31308) qnadam válasza FőDudu (#31291) üzenetére


qnadam
veterán

hol érdekli ez a neppert?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#31309) Gabibácsi válasza Vodike (#31304) üzenetére


Gabibácsi
tag

Köcsög horvátt(h) penzbeszedők! Négy!

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31310) FőDudu válasza Vodike (#31304) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha pedig priviztel volna, akkor dugoba sem kerulsz.....
:DD

FőDudu

(#31311) FőDudu válasza -NoVa- (#31301) üzenetére


FőDudu
addikt

Amugy kabellel vagy BT-on hasznalod?
BT nekem szakadozott LDAC mellett, ezert pbobaltam az upgrade-et ami meg megolte...

FőDudu

(#31312) FőDudu válasza Gabibácsi (#31309) üzenetére


FőDudu
addikt

Akivel eddig iden beszeltem az azt mondta, sosem megy tobbe a horvatokhoz...
Draga, lehuzos, szar kiszolgalas (ott sincs ember), tomeg, stb.

Neked mi volt a nyaralas alatt?

FőDudu

(#31313) npera


npera
újonc

Ez most egy "picit" túlment a normál és gyakorlatilag "rutin" autógyújtogatáson. Valaki vagy valakik felgyújtottak egy vasútállomást Hässleholm városában, ami teljesen leégett. Közben a vezetékeket tartó szerkezet rádőlt a sínekre. Az ott futó kábelek is átégtek és a sínpálya is sérült az intenzív hőtől. A Stockholm felé futó vasúti forgalom normálisan ezen a vonalon halad, de most kiesett a szakasz a közlekedésből.

Egy ekkora állomást a normális építési tempót feltételezve kábé akár évekig is építenek, de most 1 hét van rá, hogy eltakarítsák a romokat a sínpályáról és újra üzembe helyezzék a biztosítóberendezéseket és egyéb kábeleket. Kábé 4000 kábelt kell újra összekötni.

A korábbi hetekben volt több kísérlet különféle kormányhivatalok felrobbantására is (!), de még időben hatástalanították a pokolgépeket. Viszont több esetben is berobbantották egyes hivatalok bejáratát az orszább különféle pontjain.

Most a rendőrség próbál felkészülni a közelgő iskolai évre, ilyenkor ugyanis a "nyugtalan fiatalok" vandalizmussal szokták kezdeni az iskolaévet. Ilyenkor felgyújtanak parkoló autókat vagy komplett parkolóházakat és csapdákat állítanak a mentőknek és tűzoltóknak, majd csoportosan támadják meg őket molotov-koktéllal és kövekkel. Közben a "társadalom védelmét és készenlétét biztosító hatóság" (MSB) a fake news-t okolja a történtekért, mivel a Svédország rossz hírét keltő hírek okozzák szerintük az erőszakhullámot és extrém vandalizmust.

Vicces ország ez...

(#31314) FőDudu válasza eattila (#31280) üzenetére


FőDudu
addikt

A ... az hatranyos helyzetu nepcsoportot takar?

Ilyenkor nehez a dontes.
Nem tudom mit ten ek a helyedben.

A jobb iskolahoz neha utazni kell, ez nem meglepo. Kozep es foiskolat a szuleimtol 300 kilometerre nyomtam le....

FőDudu

(#31315) Vodike válasza FőDudu (#31310) üzenetére


Vodike
tag

Megfordult a fejemben, mert Portorozban jo helyet kerestunk ebedelni. Vegul talaltunk, de nem volt jo szerintem a tengeri hallevest kiveve.

A pincer panaszkodott, hogy nincs ember, az arak az egekben es a horvatoknal sem jobb a helyzet. Egyebkent sztem eleg draga volt minden amivel talalkoztunk...

[ Szerkesztve ]

exTiga

(#31316) FőDudu válasza npera (#31313) üzenetére


FőDudu
addikt

Nincs ott valami polgarorseg vagy egyeb onszervezodo szervezet amelyik idoben tudna ertesiteni a hatosagokat a deviansok tevekenysegerol?

Nem azt mondom, hogy minden sarokra onkentes, de ahogy itt onkentesek iranyitjak az autokat a lakohelyuket megovando a turista hordaktol (mert nagy reszuk nem rendor, csak sima diak egy mellenyben), ugy talan ott is lehetne valamifele megfigyelo szerepet adni a lakossag kezebe.

Vagy a lakossag apatiaba sullyedve tudomasul veszi a rendbontast es ennyi?

FőDudu

(#31317) FőDudu válasza Vodike (#31315) üzenetére


FőDudu
addikt

Nagy zsufoltsagban a legjobb hely is hibazik.

Pl. az eddig hibatlan Cacao-ban az egyik fagyi jeges volt csutortokon.
De amennyi turista es helyi nyomult a nemzeti unnepen, az a csoda, hogy egyaltalan menni lehetett az utcan.

Amugy merre voltatok? Van par jo halas hely, meg van par durvan turistakra szakososdott is a kornyeken.

A turistakra szakosodott sem szar, csak ott helyi nem eszik mert draga es nem a szokasos kiszolgalas van.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#31318) -NoVa- válasza FőDudu (#31311) üzenetére


-NoVa-
őstag

BT-n, és általában a 2 zsebem közti távot még kibírta. Nem kell letakarni.

(#31319) FőDudu válasza Vodike (#31315) üzenetére


FőDudu
addikt

Kollegak es vendegek is azt mondjak, hogy a horvatoknal baj van.

En par bevalt helyre jarok (Stari Podrum, Buscina), azok hozzak az evek ota megszokott szinvonalat.

Portorozsban meg kb 2 helyre jarunk azok is.
Mondjuk ezek 20-30 fos kis ettermek, ahova a helyiek jarnak.

Zlato Sidro amit ajanlanek. Ott pizzatol a halig kb minden jo volt eddig. Persze mi nem gurmesagra porgunk :)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#31320) npera válasza FőDudu (#31316) üzenetére


npera
újonc

Az rasszizmus lenne.

Egy normális társadalomban van pár szervezet, aminek "erőszakmonopóliuma" van. Rendőrség, katonaság és hasonlók. A társadalom átlagos elemei nem gyakorolhatnak erőszakot, mivel a monopóliummal rendelkező szervek megvédik őket egyfajta társadalmi szerződés keretében.

Nos, Svédországban ez kezd megdőlni. A rendőrséget szétzilálták a zöldek/szocik/vörösök és nincs esély sem rá, hogy megvédjék a lakosságot. Így ki fog alakulni szépen az önbíráskodás, mert arra számítani is kár, hogy a rendőrség rendet tart fenn vagy bűnügyeket göngyölít fel.

Most nyáron elkezdett a belföldi terrorizmus erősödni. Az is kiderült, hogy a "határzáruk" semmit nem ér. Elkaptak egy üzbég terroristát, akit 3 éve kiutasítottak, de most újra itt van és megpróbált legázolni embereket autóval. A Stockholmban teherautóval trancsírozó Akilov haverja volt ez a csóka, a kocsi tele volt késekkel és bárdokkal és benzines kannákkal. A gázolásos merénylet után akart még kaszabolni és gyújtogatni, de a járókelők bejelentése alapján sikerült időben elkapni.

A rendőrséget teljesen lefoglalják a bandaháborúk, a terroristák kergetése és az erőszakos baloldali félterror szervezetek kezelése. Olyasmire nincs erőforrás, mint csoportos nemi erőszakok, csoportos rablások, csoportos vandalizmus, spontán tömegverekedések 50-100 ember között, gyorshajtás, közúti szabálytalanságok, lopások, betörések, rablások, idősek sérelmére elkövetett bűntények, gyilkosságok, satöbbi. Ezeket kábé sosem derítik fel, mivel még a nyomozásra sincs erőforrásuk.

Innentől viszont az lesz, hogy az emberek elkezdenek majd maguk intézkedni. Leginkább a nem svéd bevándorlók. Ha egy már letelepedett exjugó vagy albán vagy közel-keleti figura látja, hogy nem történik semmi, akkor az nem fog tátott szájjal csodálkozni és hápogni, hanem kézbe veszi az ügyet. Akkor annyi lesz a különbség, hogy az arányosság elve nem valósul meg. Tehát mondjuk egy gazdaságban ha lopják a dízelt a litván bűnözők, akkor nem beviszik őket és elengedik, hanem ott helyben felkoncolják, aztán mehet a meszesgödörbe. Gödör van, mész van, gond nincs.

Én majd PK-módon fogok aggódni az események ilyen alakulása miatt, mert jó ember vagyok.

(#31321) FőDudu válasza npera (#31320) üzenetére


FőDudu
addikt

Miert lenne rasszizmus egy polgarorseg?

Nem valakik ellen (marmint tarsadalmi vagy nepcsoport), hanem valaminek a vedelmere vannak.

FőDudu

(#31322) Jahno válasza qnadam (#31307) üzenetére


Jahno
őstag

Nem sokkal drágább az A7, de akkor meg ismét más a szitu :-D Esküvőn is nézegettem, így simán 2 gép kellett, amúgy a gyengébbik 24-105el el is lettem volna a nap 90%-ban, de ezt fotós csoportba nem merném leírni :-)

(#31323) Jahno válasza FőDudu (#31321) üzenetére


Jahno
őstag

Mert az újság és a közvélemény azt mondja. Nálunk ugyanez pepiptában a brazilokkal, megfognak 5öt az utcában kocsifeltörésért, aztán már sírnak is, hogy jajj, jajj.

(#31324) Gabibácsi válasza FőDudu (#31312) üzenetére


Gabibácsi
tag

Mi tavaly is voltunk, nem volt rossz. Balkán, de nem gáz.
Szállás jó volt , mindkétszer.
Éttermek drágák, büfék olcsók, lidl normális.
Autópálya drága és kőkorszaki a kapuzás.
Szlovániánál még mindig jóval olcsóbb, amúgy oda mennénk.
Es ami nagyon jó, hogy nagyon közel van kocsival, gyerekkel ez szempont.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31325) zetor2000 válasza Gabibácsi (#31324) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez a Szlovánia érdekes ország...
Szlovákia vagy Szlovénia? :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#31326) FőDudu


FőDudu
addikt

Tegnap azon torpoltunk mit eszunk ma. Nos problema megoldva.

Gyerekek kitalaltak, hogy szalonna es kolbasz sutes. Tiz korul nekikezdtek. Tuzet raktak, arra grillracs es kivittek az egyik viseltes serpenyonket.

Aztan kimentunk mi is.
A szomszed nagy tolgyfaja alatt volt a helyszin.

Aztan jott a szomszed, hozott bort. En vittem sort. Majd meg elokerult masfajta szalonna, hagyma, csirkemell sonka, rendes sonka.
Majd jott a harmadik szomszed is, eppen ment permetezni a szolot. Kiszallt a traktorbol, leszedett par cukordinnyet a szemben levo foldjerol - megvolt a desszert is. Hozott meg bort, beszelgettunk. Most kozosen elmegyunk furodni a folyon egy olyan helyre ahol a viz termeszetes, kobol kialakult medencekben van es olyan mint egy-egy rendes epitett medence.

Migransokrol is beszeltunk. Kb 2 eve volt itt 8 ember. Este tizkor. Szepen megkertek a szomszedot hivja a rendorseget. Hivta, elmondta mi tortent, megkinalta oket etellel/itallal es megvartak a rendoroket.

FőDudu

(#31327) Jahno válasza FőDudu (#31326) üzenetére


Jahno
őstag

Gyerek inkább ne találjon ki semmit, nem ért hozzá.

(#31328) FőDudu válasza Jahno (#31327) üzenetére


FőDudu
addikt

Szuloi felugyelet adott volt....
Amugy kitalalni kitalalhat, de nem o dont.

Ha a szulo nem ert egyet, akkor nem ugy lesz.
Mert a szulo jobban tudja.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#31329) Sipi- válasza Gabibácsi (#31324) üzenetére


Sipi-
tag

A közel a Mátra meg a Balaton :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#31330) Gabibácsi válasza Sipi- (#31329) üzenetére


Gabibácsi
tag

A Balaton kurvamesszevan nyáron, minden nap több baleset, dugók.
Somogyból viszont a Horvát(h) tengerpart már közel van.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31331) Gabibácsi válasza zetor2000 (#31325) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szlovénia.
Szlovákia az az a hely ahol csehül beszélnek a magyarok?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31332) npera válasza FőDudu (#31321) üzenetére


npera
újonc

Itt simán "érv" a rasszizmus. És bármire rámondják. És utána a kör bezárult. Ha rasszista vagy, akkor izolálni kell tégedet és kizárnak mindenből.

Jäntelagen megvolt?

Jantelagen - Skandinávia titkos törvényei

Talán emiatt szeretjük annyira az északi országok lakóit – érdemes megtudni, mit jelent. Egy dán-norvég író, Aksel Sandemose 1933-ban egy Jante nevű (kitalált), zord dán faluról és annak lakóinak életéről írt regényt – az írásmű azóta a modern skandináv gondolkodás alapköve lett, bár nyilván úgy viselkedtek már előtte is arrafelé a népek. A Jantelagen, azaz a Jante-törvények lényegében a közösségbe tartozás íratlan szabályait írják le, amelyek:

Ne gondold, hogy különleges vagy
Ne gondold, hogy egyenlő vagy velünk
Ne gondold, hogy okosabb vagy nálunk
Ne képzeld magadról, hogy jobb vagy nálunk
Ne hidd, hogy többet tudsz nálunk
Ne gondold, hogy fontosabb vagy nálunk
Ne gondold, hogy jó vagy valamire
Ne nevess ki bennünket
Ne gondold, hogy bármelyikünk is törődik veled
Ne gondold, hogy bármire is megtaníthatsz bennünket

Ikea, Bang & Olufsen, vagy akár Saab és Volvo - Jante törvénye (svédül: Jantelagen) diktálta mindnek a kinézetét.

(#31333) npera válasza zetor2000 (#31325) üzenetére


npera
újonc

Mindegy, a fórumon szerintem mindenki idősebb náluk :C :Y

(#31334) npera válasza Gabibácsi (#31330) üzenetére


npera
újonc

Aztán lehet menni téhába' :C

(#31335) npera válasza Gabibácsi (#31330) üzenetére


npera
újonc

Somogyh végén van egy néma há, nem? Meg a rosseb :C :Y

(#31336) Gabibácsi válasza npera (#31335) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nincs,
Somogy előtt az van hogy Setét :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31337) npera


npera
újonc

Párizsban fel fogják gyorsítani a szendvicsek elkészítését ezután.

az elkövető nehezményezte, hogy túl lassan készül el a szendvicse, ezért lőtte nyakon a férfit.

(#31338) npera válasza Gabibácsi (#31336) üzenetére


npera
újonc

Tudom, voltam ott sokat. Anyukám nagybátyjának volt szőlője és mentünk segíteni szüretelni. Én daráltam. Nagypapám meg mesélt a hadifogságról és a repülőgépes kalandokról. És amikor elég nagy voltam hozzá, akkor én vezettem a Wartburgot.

(#31339) FőDudu válasza Gabibácsi (#31336) üzenetére


FőDudu
addikt

De az mar TH-val.
Seteth :)

FőDudu

(#31340) FőDudu válasza npera (#31337) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk akkor ongyilkos lenne sok magyar, mert a kebab kb 5-10 perc.

Ugyanis a kiszolgalo nem sieti el a dolgot, szepen megvarja amig megsul a hus, ha kell tobb fordulatot var amig a szine megfelelo lesz. Levagja a barddal (bar a masik ilyen elktromos csontozokest hasznal ami kb korfuresz szeruen hamoz). Aztan a levagott csikokat egy masik kessel szepen osszevagja. Elotte lehet meg meg is elezi a kest. Kozben a pita helyett hasznalt kb 6-8 cm vastag (negyed) kenyer mar a kontaktgrillben sul. Nem mikroznak, rendesen atsutik a pekarut. A 6-8 centibol lesz kb 2 centi (kozben neha kezzel ra is nyom, hogy lapuljon), aztan szepen szetnyitja. Megkeni 2 fele szosszal (alul/felul). ezutan jon bele 4-5 fele zoldseg, majd a zoldseg tetejere belerakja az elozoleg felcsikozott hust. Meg egy kis joghuros ontet a tetejere, igeny szerint kis csipos, es kesz.

Nem gyors folyamat, de minden osszetevo megsult rendesen es az ev minden napjan ugyanolyan.
(igaz ehhez kockazott konzerv paradicsomot hasznalnak, de abbol jo minosegut).

Izre (nekem) tokeletes, elelmiszeriparis nejem szerint a folyamatok is biztonsagosak - ergo gyerek es o is megeszi.

Megszoktuk, hogy nem az a porgos kiszolgalas ahogy Budapesten, meg nem McDonalds.
Igaz, hogy a kozeli pizzeria kb 10-15 perc alatt megsut egy pizzat - szoval ha nagyon gyorsan ennenk akkor kb szendvics vagy burek ami azonnal van.

FőDudu

(#31341) FőDudu válasza npera (#31332) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez azt jelent, hogy olyanok mint a svajciak es sosem fogadnak be?

FőDudu

(#31342) FőDudu


FőDudu
addikt

Nejemnek kene egy bringa.
De akkor mar legyen elektronyos.
Meg legyen helyi.

http://sbikes.si/si/elektricno_kolo_s-bikes_t50e/
Ez 28" es elvileg 9 fokozatu a valto es fokozatmentes az elektromos rasegites.
70 kilometerre saccoljak az akkut, tehat elso ranezesre nem rossz.

Amugy a kinezett verzio 18 kilo mindennel egyutt (sarvedovel/saroglyaval/lampakkal).
Velemenyek?

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#31343) npera válasza -NoVa- (#31318) üzenetére


npera
újonc

Nova, sikerült az AA-tálcás mod a Taranis Q7-el.

Sima barna IKEA Ladda Eneloop van benne 6 db. Silabizáltam a netet és arra jutottam, hogy cellánként 1,1V lesz az alsó határ (6,6V totál) és cellánként 1,3V (7,8V totál) a felső határ. Az alacsony akksi riasztást 6,8V-ra raktam.

Ez kábé jó, vagy teljesen rossz ötlet?

A fenti ábra fehér Eneloop Pro elvileg, de arra gyanakszom, hogy karakterisztika hasonló. A töltőből kivett 1,4V-os cellafeszültség igen hamar elmúlik, utána 1,3V körül tanyázik sokáig. Végül 1,1V után elkezd meredeken esni.

(#31344) npera válasza FőDudu (#31341) üzenetére


npera
újonc

Ha érted, hogy miként működnek és alkalmazkodsz, akkor megbarátkozhatnak veled. De sosem leszel svéd. Mondjuk én nem is akarok.

Az értelmesebb svédekkel lehet komolyabb dolgokról is beszélgetni, de rettentő lassan lehet eljutni odáig, hogy megnyíljanak előtted és igen komoly diplomáciai képesség kell hozzá. Ha látják rajtad, hogy megpróbálsz beilleszkedni és nem pipálod ki azonnal a no-go pipák valamelyikét, akkor van esély.

Viszont ha valaki azt hiszi, hogy pár év ittlét után befogadják és ez bármiféle pozitívumot jelent társadalmilag és szociálisan, akkor igen komoly pofáraesés lesz a vége, mire egyszer majd kiderül az igazság. Mert valaki úgy viselkedik vele vagy elszólja magát és utána lehet lelkizni.

Én nem lelkizni jöttem ide, hanem dolgozni. Ha bárki megkérdezi, hogy mit csinálok itt, akkor azonnal kapja a választ, hogy turista vagyok és ez egy érdekes utazás.

(#31345) Gabibácsi válasza FőDudu (#31340) üzenetére


Gabibácsi
tag

Miért lenne öngyilkos sok magyar, Párizs már Magyarország?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#31346) npera válasza FőDudu (#31342) üzenetére


npera
újonc

Az ilyeneknél a láncot eléggé kell ápolni, mert komoly terhelést kap. Tanítsd meg asszonyt, hogy erős terhelés alatt ne váltson, a váltás pillanata alatt minimalizálja a terhelést. Akkor nem roppantja meg a láncot 250W-os motor rásegítés mellett.

(#31347) npera válasza Gabibácsi (#31345) üzenetére


npera
újonc

Csigazabálók a spájzban vannak.

(#31348) FőDudu válasza npera (#31344) üzenetére


FőDudu
addikt

Akkor nalatok mas a szitu.

Mi itt siman el tudjuk kepzelni az eletunket, sot a gyerek jovojet is, szoval eszunkben sincs azon gondolkodni merre mozduljunk a jovoben. Persze az elet majd irja a forgatokonyvet.

FőDudu

(#31349) FőDudu válasza npera (#31346) üzenetére


FőDudu
addikt

Ennel nem a lancon keresztul hajt. Hatso agyban van a motor. Gondolom ott max egy racsnis rendszer van ahogy a rendes bringakon, nem?

Amugy muszaki tartalomra nem tunik rossznak, 10800mAh akku, 250W motor, Shimano Deore valto, Tektro hidraulikus tarcsafekek, Selle Royal nyereg, szinusos kontroller, 18 kilos osszsuly...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#31350) FőDudu válasza Gabibácsi (#31345) üzenetére


FőDudu
addikt

Mert hulyet kapna ha 10 percig kell varni egy Gyrosra :)

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.