Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#122901) npera válasza Sipi- (#122896) üzenetére


npera
újonc

Ah, úgy már érthető. Én közben javítottam a számot a korábbi hozzászólásról, teljesen rossz mezőt néztem az appban :B

(#122902) NauTiLUS_HUN válasza Samott (#122900) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Én is bírom amiket előad, DIY téren is :)

(#122903) qnadam


qnadam
veterán




pár méterre a 41-es villamostól

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#122904) npera


npera
újonc

Kisebb kihagyás után végre kijutottam repülni. A planéták egy vonalba kerültek. Nem esett (!), hétvége volt és nem kellett semmit csináljak kábé 2 órán át (!). Így feltöltöttem az akksikat, aztán gyí.

A szél fújt, mint az állat, de most örülünk, mert akkor nem drága az áram.... :W

Semmi extra manőver nem volt, csak örömködtem. Szlalom és gyakoroltam, hogy fél powerloop, aztán csűrővel megfordítom és lehet menni tovább. Egyfajta felfelé Immelman, ha úgy teszik.

(#122905) Sipi- válasza qnadam (#122903) üzenetére


Sipi-
tag

Tényleg sok eső volt mostanában, de nem gondoltam volna, hogy ennyire. :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#122906) npera


npera
újonc

Lehet, hogy pár hónap múlva oda a "mezőm", ugyanis a Volvo Trucks kapott egy gyorsított elbírálású engedélyt, hogy kibővítsék a területüket és építsenek egy új tesztpályát. Élek a gyanúperrel, hogy a lovastanya pár parcelláját fogják beépíteni, mivel már kiraktak pár konténert is a munkásoknak a terület szélére....

Az ipar fejlődik, ez jó, de akkor kereshetek másik mezőt repülni...

(#122907) eattila válasza qnadam (#122903) üzenetére


eattila
csendes tag

Gondolom lefele :) Amugy jol nez ki.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#122908) Grillo válasza qnadam (#122903) üzenetére


Grillo
senior tag

Kána?

(#122909) Jahno válasza Grillo (#122908) üzenetére


Jahno
őstag

Aminek az eredeti nevét sosem tudom, csak Kelenföldi tó :-D

(#122910) WiZARD válasza qnadam (#122903) üzenetére


WiZARD
addikt

Feneketlen tó?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#122911) Sipi-


Sipi-
tag

Mai meglepődés: Lidl-ben tojás 110 Ft/db, szeptember 24-én még 80 Ft/db volt :Y :(

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#122912) qnadam válasza Grillo (#122908) üzenetére


qnadam
veterán

azt nem ismerem, ez a Malom-tó a Frankel Leó úton. abból nyílik a Jahnoról elnevezett barlsng :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#122913) eattila válasza Sipi- (#122911) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem csak ott. 1.5-oz mizo tartos tej majd 700ft

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#122914) Samott válasza eattila (#122913) üzenetére


Samott
addikt

A hetvegen harom boltban voltunk: Lidl, Aldi, Penny. Egyikben se volt 2.8-as tej.

Mindekozben: Másfélszer annyiba kerül a Pick szalámi itthon, mint Németországban

...a Pick szalámi kilós egységára 15,96 euró (6 775 forint), Magyarországon pedig 9 734 forint. ... A németországi nettó átlagkereset háromszorosa a magyarénak.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#122915) blueboi69 válasza Samott (#122914) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Csodás :(

(#122916) Sipi- válasza Samott (#122914) üzenetére


Sipi-
tag

Én ma vettem többet is Lidl-ben, itt a közeliben szokott lenni. Most már cukor is volt, hetekig az nem volt.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#122917) Jahno


Jahno
őstag

Áááá, tanyán (10ezer fős lakosság) szombat este keresni akartunk valami rendes sörözőt, de már semmi nem volt nyitva, csak egy zenész elbaszott szórakozóhely. 3ezer pénz a beugró, italt teraszra kivinni tilos. Megy mindenki a picsába. Ha ezt előbb sejtem, akkor ennyiért megszervezzük előre és kinyittatunk valami helyet.

Előtte legalább ittam egy jó kis menüt a talponállóban. Egész jól tartja magát a hely, nincs lepattanva. Ártippek jöhetnek :-D

(#122918) npera


npera
újonc

Nova, Blueboi, kész a videó a repülésről. Semmi koncepció, csak örömrepülés és kis gyakorlás. Ez most igen jól esett....

(#122919) npera válasza Jahno (#122917) üzenetére


npera
újonc

Ez KV teljesen jól néz ki. Legyen mondjuk 450 HUF?

(#122920) npera válasza Sipi- (#122911) üzenetére


npera
újonc

(#122921) blueboi69 válasza npera (#122918) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:C

Egész nyáron nem tudtam repülni, mert vagy nem volt rá időm vagy nem volt időm és mellette még rohadtmeleg is volt.
Viszont ma levittem a kiscsaládot anyósomékhoz 1 hétre. Kurvasok munkám van a ház körül, de eldöntöttem, hogy szakítok egy órát repkedni :)

(#122922) npera válasza blueboi69 (#122921) üzenetére


npera
újonc

Nájsz! A harmadik dimenzió :K

(#122923) qnadam válasza Jahno (#122909) üzenetére


qnadam
veterán

jaa, akkor tudom, melyik. nem az :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#122924) Jahno


Jahno
őstag

Zsinnyegtetők is megtették amit meg kellett, ReptAIR by AC/CD: [link]

(#122925) Phülöp válasza Jahno (#122924) üzenetére


Phülöp
addikt

ez.
valami.
rettenet.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#122926) WiZARD


WiZARD
addikt

Töltöm ki az online népszámlálást.
2.5 hónapos gyerekre felteszi a kérdést, hogy élt-e 12 hónapnál többet külföldön
Majd meg kell adni milyen nyelven képes másokat megérteni és magát megértetni. Olyat nem lehet hogy semmilyen nyelven. :W

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#122927) Jahno válasza WiZARD (#122926) üzenetére


Jahno
őstag

Babanyelv :-D

(#122928) WiZARD válasza Jahno (#122927) üzenetére


WiZARD
addikt

azt írtam be

Következő kérdés: melyik nemzetiséghez tartozónak érzi magát?
Most írjam azt hogy nem kíván válaszolni? Pedig lehet kívánna, csak én meg babanyelven nem beszélek :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#122929) Jahno válasza WiZARD (#122928) üzenetére


Jahno
őstag

Állítása szerint LMBTQs hazaáruló, de lehet rossz a fordítás...

(#122930) zetor2000 válasza Jahno (#122917) üzenetére


zetor2000
senior tag

KV+sör kombó -> (ha rendes vidék) ~750-800, ha rendetlen, akkor ~1500.
Ha szerencséd van, akkor Sopronit is kaptál a "korsódba" (annak van kapaszkodója, ennek nincs).

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#122931) npera válasza Jahno (#122929) üzenetére


npera
újonc

Apache Gunship Helicopter :C

(#122932) npera válasza Jahno (#122924) üzenetére


npera
újonc

Félig tudtam, most rekuperálódok picit :B

(#122933) fatpingvin válasza qnadam (#122903) üzenetére


fatpingvin
őstag

nagyon szép :)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#122934) eattila válasza Samott (#122914) üzenetére


eattila
csendes tag

Hát, siralmas.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#122935) eattila válasza Sipi- (#122916) üzenetére


eattila
csendes tag

Én is alig találta cukrot. De itt Aldi van csak. És abban sokáig se liszt, se cukor, se olaj, se tej...

Csak nem értem miért fogy el...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#122936) fatpingvin válasza eattila (#122935) üzenetére


fatpingvin
őstag

mert a sok mazsola felvásárolja, ha kell ha nem. ezzel persze csak a hiányt generálják, de ugyebár az átlagmagyar nem gondolkozik.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#122937) eattila válasza fatpingvin (#122936) üzenetére


eattila
csendes tag

De ennyi tej pl hogy áll el? Meg minek ennyi? Oké, hogy a cukor eláll. Meg azért ez rohadt sok pénz, mert még csak nem is olcsó.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#122938) Samott válasza eattila (#122937) üzenetére


Samott
addikt

Olcsobb nem lesz. Tej is elall fel evig. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#122939) qnadam válasza fatpingvin (#122933) üzenetére


qnadam
veterán

köszi mindenkinek :)
vicces nap volt, megmentettek a tanuló mentőbúvárok. kb nyolcszor.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#122940) zetor2000 válasza eattila (#122937) üzenetére


zetor2000
senior tag

Lidl, "Hazánk kincsei" 3,5% tej, akármennyibe kerül, most bontottam meg egy májusi (asszem) lejáratút, semmi baja. Igaz, végig hűtőben volt. Nem tudom, szerintem olyan, mint a "mehemed tej", amelyik sosem látott tehenet.

Igaz, itt szokott lenni liszt, só, czukor, olaj stb. Ha kéne, szólj, azt postázok... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#122941) fatpingvin válasza eattila (#122937) üzenetére


fatpingvin
őstag

nem tudom, semmi ilyesmit nem szoktam venni. se tejet, se cukrot, se olajat. lisztet igen, de nem a BL55-öst amit mindig lerabolnak

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#122942) blueboi69 válasza fatpingvin (#122936) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ha azt irogatját többen is, hogy nincs egy termék vagy nagyon kevés, akkor végülis hiány van már, nem? Akkor miért ne vennék mondjuk 2-vel többet, minden vásárláskor? És akkor amikor egyszer majd nem lesz, akkor nem leszek szomorú, mert otthon van még. Nem arra készülünk, hogy soha nem lesz. Másrészt olcsóbb sem lesz, akkor meg miért ne?

Ha egyébként a boltokban halomban állna és úgy kezdené el vásárolni mindenki pánikszerűen, akkor igazad lenne

(#122943) Phülöp válasza qnadam (#122939) üzenetére


Phülöp
addikt

túlélted, más nem számít
fotók viszont kicsit zöldesek lettek...

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#122944) Sipi- válasza blueboi69 (#122942) üzenetére


Sipi-
tag

A jelenlegi helyzetben úgy tűnik úgy lehet a legjobban spórolni, ha mindent megveszel mindél hamarabb, ami most vagy a jövőben biztos kell majd. Nem érdemes halasztgatni a vásárlást, mert csak drágább lesz minden :O

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#122945) eattila válasza zetor2000 (#122940) üzenetére


eattila
csendes tag

Köszi :) Szerencsére alacsony a fogyasztásunk ezekből. Tej is azért fogy jobban, mert a gyerek reggelente kakaót iszik.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#122946) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Nah első pozitív Covid tesztet csak sikerült összehozni, asszony produkálta. Én letoltam múlt héten lázzal, hányingerrel, hidegrázásos izzadós sessionokkel migrénnel és fáradékonysággal, neki láza nincs, helyette taknyos. Gondolom azért sikerült nála kimutatni, nálam nem. Gyerekeknél a lányomon szintén múlt héten jött ki, fiamon most, úgyhogy egyszer ezt is ki kellett próbálni.

(#122947) qnadam válasza -NoVa- (#122946) üzenetére


qnadam
veterán

jobbulást!
nekem működtek az oltások+immunrendszerem ésvagy szerencsém volt, extől még egész hosszan egész közelről sem kaptam el.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#122948) eattila válasza -NoVa- (#122946) üzenetére


eattila
csendes tag

Jobbulást!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#122949) Jahno válasza Sipi- (#122944) üzenetére


Jahno
őstag

Hirtelen felindulásból vettem is objektívet a még nem létező gépemhez, ami lehet pár év múlva lesz csak vagy sem. Aztán felírom listára a következőt :C

(#122950) fatpingvin válasza blueboi69 (#122942) üzenetére


fatpingvin
őstag

"Ha azt irogatját többen is, hogy nincs egy termék vagy nagyon kevés, akkor végülis hiány van már, nem? Akkor miért ne vennék mondjuk 2-vel többet, minden vásárláskor?"

pont ezért. mert ez egy önmagát generáló folyamat, a hiszti hogy jajhiánylesz önmagában generálja a hiányt, ugyanis mindenki szükségen felül elkezd mókus módjára raktára vásárolni, így az elérhető készletekre ténylegesen nagyobb össz felvevőkapacitás érkezik.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.