Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#105885) zetor2000 válasza Jahno (#105882) üzenetére


zetor2000
senior tag

Pedig resetelni relatív egyszerű... csomó YT videó erről szól. Még annó a szuperbiztos Blackberry Dtek50-et is megoldották az unatkozó indiaiak, hogy az FRP védelem ne legyen rajta. Ez szerintem android probléma, és már régi, akkor 6.x android volt azokon, most meg ~11-12 van, asszem. Nem, nem a Blackberry-t törték meg, csak wipe után a factory reset protection-t iktatták ki. Van rá megoldás, valami "TestDPC" app, annak a végén van egy factory reset + frp data törlés, azt jónapot.

Az nagyobb kihívás, hogy az unlock kódot/mintát megszüntessük... régi droidnál nekem nem kellett, csak olvasni lehet a fórumokon, hogy egy mappában volt az azonosító adat, és azt kellett törölni / módosítani, és oké lett. De az új droidokon ez már nem működik. Gyári állapotra nagyjából vissza lehet állítani 2-3 gomb nyomásával, HA a telefon ki van kapcsolva. Már üzemelő készüléknél ez nem megy. És a beépített akkus addig ki nem kapcsol, amíg kódot nem adsz neki. Legalábbis a rendesebbje. :D

Okosórával nekem nem volt bajom. Frissítéseket általában megvártam, mert annyi időm mindig akadt.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.