Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#105744) WiZARD


WiZARD
addikt

#tesla_hungary

Önerőt 9 napja átutaltam, számlát még nem kaptam róla
Lízing cég szintén nem kapott számlát, nem tud utalni

Teslás kapcsolattartóm ígérgeti hogy küldik a számlát. Máshoz elérhetőséget nem ad. Higgyem el, hogy dolgoznak rajta.
Kezdtem kételkedni, hogy így pénteken hogy kapok autót, ha nincs kifizetve, számla sincs, stb.

Gondoltam majd én kitalálom akkor a telefonszámot, hisz 3 Teslás számot ismerek, 77-78-80 végződéssel. 74-85 köztieket végighívtam, de nem jutottam semmire.
Gondoltam nem baj, majd akkor email a magyar managernek, aki múltkor hívott telefonon. Velem nem szúrnak ki, látom már, hogy az emailcímeket hogy generálják, ki tudom találni a címét :D
10 perc múlva jött válasz egy azonos nevű norvégiai tesla szervizestől, hogy ez félrement.
Akkor így jártam. Gyorsan dobtam még a kapcsolattartó és budapest sales emailcímekre egy levelet, a következő tartalommal:
"A xxxxx@tesla.com cím csak tipp volt, nem jött össze.
Úgy látszik őt csak úgy lehet ismét "elérni", ha megint a cég ügyvezetőinek írok."
Jellemzően más emailekre nem nagyon válaszoltak eddig, csak elvétve.

15 perc múlva csörög a telefon, titkos szám. Hát ki lehet az? Az elérhetetlen store manager :DDD
Megnyugtatott hogy biztos megkapom pénteken az autót, hisz önerőt befizettem, a maradékot ők majd a lízing céggel elintézik előbb-utóbb.
Magyarázott 1 sort hogy másik finanszírozóval könnyebb lett volna. Mondom oké, de akkor talán szóljanak előre hogy kivel finanszíroztassam. Hát igen ők is csak most látják...
Meg jött hogy megvan az én kapcsolattartóm, őt keressem, miért nem hiszem el amit ő ígér?
Mondom mert szeptemberre is ígét autót, ezek után honnan tudjam mi az ami tényleg teljesül. Hát sokat erre se tudott válaszolni...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.