Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104346) Jahno válasza Bujdy81 (#104341) üzenetére


Jahno
őstag

15ös és 115ös busz amivel jártam egy időben, azok 20 perces követéssel mennek, szóval 15ös után 10 perccel jönne a 115ös, további 10 perc a 15ös és így tovább.

Lónyai utcánál volt amikor leszálltam a buszról, átmentem a kereszteződésen és átszálltam az előtte 10 perccel indulóra. Utána már suhantunk. Ugyanez valahol ott a Radnóti környékén visszafelé, mert olyan is volt, hogy leszálltam a 15ösről ami előtt már feltorlódott a 115ös és éppen csak megmozdulni bírt, de a sok barom miatt nem tudott kifordulni a kereszteződéshez és nem sokkal előtte ott volt az előző 15ös. Alig 100 méterre beérte az elvileges 20 perc követéssel. Most már nem csinálok logot, de látványosan nehéz tartani a menetrendet, csak felszálltam, idő nem számított, melóig fel is ébredtem. Aztán estére hirtelen lemegy a csúcs, ott rövidebb volt a menetidő és kihasználatlanság teteje, mikor egyedül ültem a járaton. Mármint a pilótán kívül :C Ezért bírom a HÉV/villamos/metrót, most már Csepel felé sem akkora szívás a korlátozás és kiszámíthatóbb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.