Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- [K2]: AnyDesk átverés
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Geri Bátyó: Samsung T7 1TB külső SSD
-
LOGOUT
A Microsoft Excel topic célja segítséget kérni és nyújtani Excellel kapcsolatos problémákra.
Kérdés felvetése előtt olvasd el, ha még nem tetted.
Új hozzászólás Aktív témák
-
jani-wan
tag
válasz
m.zmrzlina
#12363
üzenetére
Ó akkor itt a hiba.
És akkor gond is van, mert ha ahhoz kell rendelnem ahol kiválasztom a statokat, az teljesen máshogy van elrendezve, mert nem csak ezt kell ott kiválasztanom, szóval az egy kontroll központ ami ráfér a képernyőre,
És ott 10 oszlopba van rendezve a stat kategória választó.
Ezen a lapon ahol a közel 60 oszlopnyi adatot nézem, viszont csak egymás mellé rendezve oldható meg.Igazság szerint van egy harmadik lap is ahol más funkciók is vannak beállítva, de ezek a kiválasztások legalább jelentkeznek egy sorban, mint 1 vagy 0 érték.
Én innen hoztam át erre az lapra az értékeket, ami meghatározza magát a stat fajtáját, illetve hogy van-e egyáltalán stat.
csak hogy ne legyen egyszerű, nem ugyanaz a sorrend mint ezen a lapon mert más is van ott is, és ezen a lapon is, mivel azon a funkcionalitás volt a cél, ezen meg a gyors átláthatóság.Szóval ezen a lapon a C2 cella, ami meghatározná hogy látszódjon vagy legyen elrejtve az oszlop, így néz ki:
=HA(lscontrol!H25>0;lscontrol!H26;"")
a G2 cella meg így
=HA(lscontrol!J25>0;lscontrol!J26;"")
tehát, ha nem tévedek, ez a kód a beállító lap meghatározott celláit veszi figyelembe sorban oszloponként.
A probléma hogy míg a C2 cella a H25-ből vesz adatot addig a G2 a J25-ből.Így az egyik lapot teljesen át kellene szerveznem, úgy hogy megfeleljenek egymásnak, és így a megfelelő oszlopokat rejtse el.

Erre igen kicsi az esélya legegyszerűbb az lenne ha csak erre a lapra szólna a macro ahol a statokat szeretném látni az alapján hogy a cella értéke "" vagy valami.
Erre van megoldás?
Új hozzászólás Aktív témák
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- BLACK FRIDAY! - Jogtiszta Windows - Office & Vírusirtó licencek- Azonnal - Számlával - Garanciával
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3495, 100% Akkumulátor
- Samsung Galaxy S10 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Dell Latitude 7330 - i5-1235U I 16GB I 256SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3060, 100% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Fferi50
