Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

Sziasztok, nemrég szereztem be egy ilyet, de bevallom az UEFI kicsit furcsa (szokatlan) nekem. Először is nem találom a Wake-on LAN, illetve a Wake-on PCI Event-et... vagy ilyen nincs ebben? A jó öreg DFI P35-ben volt (ilyenem volt előtte), és nagyon díjaztam, hogy a TV kártyám távirányítójával be tudtam kapcsolni a gépet.
Nos, ebben kérném valami szakember segítségét, hogy tényleg nincs ilyen funkció ezen a lapon, vagy csak én vagyok vak? :)

Öntörvényű Sünmalac

(#2) CoolMan válasza {Zodiac} (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Szerintem kérdezd meg ITT jobban pörög az a topic, előbb válaszolnak. :)

(#3) {Zodiac} válasza CoolMan (#2) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

köszi, megpróba

Öntörvényű Sünmalac

(#4) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

pörög az a topik, de sajna senki sem válaszolt... tehát a kérdés még mindig fenn áll.

Öntörvényű Sünmalac

(#5) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

sztornó, a távirányítónak nem a power gombjával indul, hanem a TV gombjával, csak így egyből elindítja boot után a pvr2-t, de sebaj. :)

Öntörvényű Sünmalac

(#6) CoolMan válasza {Zodiac} (#5) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Akkor megoldódott? Mert ha igen akkor szerintem zárasd ezt a topicot.

(#7) {Zodiac} válasza CoolMan (#6) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

Zárható, hacsak nem lesz valakinek pont ezzel a lappal kapcsolatban kérdése... még lehet, hogy nekem is lesz.

Öntörvényű Sünmalac

(#8) CoolMan válasza {Zodiac} (#7) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Rendben. :R

(#9) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

Na, még jó, hogy nem lett lezárva...

A legújabb R22-es biost nem ajánlom senkinek, aki i72600-al hajtja a lapot, ugyanis a max turbo órajelet 3800-ról 3900-ra emeli, ami nem is lenne baj, de a hozzá tartozó feszültséget olyan magasan tartja, hogy alapból 50°C-on indul a gép... amúgy csak ritkán rántja fel 3900-ra, de akkor is. a tesztek zömében viszont el sem éri a 3800-at, hanem csak 3700-ig megy... minden teszteredmény ennek megfelelően rosszabb lesz, mint a korábbi A121-es bios-al...

most vissza is égettem a régit: cpu: 36°C alapon.

nem tudom mit csesztek el ennyire...

Öntörvényű Sünmalac

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.