Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Európa OFF-LINE! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) localhost


localhost
Közösségépítő

Európai nyaralásomhoz keresek
* kölcsönbe, vagy
* másolható, vagy
* letölthető
viszonylag friss EuroRoute vagy miafene programot, OFFLINE keresgéléshez!
Köszönném!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2) McJames válasza localhost (#1) üzenetére


McJames
senior tag

nekem csak egy régi DOS-os van meg, ha az jó... :)

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#3) rog válasza localhost (#1) üzenetére


rog
addikt

sony route planner van meg, kanari szigetektol moszkvaig az osszes falu benne van meterre pontosan.

(#4) localhost válasza McJames (#2) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Valahol eldugva a floppyjaimon a régi DOS-os tán még nekem is megvan, de mivel LEGINKÁBB autópályákon szeretnék utazni, szeretnék frissebbet (ha nem haraxol!)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) localhost válasza rog (#3) üzenetére


localhost
Közösségépítő

rog! rogica! rogocska!
mikori? :-)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6) rog válasza localhost (#5) üzenetére


rog
addikt

oh..
izé 98.08..
az jó vagy rossz?

(#7) localhost válasza rog (#6) üzenetére


localhost
Közösségépítő

mail most megy rog!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8) Egon válasza localhost (#5) üzenetére


Egon
nagyúr

Gyanús vagy Te nekem, hogy így becézed...:D

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#9) localhost válasza Egon (#8) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hát ennyire meglátszik rajtam, amikor kérni szeretnék valamit ? :DD

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10) iguana válasza localhost (#9) üzenetére


iguana
őstag

nekem asszem vmi ilyesmi van: Microsoft Autoroute. elég korrekt.megadja, hogy hol, mennyit kell menned, hol kell elfordulni, km.számítás, benzin számítás, meg hasonló ficsörök.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#11) iguana


iguana
őstag

...ja, igen! Autoroute2000. ha van laptopod gps-t is rá lehet uszítani :)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#12) localhost


localhost
Közösségépítő

Köszönöm mindenkinek a konstruktív segítségét, minden gondom megoldottátok! (...mármint ebben a témában)
MOST MÁR KIKAPCSOLHATJA A SZÁMÍTÓGÉPET!
This.topic.shutdown=done :o

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13) localhost válasza localhost (#12) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Utánlövés: utolsó+1. hozzászólás:

Rog! Köszönöm szépen :DD

Buffer overrun.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14) atus válasza rog (#3) üzenetére


atus
senior tag

rog által említett Sony Route Planner Europe 98 van nekem is. Ehhez szeretnék 2003-as térképeket, legfőképp Magyarország térképet. Van ilyen valakinek, vagy tudja hol lehet letölteni?

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Európa OFF-LINE! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.