Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) olivera88


olivera88
veterán

Láttam hogy nincs még játéknak topicja így hát gondoltam nyitok neki. Nagyjából két hete kezdtem játszani a játékkal és eléggé megtetszett.

A játékban kamionozás érdekes világába kaphatunk betekintést.

A játék hivatalos weboldala: Euro Truck Simulator

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#2) olivera88


olivera88
veterán

Eljutottam a 12 ig szintig, szakképzett sofőr lettem. Azóta minden fuvaromat eltoltam, érdekes. Egyszerűen nem lehet megérkezni időben. :( Egy 480 lóerős MAN TGX teherautóm van.Előtte gyengébbek voltak és azokkal időben megtudtam érkezni. Nem tudom mi lehet az oka.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#3) zolee5016


zolee5016
őstag

Üdv a klubban...de ide is csatlakozhattál volna.....LINK

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4) olivera88 válasza zolee5016 (#3) üzenetére


olivera88
veterán

Ezt nem is láttam.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#5) Tattix


Tattix
tag

Sziasztok!
Nem tudok rájönni hogyan lehet aludni!Ásítozok össze-vissza de nem alszok :( És büntetnek a tachográf figyelmen kívül hagyása miatt!(kb.43000Ft per alkalom)Hogy lehet aludni?Tudja valaki?

(#6) slice14 válasza Tattix (#5) üzenetére


slice14
veterán

Álj le egy pihenőbe és állítsd le a motort E-vel és Enter.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#7) djdaniel válasza Tattix (#5) üzenetére


djdaniel
senior tag

ki is lehet kapcsolni a fáradtság szimulálását a játékban.

(#8) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok!

Videó: [link]
9:55 utáni rezgő hang jelenség.

Na ezt hogyan lehet kikapcsolni a fenébe?

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#9) HartgeH3-2.8 válasza HartgeH3-2.8 (#8) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Meglett :)

A fehér vonal.. :DDD

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#10) donmackó


donmackó
őstag

Jazzycat military cargo mod:

Ebből háború lesz. ;]

Release the cable hounds!

(#11) TBETS2M válasza olivera88 (#2) üzenetére


TBETS2M
csendes tag

Helló! Tetszik a blog ugyanis én is euro truckozom. Én már 30-as vagyok ELIT. Nagyon király játék szerintem is.Nekem is van egy blogom ha akarjátok nézzétek meg és ha tudtok segíteni annak nagyon örülnék.
Köszönöm!

TBETS2M :)

(#12) TBETS2M válasza Tattix (#5) üzenetére


TBETS2M
csendes tag

:C

[ Szerkesztve ]

(#13) slice14


slice14
veterán

Ez ám az új ai (1.9.x). :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14) Atii91


Atii91
tag

Sziasztok! Abba szeretnék tanácsot kérni, hogy pontosan milyen mod-okat érdemes beletenni a játékba? Leszedtem az orosz mapot, a HD textures 1.9.22 illetve valódi márkák legyenek, meg még többféle sportosabb autókat, de egyszerűen a MAN kamionok szétesnek ezekkel a mod-okkal, eleinte csak átlátszóak aztán szétesnek stb. Emiatt érdekelne, hogy mit érdemes letölteni.
Előre is köszi!

(#15) Chrys_


Chrys_
addikt

Hogy lehet multiban a chat-t használni?

Találtam infót:
U (team chat)
Y (server wide chat)

U nem működik állítólag, mert nincsenek Team-k :)

Parancsok:

Commands:
• /pm <message> - private message
• /reply <message> or /r <message> - reply for last private message (sent/received)
• /players - amount of players online
• /report - reporting player, who is doing illegal stuff
Keys:
• [Y] - Open chat
• [F9] - Toggle chat
• [TAB] - Show near players list
• [F11] - Toggle nametags

[ Szerkesztve ]

(#16) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Szerintem tök jó lett az 1.11 frissítés. Pl. nem tudom korábban is így volt-e, vagy kamionfüggő, de a bányáknál a homokon faszagányosokat lehet driftelni :DD

(#17) Skizz


Skizz
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#18) Samifiu


Samifiu
tag

Sziasztok!
Bocsi, hogy ide beírok ilyesmit, de van egy eladó Euro Truck Simulator 2 Gold giftem steamon, ha valakit esetleg érdekelne nyugodtan írjon nekem! :)

Regisztrált 2007-03-31 11:39 ||| Samifiu felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!(phmegbizhatosag.atw.hu) ||| Malacka nem akadt be a kamionjával a híd alá...csupán hidat szállít!

(#19) mefistofeles

Bocsi sakcok ha túl láma a kérdésem de most kezdtem el a játékot, felvettem az első +sofőrömet. Bent van a garázsban, ugyanott ahol a kamionja is. De, hogy tudok melót adni neki?? Bármit elvállalok azt nekem adja. A srác vagy a garázs menüjében sem találok megoldást......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#20) dokee78


dokee78
félisten

Elég kihalt a topik.
Régebben játszottam,hogyan is lehet megcsinálni,hogy a Mercedes saját nevén legyen?

(#21) ledgeri válasza dokee78 (#20) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kihallt, mivel van egy régebbi konkurens...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#22) terencehIII


terencehIII
tag

Üdv, megvettem steam en a játékot, de multihoz külön kell regisztrálni??
Valaki írjon mit kell csinálni pls. :R

(#23) unravel


unravel
őstag

heló

feltettem a multiplayer modot. elviszem az első fuvart és utána üres a fuvarlista. már háromszor csinálta. mit rontok el?

¯\_(ツ)_/¯

(#24) Tomcsi2012


Tomcsi2012
tag

Üdv mindenkinek.

Nekem is meg van az eredeti Euro Truck Simulator 2 és a gold is,de nem lemezes verzio volt a ketö,hanem a godal regeltem a steamnál,majd késöbb a america truck simulatornál is regeltem.Az a gond,hogy magyarokat sehol nem látok a multi pályán,csak robotokat.Sok videot látam ahol a személyek fuvaroztak,hiszen a jelét adták nekik,hogy nem robotok,hanem élö személyiségeg,Egy gondom van a vezetéssel,hogy nehezen tudom a kormányt egyenesben tenni,ha gyorsan megyek,akár hogy állitom be a beállitás menüben.Nincs semmi segédem,csak a gombok.Hogy lehet beállitani,hogy tökéletes kormányzást hozzak ki belöle.Amugy nekem tetszik,még most:) Amugy nem látom a multi verzio számát,hogy hányas verzio fut a multinál.

A barátság igazi dicsősége nem az egymás felé kinyújtott kéz, nem a kedves mosoly, nem is a társaság öröme, hanem a lelki-szellemi megvilágosodás, amelyben részed lehet, amikor rádöbbensz, hogy egy embertársad hisz és bízik benned!.

(#25) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Mennyire aktív még a topic?

(#26) donmackó válasza hhenry (#25) üzenetére


donmackó
őstag

Itt több játékost találsz -> Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)

Release the cable hounds!

(#27) hhenry válasza donmackó (#26) üzenetére


hhenry
őstag

Köszi szépen :R

(#28) Senquist


Senquist
tag

Sziasztok!

Kb 3 hónapja játszom ezzel a játékkal, stream nélkül, és úgy gondoltam vennék egy kormányt hozzá.

Ehhez kérném a tanácsaitokat, hogy milyen szempontokat nézzek.

Árra max a 25-30 Ezret gondoltam, találtam 2 típust ami úgy ahogy tetszenek, azt már tudom, hogy a minimum 180 fok kell neki.

[link]

[link]

Esetleg van olyan ami kifejezetten az ETS 2 re van tervezve?
Vagy milyen pontokat kellene még figyelembe vennem?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Máté

..."Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!"...

(#29) MasTer válasza Senquist (#28) üzenetére


MasTer
tag

Szia! Én meggondolnám az olcsó kormányt. Nem cserélgeted félévente-évente, mint pl. egy grafkártyát, és nagyon sokat tud hozzáadni-elvenni a játékélményhez. Én is inkább gyűjtögettem és vettem egy G25-öt (tudom, hogy nem lehet már kapni), amit egyáltalán nem bántam meg. A játék kezeli a kuplungot és a H váltót, remek dolog kapcsolgatni, a 12 sebességes váltók kezelése is megoldható többféleképpen. Szóval óvatosan az olcsó kormányokkal, mert könnyen csalódás lehet a vége. Először mindenképpen rosszabbul fogsz menni, mint bill-tel, de gyakorlás és jó lesz. Ráadásul egy drágább-jobb kormány más játéknál is jól jöhet (Assetto, GT Legends, Project Car stb). Én gyűjtögetnék még pénzt, a játék megvár...

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#30) kontaku válasza Senquist (#28) üzenetére


kontaku
tag

A legélethűbb a 1080 fok lenne. :DDD (Thrusmaster-nek van ilyen). De a Logitech G25 (régebbi) és a G29 (G920) azok 900 fokra is képesek + három pedálos. Sajna a G29-hez külön kell váltót venni, ez 6 sebességes. Ára 80e körüli, mármint a kormány, a váltó + 19e, de megéri.

[ Szerkesztve ]

(#31) macy


macy
addikt

Srácok nálatok van középre húzás a kormányon? Egy ideje nem játszottam a játékkal és tök szar így vezetni, FFB van, de nem forgatja vissza a kormányt kanyarodásnál. Fanatec.

(#32) macy válasza macy (#31) üzenetére


macy
addikt

Ok, tárgytalan, ki volt kapcsolva a spring a kormányon :D

(#33) MasTer válasza macy (#32) üzenetére


MasTer
tag

Én kikapcsoltam a középre húzást a kormány menüjében. ETS2 alatt nagyon minimálisra állítottam az FFB szintet, épp hogy csak érezni egy picit, semmi kedvem birkózni a kormánnyal

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#34) Lallos


Lallos
csendes tag

Sziasztok szeretném megvásárolni ezt a játékot . Először csak az alapot ami magyar. Sehol se találok . Van ilyen digitális letöltéses vagy steames. Ezeket nem is értem mit jelentenek. Cd- szeretnék. Tudtok benne segíteni hol találok? :F

(#35) Timstrike válasza Lallos (#34) üzenetére


Timstrike
tag

Érdemes a Steames játékot [link] vásárolni mert minden frissitést megkapsz automatikusan.
Ha olcsóbban szeretnéd megvenni akkor a google-n találni fogsz a karácsonyi leárazásoknál.
Most jelenleg az alap játék olyan 4-5 euróban kerül, amit lehet aktiválni a Steamen. [link]

(#36) Lallos válasza Timstrike (#35) üzenetére


Lallos
csendes tag

Az a baj hogy nagyon nem értem én ezt a steam dolgot. Regisztráltam rá.
Az első linken amit küldtél ott 20 euro. Ez az alap játék?
A második link az mi?

(#37) Lallos


Lallos
csendes tag

Mi az hogy alapjátékot aktiválok steamen ....hol hisz itt csak azt adja be hogy letöltés 20 euro.
Kérlek segíts

(#38) Timstrike válasza Lallos (#37) üzenetére


Timstrike
tag

Igen,az első linken a Steames ETS2 alapjáték 19,99 euro vagy ETS2+DLC-k 46-48 euroért.A második linken megkapod az ETS2 alapjátékhoz a digitális kódot amit aktiválni kell majd a Steam fiókodban.
Azért írtam,hogy nem érdemes 20 eurot adni mikor 4-5 euroért is ugyanazt kapod,de ez csak az alapjáték DLC-k nélkül.A hozzátartozó DLC-ket külön kell megvásárolni és aktiválni.

(#39) MasTer válasza Lallos (#37) üzenetére


MasTer
tag

Érdemes várni akciókra, leárazásokra. Akkor olcsóbban (50-70%) meg tudod venni a játékot és a DLC-ket. Érdemes megnézni a csomagokat, lehet, hogy a Téged érdeklő alapjáték+DLC-k olcsóbban megvehetők, mint külön-külön. Ha kívánságlistára teszed a játékot, kapsz email-t a leárazásokról.

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#40) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Feltelepítettem a magyar modot a leírtak szerint,de a modellre és a base-re azt írja,hogy nem kompatibilis,mi a teendő? :F

(#41) zsoltlen válasza hhenry (#40) üzenetére


zsoltlen
újonc

Hello. Itt regisztrálj töltsd le a megfelelőt és nézd meg hogy kell pontosan telepíteni https://hm.restacar.hu/

(#42) Girmin93


Girmin93
tag

Sziasztok!
Dell Vostro 5470 laptopom van időnként olyat produkál hogy az Euro Truck simulator 2 játék alatt az nVidia GT740M kártyát nem hajlandó 70% felett hajtani. Időnként játékból ki-be lépéssel megjavul, és kihasználja rendesen, 98-100%-ig de van amikor ugyanígy 70%-on hajtja. Mi lehet ennek az oka? Csak ennél a játéknál tapasztaltam ilyet, más játéknál nem. Mostanában már nem hajlandó kihasználni sem teljesen a videokártyát. Az eddigi medium 40-45fps helyett medium 18-28ra leesett. Hátha ti tudtok segíteni. Notebookos csoportba senkinek semmi ötlete nincs.

(#43) Timstrike


Timstrike
tag

Mivel annyira kihalt a topik gondoltam jövök egy jó ötlettel. Tudom,hogy sokan kedvelik ezt a játékot és naponta sokan játszanak vele ezért felajánlom,hogy segítek mindenkinek. Tehát várom a kéréseket attól függetlenül,hogy eredeti vagy nem a játék.
A legújabb DLC : https://blog.scssoft.com/

[ Szerkesztve ]

(#44) Curtain


Curtain
senior tag

Sziasztok! Még csak ismerkedek a játékkal de lenne egy kérdésem. Töltöttem le egy módot amiben a kamion (a 2012-es évjáratú volvo) belső színei megváltoznak meg lesz világítás is bent. Megvettem a kamiont, bemegyek egy szervízbe de nem találom hol lehet beállítani. A játék indulásakor engedélyeztem a módot és aktív is. Bocsi ha kicsit buta a kérdésem. :B

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#45) Timstrike válasza Curtain (#44) üzenetére


Timstrike
tag

A legfontosabb,hogy a mod kompatibilis legyen a jatek verzioval amelyikel jatszol(pl 1.45 vagy 1.46).Miutan elinditottad a jatekot erdemes kilepni a modkezeloben es ott megnezni ,hogy ne legyen piros felkiatojel a mod-nal,mert akkor inkompatibilis. Ha minden rendben van akkor a kamionfejleszteskor aktivalni kell a belso vilagitast (ami lehet tobb fele szin is!). Ezt a kamion belteri fejlesztesben a szelvedo es tetoter fenti pontjai kozott talalod meg(altalaban a fenyo illattosito mellet) vagy a kormany melleti pontoknal is elofordul (pl: a pohar helyen).
Ha esetleg nem mukodik akkor jelezd es tudok ajanlani mas modot amiben van belso vilagitas csak jelezd,hogy milyen jatek verziohoz kell

(#46) Curtain válasza Timstrike (#45) üzenetére


Curtain
senior tag

Köszönöm közben sikerült beállítanom a belső világítást, hátul a led fénytáblánál tudtam kiválasztani. Csak most olyan világos van bent hogy éjjel kb semmit sem látok az útból. :DDD

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#47) Timstrike válasza Curtain (#46) üzenetére


Timstrike
tag

Nagyon szivesen! Ha gondolod kiprobalhatod ezt [link] .Nem annyira vilagos es be/ki kapcsolhato az "O" gombbal. Hasznalhato: volvo.fh16_2013, scania.r_2016, scania.s_2016, renault.t, man.tgx_euro6, sisu.r500, Argosy, FH16_2013_ohaha, daf.xf.50k kamionoknal. A Renault Premium-nal nem mukodik!?

(#48) Curtain válasza Timstrike (#47) üzenetére


Curtain
senior tag

Rájöttem hogy kicsit feljebb kell nézni éjjel és akkor látom az utat is. :DDD Szal hogy minél kevesebb látszódjon a műszerfalból. Am tudsz még ilyen csajosabb módokat? Töltöttem le olyat hogy rózsaszín legyen a külső világítás fénye de az nem működik. Vagyis nem tudom hogy kell beállítani. A legújabb verzió van fent a játékból.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#49) Timstrike válasza Curtain (#48) üzenetére


Timstrike
tag

Probaltad mar a belinkelt modot?
Ha vilagitasi modokat keresel akkor adok ket linket :
[link] - JB Lightpack
[link] - Boreman LED Marker Lights
Boreman LED jelzőlámpák jellemzői:
- HQ 3D modell
- Egyedi könnyű maszk;
- 8 szín: fehér, világos narancs, piros, sárga, kék, világoskék, zöld, lila;
- 2 lehetőség stroboszkópokhoz: csak stroboszkóp vagy stroboszkóp + háttérvilágítás;
- 3 villogó mód: egyszeres váltakozó, bal, jobb;
- borostyánsárga és piros villogó fények;

(#50) Curtain válasza Timstrike (#49) üzenetére


Curtain
senior tag

Azt még nem de töltöttem le olyan módot amivel sokkal erősebb a fényszóró, így már látok sötétben is miközben megy a belső világítás. :)

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.