Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  és lőn világosság!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Fawkes


Fawkes
őstag

HI!
Elszántam magam hidagkató fénycsőre és társaira.Nos az a kérdésem lenne hogy hogy is van ez...Ha veszek egy világatós ventit az éjjel nappal nyomni fogja magából a színeket vagy ki lehet kapcsolni a ledeket benne?A hidgkatód meg kívülről szabályozható?Csak Vantecnél láttam ilyen mrgoldást eddig a többinek mind bent volt a kapcsolója és én nem szeretnék minden nap a ház oldalán át kapcsolgatni...
Eggyenlőre ennyi előre is kösz a válaszokért...

(#2) LukE válasza Fawkes (#1) üzenetére


LukE
veterán

ventit valszeg meg kell nyesegetni a kikapcsoláshoz, fénycsőnél meg attól függ, hogy hova rakod a dobozt, neg persze gyártótol is-> rákért nem látogatsz el több gyártó oldalára, és keresed meg a neked szimpatikusat?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#3) Fawkes válasza LukE (#2) üzenetére


Fawkes
őstag

Hát a rákért:D már néztem és csak vantec-nál láttam...
Nem tud valaki olyan ventit amit nem kéne nyesegetni?

(#4) #25954560 válasza Fawkes (#1) üzenetére


#25954560
törölt tag

ventibol meg csak olyat lattam, ahol a LED-ek a venti tapjan voltak rajta, ha forog a venti, akkor vilagit. sokat kene bohockodni hozza, hogy kivezess kapcsolot a ventibol, ami csak a fenyt kapcsolgatja
a kapcsolot viszont ki tudod vezetni a haz oldalara, az nem lehet nagy ugy. vagy eleve arra a madzagra teszel egy kapcsolot, amire a katodot is dugtad

(#5) Fawkes válasza #25954560 (#4) üzenetére


Fawkes
őstag

Hümm igen csak akkor meg nincs szellőzés no mindegy világítani fog éjjel s nappal:D

(#6) athe


athe
tag

Elvileg ha csökkented valamivel a ventikre jutó feszültséget, hogy lassabban forogjanak(pl valami progival, speedfan, ilyesmi) akkor a LED-ek nem kapják meg a szükséges nyitófesz-t és ezért nem világitanak.

(#7) Fawkes válasza athe (#6) üzenetére


Fawkes
őstag

ajaj ez baj mert én mindenképpen szabályozni akartam a ventit mert túl hangos lenne és ha akkor ne világítana az elég szar lenne...Húh erre nem is gondoltam...

(#8) LukE


LukE
veterán

nézd meg ezt: [L]http://www.radikalmod.hu/index.php?p=6&y=35&z=3&st=0[/]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#9) Fawkes válasza LukE (#8) üzenetére


Fawkes
őstag

Bazz 5ehuf egy ventiért huh ez igen...Terratec meg minden de azért ez túlzás...

(#10) burgatshow válasza Fawkes (#1) üzenetére


burgatshow
veterán

Beikatsz egy 12V-s kapcsolót a katódcső egyik zsinórjába' :))

(#11) Fawkes válasza burgatshow (#10) üzenetére


Fawkes
őstag

Egyéb 5let?:))

(#12) anulu válasza Fawkes (#11) üzenetére


anulu
félisten

Szerintem a Thermaltake CaseLight sorozata kéne neked. Bár nem olcsó, 2300,- Ft a Varázspálcá-nál. A fénycső megy az inverterre, az pedig egy kapcsolóra, és a kapcsolóról megy tovább a 12V-ra. A kapcsolóról pedig ugyebár tudod szabályozni, hogy be legyen kapcsolva vagy sem :) Amúgy némi házmod után ki lehet vezetni az oldalára is, izléses, kör alakú, fekete kapcsolóról van szó. Tudom, mert ma vettem 3db-ot :DDD

Amúgy: [L]http://www.thermaltake.com/accessories/perfectLight/caselights/caselight.htm[/L]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  és lőn világosság!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.