Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A probléma a következő (ahogy telefonba elmondták): menet közben bedugták az usb kábelt, amire nem volt még eszköz csatlakoztatva, és ekkor hirtelen elment a kép a monitorról. nem akar se billentyűzetről, se a házon a power gombról leállni, csak a tápkapcsoló segít. ujrainditás után 1x visszatért a kép rövid időre, azóta semmi. állitólag akkor produkált hasonló tüneteket, amikor a mikrofont véletlenül a line bemenetre dugták. csak akkor visszakapcsolás után nem volt több gond.
így hallás után egyenlőre lövésem sincs mi lehet, megnézni nem tudom most személyesen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) Angie™ válasza Dilikutya (#1) üzenetére


Angie™
addikt

mondjuk rosszul volt bekötve az usb,és valami megfőtt a gépben :F:U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3) sziszegő


sziszegő
senior tag

Alles kaput

(#4) sziszegő


sziszegő
senior tag

Vagy a kábel volt zárlatos, vagy nem megfelelő szvsz garvesztes

(#5) hezso


hezso
aktív tag

2 lehetoseg van:

-hibas kabel, pl. zarlatos, es az olte meg a gepet.

-mikor dugtak be akkor veletlenul megpiszkaltak valami mas kabelt is, pl villany, es most az kontakthibas, vagy az egette/cseszte ki a gepet.

(#6) sziszegő


sziszegő
senior tag

Vagy a tápnak ez atta meg az utolsó löketet (amin persze nem csodálkoznék mivel nagyon jó minőségű tápokat vesznek az emberek :Y )

OFF
mostanába nagyon rád jár a rúd gépügyileg)
ON

(#7) Dilikutya válasza Angie™ (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

nem előlapi usb, hanem a hátsó, azt be se kellett kötni

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) Dilikutya válasza hezso (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

a kábelt délután még haszáltuk nálam, akkor jó volt

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) Dilikutya válasza sziszegő (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

az usb kábelre nem lehet panasz elvileg, egy 100ezres Olympus géphez adták

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) sziszegő


sziszegő
senior tag

Egyvalamire senki nem gondolt : luzer a tag

(#11) hezso válasza Dilikutya (#8) üzenetére


hezso
aktív tag

Akkor megpiszkaltak a villanykabelt, es iv keletkezhetett a csatlakozasnal, es megadta magat a tap, vagy feszingadozas miatt valami mas.

(#12) Dilikutya válasza sziszegő (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

a táppal látszólag nincs gond, valami elindulásfélét produkál a masina, a CD talán felvillan stb. monitorhiba elvileg kizárható, másik monitoron is ugyanaz van.

hát nem panaszkodhatom, van gond dögivel. van még kiadó hely a diófán?:D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) sziszegő


sziszegő
senior tag

-1 A lényegen nem válltoztat, hogy mihez adták és hove lett kötve
-2 Attól még lehet szar

szvsz forditva dugták be de azt hogy :F

(#14) sziszegő válasza Dilikutya (#12) üzenetére


sziszegő
senior tag

Egy páran már vagyunk de még szritunk helyet legfeljebb leszakad az ága és akkor lőttek a felszabaditó halálnak is :C

(#15) Dilikutya válasza sziszegő (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

forditva azt megnéztem volna, annyira hülye emberfia nem lehet hogy forditva dugja be

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) Ger|


Ger|
aktív tag

én biztos hogy megnézném, nincs ez az alaplap hátulja egy kis csíkban végigégve, esetleg pár kondi kidurranva?

Talán esetleg pukkant is a gép az akció közben?

PCI-s IDE kártyát vennék amire rá lehet kötni vinyót vagy cd meghajtót!

(#17) Dilikutya válasza sziszegő (#14) üzenetére


Dilikutya
félisten

mit bánom én jó lessz a román katona mellett is:D amugy most telefonáltak, hogy azóta tünetmentes a gép, felállt az XP is.... 10 perce sincs, akkor még nagy üres semmit bámultak

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) sziszegő


sziszegő
senior tag

-0 keress púpos kondikat meg elégett smd-szarokat ha nincs akkor
-1,5 még a konektorból is huzzd ki a gépet és várj kb 10 percet
-1 minden felesleges szart köss ki (még a cpu fan-t is) hdd/cd házon a ledek stb
csak lap, cpu, mem , vga maradjon, se egér, se bill,
-2 ezekután bios reset
-3 bekapcs (valszeg nem indul)
-4 bill, egér vissza
ha igy se megy akkor vidd ki a konténerbe


OFF
aki bedugta a szart az nem műszálas cuccba volt véletlen?
ON

(#19) Dilikutya válasza Ger| (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

pukkanásról nem szólt senki nekem, de azóta működik.... ezen a ponton teljesen tanácstalan vagyok

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#20) sziszegő


sziszegő
senior tag

Mindenesetre megnézetném a gépet mert ez nem OK

(#21) Dilikutya válasza sziszegő (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

már szóltam hogy nézessék meg

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.