Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Erre varjál gombot! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) :AMF:


:AMF:
senior tag

Üdv!

A hiper-szuper konfig a következő: Acorp 5Ali61, AMD K6-2 500, Voodoo 3 3000, Fortemedia 801 hangkártya, Realtek 8139 Fast Ethernet hálókártya.

A problem: Win Me/98 esetén, ha a hangk.-t telepítem, több videólejátszó (pl. Bsplayer) kifagy. Win2k esetén nincs hangja a filmnek, és NINCS NET!???
Ha nem telepítem van minden.

Kodekek: Divx, Xvid, AC3Filter. Semmi codecpack.

Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy a második PCI portba pakolt hálókártya mellett a procit a BIOS csak 375-ösnek ismeri fel.

BIOS-frissítés sajna nem járt sikerrel.

(#2) alázógyík válasza :AMF: (#1) üzenetére


alázógyík
őstag

HI!
Én régen ugyanígy jártam 1 Yamaha hangaresszal! Kihajítottam,szereztem másikat s utána minden szép és jó volt!:))

(#3) :AMF: válasza alázógyík (#2) üzenetére


:AMF:
senior tag

Az a bibi, hogy kb. 5 hónappal ezelőtt ment minden szépen. Aztán jött egy Winfos-reinstall és azóta semmi.
Asszem az én hangkártyám is a szemétben végzi...

(#4) alázógyík válasza :AMF: (#3) üzenetére


alázógyík
őstag

Azé előtte próbáld ki 1 másik hangkártyával is a gépedet,ha tudod! :)

(#5) :AMF: válasza alázógyík (#4) üzenetére


:AMF:
senior tag

Sajna a koliban csak újabb gépek vannak, azokba + integrált izé van. Úgyhogy kölcsönkérni nem igazán tudok...:O

Na mind1, köszi a segítséget!


[Szerkesztve]

(#6) alázógyík válasza :AMF: (#5) üzenetére


alázógyík
őstag

Nincs mit! :)

(#7) Allien


Allien
veterán

:AMF:, az nem akadály! Vidd át a másik gépbe a TE hangkaridat, ott letiltod a jelenlegi alaplapit, és utánna bele a tiedet! Ha müxik, akkor vissza a Te gépedbe, de másik PCI slotba! Lehet, hogy abban nem szeret lenni, megunta. :)) Azonkívül, nem mindegy, milyen a windowsod. Lehet, próba kedvéért, ha 98/ME van jelenleg, egy XP-vel érdemes próbálkozni, mert a régi cuccokat jobban felismeri, mint pl. a 98. Nekem egy Soundblaster 128-st a 98 nem ismert fel, és drivert kért volna hozzá, az XP meg simán benyelte, külön telepitgetés nélkül! Viszont, az új alaplapomba egy másik PCI-be kellett átraknom, irq probléma, vagy miafene baja volt, és így újra keverte. :DD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Erre varjál gombot! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.