Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Jó kis gép lehetne, de..... :U

B.Cs.

(#2) DrDoktor


DrDoktor
tag

Általában is kicsit bajosak a kínai cégek.De a huaweit ki kellen már takarítani EU ból VÉGLEG:

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#3) #21221888


#21221888
törölt tag

Egyetlen apró hibája, hogy semmi épkézláb programot nem lehet rá telepíteni. WeChatet, meg kinai webáruházak appjait leszámitva ezekre felmegy bármi is?

(#4) 30z.Samu válasza #21221888 (#3) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pont ezt akartam írni, hogy durva hogy a szankció után még mindig talpon vannak. Az App Gallery mennyire van eleresztve alkalmazással?

Sic Parvis Magna

(#5) this is life válasza #21221888 (#3) üzenetére


this is life
Ármester

Külső forrásból bármit fel tudsz telepíteni pl.: apk mirror , aurora store ..stb . Amihez pedig a google mobil servicere és egyebekre is szükség van ott a gspace nyújt segítséget, mankót .
Persze meg vannak ennek a megoldásnak is a hátrányai, emiatt csak a fenti információk , tudás birtokában érdemes Huawei telefont venni .
Az Ma készített egy cikket ez ügyben [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#6) joey04 válasza 30z.Samu (#4) üzenetére


joey04
titán

a kínai állam bármeddig tudja pumpálni beléjük a pénzt, szóval nem meglepő.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) 30z.Samu válasza joey04 (#6) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jogos. :R

Sic Parvis Magna

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ki és hol veszi ezt meg 5G, gms nélkül, főleg úgy, h árban nem manifesztálódik ezeknek a hiánya.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) joey04 válasza pusszycat (#8) üzenetére


joey04
titán

van itt a fórumon is pár huwi fan. mondjuk rajtuk kívül senki. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) gombasm válasza pusszycat (#8) üzenetére


gombasm
aktív tag

Még újként is van, aki megveszi, mert amúgy iszonyat jó telefonok.

Én még mindig Huaweit használok, a P40 pro a mai napig megállja a helyét és azon még az 5G is megvan. (GMS meg a Gspace -el.) A HMS alkalmazásboltban amúgy elég sok magyar alkalmazás is megvan, persze korántsem minden. Ahogyan előttem már írták: apkmirror, aurora store sokmindenre megoldás és van még több hasonló.
Kár a márkáért...

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#11) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Teljesen mindegy, mit lehet felmókolni a telóra és hogyan, amíg nincs google, meg 5g, addig ezt csak pár elvakult Hüvely fanatikus veszi/fogja megvenni. Amiket itt írnak páran megoldásokat,, apkmirror, stb, átlagember, azt sem tudja, eszik, vagy isszák. Átlagember nem mókolni akar, hanem kivenni a cuccot a dobozból és használni. Mert ehhez ért.

(#12) #21221888


#21221888
törölt tag

Azért megnéznèm, hogy egy 40 pluszos multis faszi aki 10+ éve iPhonet használ, elköltöztetné az egész ökoszisztémát HMSre, plusz két meeting mögött tutorialokat, meg főzött romokat, meg hacker forumokat olvasgat, csak hogy csodàlatos Huaweie legyen :DD :DD

(#13) #96241664 válasza pusszycat (#8) üzenetére


#96241664
törölt tag

"főleg úgy, h árban nem manifesztálódik ezeknek a hiánya."

Ezt mondjuk soha nem értettem, mennyiért kéne adniuk (ami még reális is, nem ilyen 80k)?

Nem tudom ki hogy van vele, de ha mondjuk 450k helyett 300 lenne az indulóára, nekem akkor is ugyanúgy szükségem lenne GMS-re és ugyanúgy nem akarnék vele mókolni.

Akinek meg nem számítanak ezek a dolgok és Huawei-t szeretne, annak miért adnák olcsóbban a többitől?

[ Szerkesztve ]

(#14) Lami66 válasza #21221888 (#12) üzenetére


Lami66
őstag

Azt megnézném, hogy egy bármilyen korú applefüggő átköltözne e bármire ami nem apple. Mondjuk azt se értem, hogy akinek csakazapple, az minek jár droidos cikkek alá írogatni olyan stílusban ami miatt azok is megutálják az apple oldalt akik eddig közömbösek voltak vele.

[ Szerkesztve ]

(#15) pusszycat válasza Lami66 (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Majd most :DDD [link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Én azt nem értem, hogy miért nem nyitják a bootloadert, aztán a nagyon ügyesek varázsolnának rá custom firmware-t GMS-el.. Mondjuk ettől függetlenül, 5G nem lenne, amiért még nem is lenne annyira kár, habár, így, hogy már nekem is lett a telómon, sima 4G-re nem mennék vissza. :DDD

(#17) doooo válasza joey04 (#9) üzenetére


doooo
veterán

Már ők sem vesznek ilyeneket... rájöttek, hogy nem érnek félmilliót.

(#18) spect80 válasza TrueWhitee (#16) üzenetére


spect80
senior tag

szerintem nem véletlenül nem engedik. kiderülne egy-két turpisság. ahogy kiderült a p40 pro esetén is a google hack-kel

(#19) yuing válasza Lami66 (#14) üzenetére


yuing
őstag

Gondolom egy kitiltott, kényszeres szófosó user másod nickje.
Szomorú, hogy minden cikket teleszemetelhet...

A Huawei eltűnése következtében létrejött űrt nem tudta betölteni senki. Sajnos azt a minőséget a flagship kategóriában egyik gyártó sem képes elérni. Hardver, szoftver, kamera, minden top-top kategóriás volt bennük.
A mai független Honor sajnos egyelőre nagyon messze van ettől a szinttől.

(#20) nordo válasza yuing (#19) üzenetére


nordo
tag

:R

(#21) sfefe válasza DrDoktor (#2) üzenetére


sfefe
őstag

Szerinted...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#22) juuzer válasza DrDoktor (#2) üzenetére


juuzer
addikt

Ahogy az Apple-t is. :)

Vamos a la playa.

(#23) Alaaf Pi válasza pusszycat (#8) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

Az 5G teljesen hidegen hagy, ahol 4G lyuk van, ott kétlem, hogy pont 5G lenne majd. A GMS hiánya miatt nem opció jelenleg számomra egyetlen Huawei sem.

(#24) #21221888 válasza juuzer (#22) üzenetére


#21221888
törölt tag

fejtsd ki kérlek

(#25) p2pp válasza TrueWhitee (#16) üzenetére


p2pp
őstag

Gms 5 perc alatt fennt volt. A többi meg tök 8.
Nekem menne az 5G, de nem használom, mert ahol kéne pont ott nem megy. Ha hazaérek nincs, melóban nincs. Útközben pár 100m van majd eltünik. Ha fizikailag látod a bázist akkor van. Pl az erkélyen.
De beérve nincs. A ház másik felén kijövet abszolút nincs. Továbbra is parasztvakításnak tartom.
1x tudtam mérni 1 pillanatra 950-et. De olyan, helyen, ahol nem életszerű a használata, mert alig 1 kis árnyékolás és vége mindennek.
A falvak között bóklászva vhol van, vhol nincs.
Vhol csak az egyik felében van. Vhol pont a központban semmi. De a 2 falu között a semmi közepén 250-et mérsz menet közben, majd eltünik persze.
Semmi értelme számomra egyenlőre.
Sajnálom h így kibabráltak a Huawei céggel.
Azóta sem találtam mást helyette, akkora űrt hagyott maga után sajnos. Fizetés megy a Curve appal simán!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#26) Blizzardking válasza yuing (#19) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nem jósolok nagy jövőt a srácnak. Ez az az attitűd ami a saját oldalának is égő. Kb mint Győzike a Fid3sznek. Ezek a kényszeres önigazolók előbb utóbb mindig kapnak egy kispadot, utána szevasz van. Általában nem érzik azt az arányt amikor már károsabb a fórum számára mint amennyi kattintást hoz, és ilyenkor jön a szürke egyetlen árnyalata :DDD

A Hsz többi részére +1

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#27) Aryon87 válasza #21221888 (#3) üzenetére


Aryon87
félisten

Jobb a tudatlanság. Maradj is inkább abban.
Amúgy a kérdésedre a válasz igen. Több is mint azt el tudnád képzelni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28) Aryon87 válasza pusszycat (#8) üzenetére


Aryon87
félisten

Pl én. 5G nem kell, csak felesleges energiazabáló, 4G-n is ugyanúgy gyorsan betölt minden. GMS meg? lassan 3 éve megvagyok nélküle. Igen, van 1-2 app ami nem megy, de még nem vágtam fel az ereimet miatta.

Látom még mindig nem múlt el a szokásos fika. Akiket ez nem érdekel, mi a francnak kell behánynia az ilyen cikkekhez?

(#14) Lami66 : +1

DrDoktor: maradjanak csak még. Másképp még az a lusta inniváció is megszűnik a többi által, ami megmaradt.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29) janeszgol válasza yuing (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

De jo olvasni normalis hozzaszolast is. +1

Bizony a Huawei kiesese nagy urt hagyott mafa utan. A GMS valoban fajo. 5G. Az itt fikazoknak szetintem nincs is olyan csomagja. Az atlagnak sincs. Az egyik topicban arrol ertekeznek, hogy minek, a Huawei topicokat meg teleszemetelik azzal, hogy miert nincs. Komolytalan trollok.

Minosegerzetben a Huawei tudja hozni az Apple szintet. Anyaghaszlatban az S10 es felfele boven elmarad a Samsung is. Egy S22U-t fogdostam, ocsemnek az van. Koze nincs a P30, P30 Pro, P40 Pro triohoz. Sem uzemidoben. (Kijelzoben jobb, ott a Samsung nalam a nr1 az S20 ota.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) janeszgol válasza #96241664 (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. En ezt anno tobbszor leirtam, de ertelmes valaszt senkitol nem kaptam.
100 ezerert majd nem fog hianyozni nekik a GMS meg az amugy lenezett 5G?
Van 100 ezerert Huawei ezek nelkul, megsem veszik azt. :D
Nem kelk veluk foglalkozni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31) spect80 válasza janeszgol (#30) üzenetére


spect80
senior tag

egyszerű a válasz: ár/érték arány. én a mai napig a p40 prot használnám ha a céges levelezés menne rajta. 115-ért vettem fél éve egy fórumtárstól és bár vannak hibái a GMS hack miatt, de még mindig elfogadhatóbb számomra mint az S22U hibái 450e-ért.

[ Szerkesztve ]

(#32) NemMo


NemMo
őstag

Én mielőtt iphone-ra váltottam egy p30 pro-t használtam. Életem legjobb droidos telefonja volt, én nagyon sajnálom, hogy kicsinálták őket!

(#33) Pinyo16689 válasza NemMo (#32) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Én még most is azt használok, és nem tudom, mi lesz, ha kidől... Nem tudom, mit vennék helyette. Az Alma nekem nem tetszik (van két 11es a családban, nekem nem jön be az ios, pedig régen szerettem), a droidos pályatársak, hát, na. Talán egy OnePlus, de igazábol a p30pro-hoz hasonló kategória annyira drága, hogy az már felháborító. De ha úgy bírja, mint a p9, akkor pár évig még elketyeg! :)

[ Szerkesztve ]

(#34) Alaaf Pi válasza Pinyo16689 (#33) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

Ez az általános drágulás, ami amúgy az én csőröm is bassza: Mate 10 Pro utód kategóriát nézve 1100-1200€, mindegy melyik márkát nézem.

[ Szerkesztve ]

(#35) Rigormortiis válasza janeszgol (#29) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Így van. Annak nem fáj az 5g hiánya, aki csak messengerezik/böngészik telefonon. Én már megszoktam, hogy korlátlan net (5g) van a telón, és nagyon sokszor jól jön. Jó én sosem voltam a free wifi vadászó típus, amióta vannak nagy/korlátlan adatcsomagok, én ilyeneket használok (nincs is jobb, mint kétes hálózatokra felmászni), de most már ott tartunk, hogy a városokban (és szerencsére sok helyen épül 5g) olyan sebességet tud a mobilnet, mint az otthoni (vagy még sokkal többet is).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#36) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Valami történhetne a Google támogatással.
Lassan cserés lesz a P30(1 év még kb) . Amit imádok a Mate 10 pro után. Igaz van benne 1-2 buta dolog de szuperül teszi a dolgát a P30 is!

(#37) Aryon87 válasza toronyhaz (#36) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajnos azt elfelejtheted. Nem fogja már visszakapni, köszönhető OkosTudjukkinek...
Vagy bevállalod, vagy más gyártót választasz (nem sok lehetőséged van..)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#38) dutrás válasza DrDoktor (#2) üzenetére


dutrás
őstag

Miért lenne az jó? Miért fáj ez személy szerint neked, hogy még léteznek?

P50 pro/P40 Lite

(#39) dutrás


dutrás
őstag

P50 próra váltottam Mate 20pró után. Nem találtam droid fronton, minőségben hasonlót a Matehez viszonyítva.
Lehet létezni gms nélkül is, és ehhez még csak Huawei fannak se kell lennie senkinek.
AppGsllery szépen fejlődik, ahogy a benne lévő alkalmazások is.
Én nem bántam meg a vételt.

P50 pro/P40 Lite

(#40) Aryon87 válasza dutrás (#38) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak a szokásos. Utálni kell kínát, mert kémkednek.. Tény, borzasztó egy nép, de a telefonjaik qrvajók még így is. (A többi engem pl nem érdekel)
Nálam P30Pro, P40Pro, Xiaomi 12X és Mate50Pro a vonal. Utóbbi 2 is megvan még a Mate mellett :)) GMS nélkül +1, még ha 1-2 app nem is megy.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#41) joey04 válasza dutrás (#38) üzenetére


joey04
titán

mert veszélyes

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) pusszycat válasza Aryon87 (#40) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Engem személy szerint csak az zavar, h kutyát esznek. Na ki az állat?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#43) dutrás válasza joey04 (#41) üzenetére


dutrás
őstag

Mindezt mire alapozod?

P50 pro/P40 Lite

(#44) Aryon87 válasza pusszycat (#42) üzenetére


Aryon87
félisten

Erre is értettem hogy borzasztó egy nép..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45) Alaaf Pi válasza pusszycat (#42) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

Korea rendben van?

(#46) pusszycat válasza Alaaf Pi (#45) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ott már mindent esznek ami mozog, még mozog, már nem mozog.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#47) joey04 válasza dutrás (#43) üzenetére


joey04
titán

a kínai kommunista pártra.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) doooo válasza Alaaf Pi (#45) üzenetére


doooo
veterán

A kínai helyzetnél biztos sokkal nagyobb rendben van. Onnan nem indulnak világjárványok, mint a kínai piacokról (és itt most nem is a covidra gondolok feltétlenül, hanem a többire, ami onnan indult az elmúlt 80 évben).
Márpedig azért, mert nem is esznek meg abszolút mindent/bármit, ellenben a szomszédaikkal.

(#49) Aryon87 válasza doooo (#48) üzenetére


Aryon87
félisten

Ugyanakkor onnan nagyobb eséllyel indul atomrakéta, tekintve milyen őrült a vezetőjük.. Szóval járvány vagy atom.. Egykutya, mindkettő véghez vezet, utóbbi legalább gyorsabb véget adna. De gondolom ha ez Nyugatról jönne, az rendben lenne..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#50) dutrás válasza joey04 (#47) üzenetére


dutrás
őstag

Én azt hittem valakinél, vagy valaki kezében robbant fel vagy valami hasonló.
Kérlek olvass vissza, és személy szerint kérdeztem.
Nem vagyok kíváncsi a folyamatos politikai maszlagodra.

P50 pro/P40 Lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.