Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) klumbik


klumbik
tag

na
én meg pont hogy munkaállomásba raknék dual athlon cuccot (ellentétben a másik topik adatbázis szerverével), ugye az nem vitás, hogy k7 sokkal erősebb fpu-ban mint a p4
lapnak még mindig tyan (tiger mpx, ha kell agp pro akor thunder k7x), de gondolom már a többi lap is kinőtte gyermeki betegségeit, ami még jó az msi (ezt gondolom könyebb beszerezni a mint a tyan-t)
ramot min 1 gigát
szkázit ide is! munkalemeznek legalább 10k-st. fujitsu, maxtor, seagate sztem mind jó (éremes az u320-as szériákat).
grafkártya: quadrók, firegl-ek egyaránt jók. firegl melett szól hogy modernebb és itt
működik, hogy rédonból egy az egybe fgl-t kapsz.
táp ami ezt bírja

nos ez egy igazán erős gép, de nem hiszem, hogy belefér 350-be
csak doboz kell? monitor akkor nem?

nem tudom, hogy mennyire komoly dolgok lesznek renderelve, ha nem 300 dpi-os méteres plakátokat csinálsz akkor irdatlan gép nem kell, főleg ha első sorban modellkedsz
egy procis géphez viszont intel (2,8-as mundjuk), 875-el (nem néztem utána, de sztem 1 procinál p4 nyer mert max nagyon csipázza), mitagadás vannak jó 875-ös lapok
1 giga ram azért mehet
grafikus gyorsító kártya:)

opteron über cucc itt is - de gyanítom kiesett


sztem ahhoz tartsd magad, hogy kiegyenlített, ne ''vízfejű'' rendszer legyen

''This is horseshit. Horseshit, horseshit, horseshit. And for those of you who don't know what that means, it's the shit that comes from a horse!'' -- Greg, Columbia Internet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.