Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107401) csaba951 válasza tomsolo (#107399) üzenetére


csaba951
veterán

Nézz már rá a naptárra! :)

(#107402) maross válasza tomsolo (#107399) üzenetére


maross
veterán

Ha raneztel mondd el nekem is mi lesz :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#107403) tomsolo válasza maross (#107402) üzenetére


tomsolo
őstag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107404) lkksioskdl3 válasza vidaila (#107400) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Hát nem sajnos :(

(#107405) bullseye


bullseye
addikt

Na mi lett? Halloween, Mindenszentek, '56, elnökválasztás, Steam Sale? Mi van még a naptárban, amire nézni kéne?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#107406) maross válasza tomsolo (#107403) üzenetére


maross
veterán

na, megerte izgulni, nem veszett karba a sok verejték, csupa uj sorok :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#107407) tomsolo válasza maross (#107406) üzenetére


tomsolo
őstag

1 USD

Technobabylon
Odallus: The Dark Call
Chroma Squad Chroma Squad

BTA
Spaera (Early Access)
Westerado: Double Barreled
Assault Android Cactus

Pay $12
Unbox Unbox

A BTA 5 dollárról mászott vissza :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107408) maross válasza tomsolo (#107407) üzenetére


maross
veterán

volt az 6 és 6.70 is, csak pislogtam hogy mászik fel :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#107409) djculture


djculture
félisten

bf1 : [link] Milyen táncot csap már le ez a zeppelin..

csaba951: :C

[ Szerkesztve ]

(#107410) csaba951 válasza djculture (#107409) üzenetére


csaba951
veterán

2 az 1-ben (érted!) : előzetes az új Mass Effect játékból! :DDD

(#107411) tomsolo válasza csaba951 (#107410) üzenetére


tomsolo
őstag

nézzem még a naptárt? :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107412) tomsolo


tomsolo
őstag

Az év trélere

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107413) tomsolo


tomsolo
őstag

Oh...Sir!! The Insult Simulator

ha megvan vmelyik Shadow Warrior akkor csak 0,99€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107414) cyberkind


cyberkind
félisten

Na úgy néz ki a Bethesda is bevezeti a sajtópéldány visszatartását a megjelenés előtt, ideje volna többeknek is követni ezt. :))

Ettől függetlenül sokaknak itt ez halálhír, és minden játékuk szarrá válik most már. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#107415) Frod válasza cyberkind (#107414) üzenetére


Frod
addikt

Ez miért volna követendő példa? Hogy az emberek végképp ne kapjanak semmi infót, csak a mézes-mázas marketinget? Komolyan nem tudom milyen érv az, aminek ennek kapcsán örülni kellene.

Do you see the white shadow?

(#107416) cyberkind válasza Frod (#107415) üzenetére


cyberkind
félisten

Leírtam a Forza kapcsán, abból az Ultimate kiadást ingyen megkapta a sok senki bőven a megjelenés előtt, aki meg fizet szépen várjon a sorára illetve a többi hibára, és ez minden játékra igaz, úgyhogy én ezt csak üdvözölni tudom mert ami érdekel azt úgyis megveszem és bármilyen állapotban is van az a játék nem kérek visszafizetést.

Illetve a Bethesda-tól ez nem is gond, vagy folytatások jönnek vagy remasteredek, egyedül a Prey lesz új, de simán megcsinálják azt is ahogy a Doom-ot, pedig az nagyobb falat mindennél de persze ez nem lényeg..

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107417) bullseye válasza cyberkind (#107416) üzenetére


bullseye
addikt

u wot m8?

Nem hiszem el, hogy ilyen ostobaságot olvasok, tuti csak rosszul értelmezek valamit.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#107418) Dilikutya válasza cyberkind (#107416) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem mintha sokat számítana egy sajtópéldányos teszt manapság a nagy kiadós csúcsjátékoknál, úgyse meri leírni senki, hogy valami szar, vagy rosszul megy. Az Arkham Knight PC-s kritikák is úgy kezdték, hogy minden szép és jó, attól meg tekintsünk el, hogy PC-n éppen ritka szarul megy nagyon sok embernek, kb. egy sorban elintézték, hogy katasztrófa a PC-s port, és még azt is virágnyelven. Tudjuk jól, miért nincs ma már demó sem megjelenés előtt, pusztán marketinganyagokra hagyatkozva tudsz előrendelni és megjelenéskor vásárolni, azt nem fogod tudni, fog-e tetszeni, fog-e futni. A demó ugyanis utóbbira is választ adott. Kb. mintha jogod se lenne informálódni, hanem csak fizesd ki, és maradj csendben.

Ha lenne az álomszerű mintavásárlónak járó acsi, vagy kitűző a Steam-en, te megérdemelnéd. Oda, ki a profilodra, nagyban. ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107419) cyberkind válasza Dilikutya (#107418) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez meg a másik, és ha már Arkham Knight, ott egy teszt se igazán említette meg a megjelenés előtt, hogy a PC-s verzióval lehet gond, de legalább sokan tolhatták ingyen és bérmentve jóval a megjelenés előtt, jól össze is van ez hozva.

Dehogy érdemelném, a BF1-et se vettem meg mert szar ahogy az új CoD is az lesz, majd szépen mindkettő leárazva jó lesz(Legaci Edition a 4 miatt :D ), ezerszer többre mentem a Mafia-val vagy GoW4-el mint az előbb említett 2 játékkal, meg nekem lassan a Divison kell coopozni. :P

Amúgy meg ennyi, jön Pjúdipáj azt lefizetik és meg is van oldva, hogy mi szar(semmi) vagy mi jó(minden): Minden esetre a Bethesda azt javasolja blogpostjában, hogy aki a vásárlás előtt szeretne tesztet olvasni, az várja ki, amíg kedvenc tesztelői kifilézik a játékot, és csak aztán döntsön arról, hogy kell-e neki a játék, és ezzel mi is csak egyetérteni tudunk.

(#107417) bullseye
Én nem tudom mit nem értesz azon amit írtam, ez a sajtópéldányozás egy rohadék dolog több okból is, főleg úgy, hogy semmi konkrétabb nem derül ki egy játékról, főleg ha PC-ről van szó.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107420) bullseye válasza cyberkind (#107419) üzenetére


bullseye
addikt

Csak akartam adni egy esélyt rá, hogy kiderüljön, a topiklakók közül senki nem gondolkodik ennyire szánalmas, kicsinyes és paranoid módon, de végül is ez a 21. század, az lehetsz, ami akarsz....

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#107421) cyberkind válasza bullseye (#107420) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez meg a te bajod, engem qrvára nem érdekel. :))

Paranormal Cocktivity

(#107422) Crytek válasza Frod (#107415) üzenetére


Crytek
veterán

Pff lol milyen semmi infot? Gyakorlatilag mire kijön egy game már azt is tudjuk ,hogy a portás felelságe kivel csalta a portást a grafikus brigádból. Már lassan végigjátszás videókat raknak fel megjelenések előtt a szarjaikról.

Next PC Upgrade: 2022

(#107423) Dilikutya válasza Crytek (#107422) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az kb. semmit sem ér. Videón a Serious Sam 3 is fasza volt, a héten végre befejeztem (3 éve telepítettem amikor vettem, de alig játszottam vele), untam, szenvedtem. Jó, nem volt isten pénze a teljes csomag, de még egyszer nem esnék neki, mint a korábbi részeknek, és 36 €-ért sem venném meg, ami a teljes ára.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107424) djculture


djculture
félisten

Szokásos hülyeségek irkálása hátha felidegesit valakit ő meg röhög, nem unja még.. Ugyanúgy lesz sajtópáldány is csak vonatkozik rá egy eula mai előtt nem lehet infózni. Ubinál is ez megy. Ami olyan az úgyis felkerül a netre legföljebb nem hivatalos, meg törlik állandóan a stream-et. De muszáj legből kapott baromságokat terjeszteni anélkül nem lehet élni, meg normálisan fórumozni..

[ Szerkesztve ]

(#107425) cyberkind válasza Dilikutya (#107423) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja csak kijátsszák a játékot bőven előtted, én nem értem miért van oda mindenki ezekért a tesztekért illetve videókért is amikor úgyse az lesz benne mi hol mennyire szar ha az, másrészt olyan nehéz eldönteni felnőtt fejjel kit mi érdekel, mert szerintem aligha, de tökmindegy, itt megvan mondva, hogy ez a sajtópéldány visszatartás szar meg hülyeség akkor az úgyis van.

Paranormal Cocktivity

(#107426) Frod válasza Crytek (#107422) üzenetére


Frod
addikt

csak azt tudod amit a kiadó láttatni akar veled. ez meg ordas nagy különbség.

Do you see the white shadow?

(#107427) echterion válasza cyberkind (#107425) üzenetére


echterion
nagyúr

Sebaj, marad a virágbolti demó, aztán ha úgy ítélem meg, hogy jól sikerült, nem bughalmaz fostalcsika klón, akkor megveszem. Részemről kapják be ezt a hozzáállást.

**********

(#107428) Dilikutya válasza cyberkind (#107425) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az érdeklődés, és az, hogy végül tetszik-e, két külön dolog. Demó mondjuk jobb lenne, továbbra is azt mondom. Érdekelt a DOOM is, a demót viszont szörnyen untam, nem túl valószínű, hogy valaha is megveszem, és játszok is vele.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#107429) cyberkind válasza Dilikutya (#107428) üzenetére


cyberkind
félisten

Na látod, én pont a csodás stream-ek miatt mondtam le az előrendelést mert nem tetszett, aztán a Win Update felcseszett és megvettem, azóta is imádom a játékot, pedig a stream-ben rettenet módon szörnyű volt, ha nincs stream valszeg van limitált steelbook-om.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107430) sixpak válasza cyberkind (#107419) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hát a BF1 az nem annyira szar.
Mindegyikbe több 100 órát toltam.
A BC2 óta ez a legjobb BF szerintem, csak pozitív értékeléseket kapott és teljesen jogosan.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#107431) cyberkind válasza sixpak (#107430) üzenetére


cyberkind
félisten

De gondolom most se szakadtak meg a sztorival és az alaptartalommal, nálam máris bukott, nem beszélve arról, hogy EA-s cím, így tőlük minden kimarad sok pénzért, a Mass Effect 3 után a Battlefront-tal szoptam be, de többet se, jó lesz pár év múlva 2k-ért a Tesco-ból.

Beta-ból is bőven elég volt a 2 óra.

Ezerszer inkább folytatom a Gta 5 multit (amiben annyi csaló van mint égen csillag), mint bármikor BF-et toljak, amióta kint van a BF Rainbow 6 sincsen.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107433) cskamacska válasza cyberkind (#107414) üzenetére


cskamacska
addikt

Aztán kend túl sokat ivott, vagy túl keveset? :P

érintett Bethesda blog bejegyzés linkje

kis Gamasutra írás az esetről

aszondja: "Bethesda has already issued copies of The Elder Scrolls V: Skyrim: Special Edition to YouTubers, allowing them to showcase the first two hours of play (and who are possibly less likely to be critical of the game)"

;]

Mondjuk ezt pont láttuk már régebbről is, Warner teljesen idióta módon kezelte a Shadow of Mordor média megjelenését, biztosra akart menni hogy csak jó kritikák jelennek meg, pedig a játéknak abszolút nem volt rá szüksége; The Messy Story Behind YouTubers Taking Money For Game Coverage

Meg a DNF bukása is kibillentette a marketingeseket a lelki egyensúlyukból: Duke Nukem’s PR threatens to punish sites that run negative reviews

kis összefoglaló Jim Fucking Sterling Son úrtól: The Jimquisition - On Publishers Controlling Game Reviews

elfáradt a kopipészt izmom, szóval tl;dr:
Úgy érzem hogy a kiadók eddig csak (egyre durvábban) befolyásolni akarták a játékújságírókat, de most már annyira nyeregben érzik magukat, annyira úgy gondolják hogy a játékosok rá vannak szoktatva a vak elővételre és a játékok feltétel nélküli pártolására, hogy már a játékos sajtóra sincs szükségük :Y , a lényegesen könnyebben befolyásolható mikro blogok és juhtyúk vitézek özönének egyetértése bőven elég lesz majd nekik az eszetlen mennyiségű reklám mellett. :(

más

Evolve Updates Stop As Turtle Rock Move On

Szóval a Frühlingserwachen lendülete eddig tartott, szépen belesüpped majd a cykablyat közönyébe.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#107434) cyberkind válasza cskamacska (#107433) üzenetére


cyberkind
félisten

Reggelről nem iszunk meg amúgy se, viszont most lépek gépházat cserélni, addig ossza meg mindenki amit akar, jók legyetek! :DD

De azt azért leírom, hogy ami engem érdekel így is úgyis megveszem, tökéletesen nem érdekel a sajtó meg Juhtyúkosok véleménye.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#107435) tomsolo válasza cskamacska (#107433) üzenetére


tomsolo
őstag

nem vágom ezt a sajtó sírást

eleve jelentek meg felmagasztaló reviewk is olyan cuccokról amiket nem hogy day 1-re hanem day +1 évre se javítottak ki (hogy a bánat kaphat az ilyenkor 8 pontot egy újságírótól?) másodsorban sokszor lehet érezni egy-egy erősebb lehúzásnál, hogy ott bizony vmi kis kenőmájas is gyorsította a szakadékba ereszkedést vmi konkurrens cégtől, harmadsorban és ez elég gyakori, hogy vmi világlátott barom ír cikket úgy hogy nemhogy a játékkal nincs tisztában de még azokról se amit példának felhoz

olyan ez mint a népszabadság - most mindenki úgy tesz mintha hiányozna előtte meg a tojást is inkább metroba csomagolta.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107436) Frod válasza Crytek (#107432) üzenetére


Frod
addikt

(személyes vélemény, tl;dr)
aki a megjelenés napján steam review-ot bármilyen kézzel fogható érvnek gondol annak egészségére, minden szarért felmennek fröcsögni: nem kapja meg húsz perc után a baszópuskát akkor is írja a negatívat és ott a neve mellett, hogy "played 0.2 hours"
komolyanvehetetlenül röhejes az egész.

én személy szerint nem is engedném értékelni amíg nem játszott vele 2 órát (úgyis ennyi a refund ideje is). nyilván ha arkham knight-szintű indulás van az megint más tészta, arra lenne egy külön opció, hogy "technikailag játszhatatlan" vagy ilyesmi.
Az első napi optimalizációs hisztitől viszont a víz kiver, mert ezeket egy héten belül a patch helyre szokta pofozni.
Most őszintén melyik balhé volt valós az utóbbi időből? az AK meg a Mafia3. (+a No Man Sky, de az konkrétan a felhasználók tudatos átbaszása, az már minimum jogi ügy)
Ezen kívül minden másnál csak az indulás döcögött ami - szomorú igen - de sajnos tök megszokott manapság. Én nem vagyok első napos pistike, így nem szoktam belehalni ha valamire kell várni egy-két javítást.
Ettől függetlenül az, hogy nekem ne lehessen infóm másodkézből csak a szuperül megvágott előzetesek azt minimum gusztustalannak tartom manapság bármelyik cégtől amelyik a pénzemre hajt.

+ ami még nem derül ki a megjelenésig, hogy mekkora alibi a sztori: lásd Mafia3 ahol kb az egész game egy mellékküldetés ugye, okozod a kárt folyamatosan a kerületekben amíg el nem éred a kívánt mértéket, majd megint ez újra és újra. na hát ezek sem derülnek ki két óra alatt, mégis rontja a végeredményt.

Do you see the white shadow?

(#107437) i2k válasza cskamacska (#107433) üzenetére


i2k
senior tag

Magyarul inkább: Abbahagyták a munkát az Evolve-on

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107438) i2k válasza cyberkind (#107434) üzenetére


i2k
senior tag

Jé, a "Juhtyúk" az én tm-em :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107439) arty válasza cyberkind (#107416) üzenetére


arty
veterán

"birka vagyok, szeretem ha lehuznak és az tenne boldoggá, ha mindenkivel megtennék, megtehetnék"

?

(vagy feltörte valaki az accod és le akar járatni???)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107440) cyberkind válasza arty (#107439) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom minek írsz ilyet pont nekem, akinél híresen jól vagy normálisan fut minden már az első naptól kezdve amire csak rátesznek a javítások illetve a "javítások, nekem a Mafia 3 se lehúzás mert kurva jó játék a sztorija miatt persze csúnya meg szar meg minden, ezért ezt kevesen látják illetve tudják.

Paranormal Cocktivity

(#107441) Agyzuzo válasza cyberkind (#107440) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Még csak csúnyának se csúnya amióta van hozzá SweetFX peccs. Bitang jól néz ki úgy. :)
Colour Correction / Blur Removal for Mafia 3

A felétől már kb. ezzel nyomattam, a vicc az hogy még az fps-en is segített, 40-42 körül karcolt utána, fogalmam sincs hogy (nem nagy ugrás 35-ről, de pont elég hogy játszhatóbb legyen).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#107442) maross válasza Agyzuzo (#107441) üzenetére


maross
veterán

normalis videjjókartya(ka)t kene venni :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#107443) cyberkind válasza Agyzuzo (#107441) üzenetére


cyberkind
félisten

Én simán tolom, majd ha kitoltam és másodszorra megyek a játéknak hardon akkor megnézem. :)

Paranormal Cocktivity

(#107444) djculture


djculture
félisten

Evolve-t nem támogatja tovább a 2k. A szerverek még egy ideig élni fognak, bár nem tudni, meddig – frissítések és támogatás viszont már nem lesz. Újabb sor ami dísznek lesz..

[ Szerkesztve ]

(#107445) i2k válasza Agyzuzo (#107441) üzenetére


i2k
senior tag

Kicsit sem ájultam el ettől a "fixtől". Néhol mintha csak a fényerőt emelték volna... kicsit száni hatást kelt.
Más képeken persze jól mutat. De: inkább valamiféle köztes, arany középútra s(z)avaznék, mert ez a "korrekció" is csak erőlködés szagú.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107446) Crytek


Crytek
veterán

Akit érdekel tornássza fel magát a steam-re ugyanis ingyenes a Batman: The Telltale Series első epizódja.

Next PC Upgrade: 2022

(#107447) Csapoati válasza i2k (#107445) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Fényerőt? Inkább kontrasztot, de szerintem mi vagy mást nézünk, vagy nem nézted meg eléggé alaposan a képeket. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#107448) Hokunda válasza Agyzuzo (#107441) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Azt is javították, hogyha World War Z szerű hullahegyeket teszek az aszfalt közepére sem tűnik fel az égvilágon senkinek és mindenki megy a dolgára? Vagy a rendőr egy fabódé mögötti elbújásom után úgy határoz, hogy annyit neki nem fizetnek, hogy megérje felderíteni a 18-szoros gyilkossági ügyemet?

(#107449) Agyzuzo válasza i2k (#107445) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Lehet a kép nem adja vissza, a fényerőt pont hogy csökkenti, kontrasztosít, leszedi a sepia színhatást, élesíti a képet és kicsit megtolja a színeket, amolyan HDR-feeling. Mozgásban jó, 4k-ban meg főleg. :) Lövök majd saját screen-eket, azon fog látszódni.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#107450) djculture


djculture
félisten

Lassan oda jutunk hogy majd 10 ezerért odaadják a játék motorját és majd mindenki leprogramozza magának amit szeretne..

(#107451) Agyzuzo válasza Hokunda (#107448) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem, az utcákon továbbra is zombiapokalipszis van. :D Egy dolgon csiszoltak ami full idegesítő lett, most már bármikor bármit csinálok valami buzi szemtanú egyből szalad a telefonhoz, akkor is ha 2 utcával lejjebb csapok el valakit (de a hulla persze egyből eltűnik ilyenkor). Ennyire gagyi NPC-ket amúgy én még nem is láttam, ezzel az erővel ki is lehetne kapcsolni mindet, mert totál feleslegesen ácsorognak az utcákon. A GTA3 sztem ezen a téren már komolyabb AI-t vonultatott fel.

Meg vannak még vicces dolgok, pl. küldetés helyszínéről kimászom 1-2 utcával már bereseteli az egészet, az autómat folyamatosan ide-oda pakolja a game, meg olyan is volt hogy döngettem ezerrel az utánfutós kamionnal és ott álltam hirtelen az út közepén, a kamion meg szublimált a levegőbe. :D

Mindezek ellenére mégis van egy olyan atmoszférája a játéknak hogy valamiért jó játszani vele. Sokadjára is nyakonvágni a bamba őröket böllérkéssel meg 50 méterről kilőni pisztollyal a célszemélyt aztán angolosan távozni motorcsónakkal és nézni ahogy rohangásznak mint a hülyék. Egyik kedvencem volt amikor a klukluxosok vezérét a kerítésen túlról lekaptam egy gránáttal, aztán rájuk küldtem a (suicide) squad-ot akik megjelentek a rét közepén és mindenkit ledaráltak hátulról (mivel a maradék pár maszkos szerencsétlen épp próbáltak a kerítésen át leszedni, de persze nem ment nekik :) ).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#107452) tomsolo válasza Agyzuzo (#107451) üzenetére


tomsolo
őstag

Sztem sincs ezzel semmi baj. Majd amikor 6 euróra lemegy az ára rá is próbálok mert minőségért mindig hajlandó vagyok fizetni. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107453) i2k válasza Csapoati (#107447) üzenetére


i2k
senior tag

Naplementés képet nézd meg - különösen az eredeti "fényében" látszik, hogy mire is gondoltam.
De a belső teres képen is látszik. A kontraszttal együtt csökken a fényerő is [egyetlen motor sem képes külön kezelni ezt a témakört, mint mondjuk egy profi fényképezőgép, vagy maga a Photoshop (ha már utómunkáról van szó).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107454) tomsolo válasza i2k (#107453) üzenetére


tomsolo
őstag

A kontraszt növeléssel nem a fényerő csökken hanem a dinamika tartomány. :)

Hogy mi történik ilyenkor pontosan ajánlom PS-be a Levels-re kattintani és kiválasztani a Presetből vmelyik Increase contrast beállítást. Egyébként pont ugyanilyen pontosan lehet SweetFx-be is állítani, a probléma viszont az hogy egy szar szintelen képből csak vmilyen minőségromlással, torzítással tudsz elfogadhatót csinálni és ez vissza köszönöm más helyeken.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107455) i2k válasza tomsolo (#107454) üzenetére


i2k
senior tag

Épp a Photoshop miatt írtam azt, amire válaszoltál - míg ott lehet [nagyon is] pontosan korrigálni ezzel-azzal, addig a dll-es és cfg fájlos játszadozással nem igazán, ahogy írod is:

"a probléma viszont az hogy egy szar szintelen képből csak vmilyen minőségromlással, torzítással tudsz elfogadhatót csinálni és ez vissza köszönöm más helyeken"

S ezek a "vissza köszönések" érhetőek tetten olyan képeken, mint a részletvesztős naplementés, vagy megvakulós indoor képen: hirtelen a "kamera" (azaz mi) dioptriákat és/vagy fényérzékenységet szerzünk.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#107456) arty válasza cyberkind (#107425) üzenetére


arty
veterán

ha a sorok mögött kell olvasnom, hogy szar (egyébként ezt tesztoldalja válogatja....), az még mindig jobb, mint ha SEHOL nem olvasnám :P

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#107457) bullseye válasza tomsolo (#107435) üzenetére


bullseye
addikt

Ha ilyet olvasok mindig annyira fáj, hogy ezek szerint akár jót akár rosszat írok egy játékról, valaki simán fizetne érte egy csomót, de sehol semmi. Komolyabb témáknál is már vagy 10+ éve, hogy valaki egyáltalán felvetette. Elpazaroltam az ifjúságomat. :O

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#107458) tomsolo válasza i2k (#107455) üzenetére


tomsolo
őstag

Pont ugyanolyan pontosan tudod állítani mindkettőben, sőt talán SweetFx alatt alapból több adjusztálási lehetőség van. A probléma inkább az, hogy mindkettő gányolás csak egy fix értékekkel rendelkező utómunka egy 3D-s jelenet 2D képén.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107459) tomsolo


tomsolo
őstag

Jó ez a Skyrim SE, cirka másfél gigával kisebb mint a sima. -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#107460) Csapoati válasza tomsolo (#107459) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megtanultak programozni azóta. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#107461) maross válasza tomsolo (#107459) üzenetére


maross
veterán

Jó lenne ha save game valoban kompatibilis lenne, uj erot adna a folytatashoz :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.